Найширший асортимент
у Європі

Двері

Двері та коробки для об’єктів будівництва

Протягом десятиліть компанія Hörmann безперервно розширювала свій асортимент дверей до рівня сьогоднішньої комплексної програми. Крім широкої палітри варіантів для об’єктів будівництва компанія Hörmann пропонує також індивідуальні рішення, узгоджені для окремих ситуацій. На високотехнологічних заводах розробляються та виготовляються конструктивні елементи, які вирізняються високою якістю, функціональною надійністю та довговічністю.
У нас є представництва у найважливіших економічних регіонах у всьому світі, оскільки ми є сильним і орієнтованим на майбутнє партнером з об’єктів будівництва і промислового будівництва.

Трубчаті елементи коробок

Протягом десятиліть компанія Hörmann безперервно розширювала свій асортимент дверей вогнетривких виробів до рівня сьогоднішньої комплексної програми. Крім широкої палітри варіантів для об’єктів будівництва компанія Hörmann пропонує також індивідуальні рішення, узгоджені для окремих ситуацій. На високотехнологічних заводах розробляються та виготовляються конструктивні елементи, які вирізняються високою якістю, функціональною надійністю та довговічністю.

 

до розділу «Трубчаті елементи коробок»

Багатофункціональні двері

Багатофункціональні двері Hörmann зі сталі та високоякісної сталі придатні для різних умов застосування всередині та зовні. 1- та 2-стулкові двері встановлюються скрізь, де потрібні міцні дверні елементи. Можливі численні додаткові функції, як-от захист від вогню та диму, звукоізоляція та захист від несанкціонованого проникнення.


до розділу «Багатофункціональні двері»

Двері зі сталі та високоякісної сталі STS / STU

Багатофункціональні сталеві двері мають незаперечну перевагу: двері для різних вимог, які встановлюються на одному рівні будівлі, ідеально пасують одні до інших завдяки однаковому зовнішньому вигляду. Двері зі сталі та високоякісної сталі STS / STU встановлюються врівень та мають елегантний вигляд.

 

до розділу «Двері зі сталі та високоякісної сталі STS / STU»

 

Автоматичні поворотні двері

Поворотні двері в поєднанні з електроприводом дверей забезпечують відсутність бар’єрів у спорудах громадського сектору, на робочому місці та вдома. Hörmann пропонує автоматичні поворотні двері також як рішення для протипожежного захисту.

 

до розділу «Автоматичні поворотні двері»

Функціональні двері для об’єктів будівництва

Міцні внутрішні двері, надійні вхідні двері до квартир, скляні двері для офісів чи зовнішні двері з термічним розділенням - різноманіття належить до наших сильних сторін.

 

до розділу «Функціональні двері для об’єктів будівництва»

Стальні коробки

Асортимент стальних коробок Hörmann пропонує оптимальні рішення монтажу для масивних і каркасних стін. Коробки дверей, вікон і проходів із сегментною, напівциркульною чи пласкою аркою або як комбінація з боковиною та фрамугою.

 

до розділу «Стальні коробки»

Двері для житлового будівництва

Вхідні двері до будинків

Нові вхідні двері мають бути особливими. Вони повинні відповідати дизайну будинку, мати презентабельний вигляд, підкреслюючи цим хороший смак власника. Разом із тим, необхідно, щоб Ваші вхідні двері відповідали високим вимогам безпеки та заощаджували енергію завдяки високим показникам теплоізоляції.

 

до розділу «Вхідні двері до будинків»

Міжкімнатні двері

Нове відчуття затишку завдяки високоякісним міжкімнатним дверям. Наш дім — осередок нашого життя, наш прихисток, наш острівець безпеки. Наші міжкімнатні двері сприяють цьому та надають Вашому помешканню додаткового затишку.

 

до розділу «Міжкімнатні двері»

Функціональні двері для житлового будівництва

Якісні двері зі сталі: для захищеного входу в підвальне приміщення, майстерню, кімнату для дітей чи підлітків, надбудову на даху чи для переходу з гаража в будинок.

 

до розділу «Функціональні двері для житлового будівництва»

Бокові двері гаражів

Бокові двері - прості та практичні. У Hörmann до підйомно-поворотних воріт Berry, секційних воріт або гаражних рулонних воріт RollMatic можна також замовити бокові двері гаражів, які мають аналогічний зовнішній вигляд.

 

до розділу «Бокові двері гаражів»

Переваги дверей Hörmann

Висока якість із Німеччини

Висока якість із Німеччини

Вироби Hörmann розробляються та виготовляються на власних високотехнологічних підприємствах. 

Вироби на довгі роки

Вироби на довгі роки

Тривалі випробування в реальних умовах забезпечують довершеність серійних виробів якості Hörmann.

З думкою про майбутнє

З думкою про майбутнє

Hörmann рухається серед перших у цьому напрямку, показуючи добрий приклад. Тому підприємство на 100 % покриває своє споживання енергії з екологічно чистої електроенергії.