Промислові секційні ворота

Асортимент секційних воріт з унікальною кількістю варіантів виконання

Секційні ворота відкривають у вертикальному напрямку та забезпечують, таким чином, вільний простір перед воротами і за ними. Секції воріт складаються в площині під стелею, вертикально над прорізом або на похилій площині, паралельній до перекриття. Секційні ворота конструктивної серії 50 зі сталі, поєднання сталі та алюмінію чи з алюмінію мають низку переваг: велика кількість варіантів виконання, функціональний дизайн і сертифікат відповідності нормам безпеки. Компактні секційні ворота складають вертикально окремі секції безпосередньо за перемичкою. Завдяки невеликій глибині входження ці ворота особливо добре підходять для великих приміщень із зенітними ліхтарями, скляним дахом і скляним фасадом.

Інколи ворота займають значну частину огороджувальної конструкції об’єктів комерційної нерухомості. Таким чином, вони приховують величезний потенціал для заощадження енергії - інформацію щодо амортизації та дооснащення наведено в путівнику Hörmann із заощадження енергії.

 

Переваги промислових секційних воріт Hörmann

Незмінно безперешкодна прозорість

Незмінно безперешкодна прозорість

Максимальна стійкість до подряпин

Ворота із пластмасовим склом DURATEC завжди мають доглянутий вигляд, незважаючи на жорсткі навантаження в суворих промислових умовах. Спеціальне покриття поверхні  протягом тривалого часу захищає скло від слідів після чищення та подряпин.

Постачається серійно без націнки для всіх секційних воріт із прозорим пластмасовим склом.

Ефективна теплоізоляція

Ефективна теплоізоляція

ThermoFrame

В опалювальних ангарах необхідні добре ізольовані ворота. Тому для термічного розділення між коробкою та цегляною стіною промислові секційні ворота Hörmann оснащуються додатковою ущільнювальною прокладкою ThermoFrame. Додаткову ізоляцію забезпечують ущільнювальні манжети, розташовані по обидва боки воріт. Показник теплоізоляції збільшується майже на 21 %.

Практичні рішення

Практичні рішення

Двері у воротах без порога

Двері у воротах із плоским порогом із нержавіючої сталі забезпечують безперешкодний прохід людей. Для воріт шириною до 5500 мм поріг має висоту лише 10 мм посередині та 5 мм з боків. Це полегшує перехід із велосипедом, а також значно зменшує ризик спотикання. За певних умов двері у воротах без порога Hörmann можуть використовуватись навіть як евакуаційні двері або для безбар’єрного будівництва.


Безконтактний контроль воріт

Безконтактний контроль воріт

Випереджувальний фоторелейний бар’єр без націнки

Промислові секційні ворота Hörmann з електроприводами приводами WA 400 і ITO 400 серійно обладнані запобіжником замикаючого контуру з оптоелектронними датчиками. Без націнки можна також вибрати випереджувальний фоторелейний бар’єр VL 1 для безконтактного контролю замикаючого контуру воріт.

Каталоги
Відео

Остекление DURATEC – высочайшая стойкость к царапинам