В'їзні відкатні ворота

В'їзні відкатні ворота постачаються повністю змонтованими відповідно до високих стандартів безпеки та є конструкцією, що самостійно рухається

В'їзні відкатні ворота Hörmann зі стабільних сталевих профілів, постачаються суцільним елементом і мають ширину відкривання до 16 метрів. Таким чином, у разі встановлення двох зустрічних систем можна досягти ширини 32 метри. Ворота мають конструкцію, що самостійно рухається. Переваги: вимагаються лише незначні роботи з облаштування фундаменту. Ворота не потребують монтажу направляючих шин, вони не виходитимуть із ладу через лід, сніг чи значні забруднення.

Переваги в'їзних відкатних воріт Hörmann

Додаткові алюмінієві смуги*

Додаткові алюмінієві смуги*

З обох боків воріт до верхнього краю їхнього полотна прикріплено алюмінієві стрічки*. Таким чином вдається запобігти безпосередньому контакту опорних роликів із високоякісним покриттям воріт. А також зберігається бездоганний зовнішній вигляд воріт.

* Для типу HS входить у комплект постачання, для типу HSS/HS Alu потрібно замовляти додатково.

Надійна автоматична система керування

Надійна автоматична система керування

П’ять саморегулюючих запобіжників замикаючого контуру зупиняють ворота, як тільки виникає найменший опір. Завдяки цьому забезпечується найвищий рівень безпеки для людей і автомобілів.

Надійна електронна система керування

Надійна електронна система керування

Керуюча електроніка вбудована у стійку. Вона знаходиться зі сторони двору. Під час виконання робіт із технічного обслуговування та налаштування необхідно відкрити тільки кришку. Завдяки пульту дистанційного керування з індивідуальним кодом водію Вашого автопарку буде дуже зручну відчиняти відкатні ворота безпосередньо з автомобіля. Це дуже зручно, якщо доводиться часто відчиняти ворота.

Потужна електроніка для всіх функцій керування
  • Розширення контактних колодок
  • Радіокерування
  • Система зчитування карт
  • Автоматика відчинення
  • Індуктивні петлі
  • Світлові бар’єри
  • Індикація: відчинено, зачинено, ворота рухаються