Hörmann Ukraine TOV

Вихідні дані

Вихідні дані

Відповідальні за зміст:

ТОВ «Хьорман-УА»
вул. Чумацька, 4
м.Бориспіль
Київська обл.,
08300 Україна
тел.: +38 044 406 10 00
тел.: +38 044 33 111 99
факс: +38 044 406 10 01

 

ТОВ «Хьорман-УА»
пр. Соборний, 63
БЦ "Alexander Hall",
офіс 402
м. Запоріжжя
69002 Україна
тел./факс: +38 061 283 30 79
тел./факс: +38 061 283 30 80
тел./факс: +38 061 701 5 777

E-Mail: infospam@spam.comspam@spam.comhoermann.com.ua
Web: www.hoermann.com.ua

Політика конфіденційності

м. Бориспіль, Київська обл., 01.04.2018

Цей веб-сайт є власністю компанії ТОВ «Хьорман-УА», офіційного представництва Hörmann KG в Україні.  Компанія поважає право на конфіденційність кожної особистості, що відвідує наш веб-сайт. Наша діяльність підпадає під дію Закону «Про захист персональних даних». Цим законом встановлено порядок запиту даних і порядок використання такої інформації. Цим же законом передбачено ваше право перевірити наявність і вірність стосується Вас інформації в нашій базі даних і право зажадати від нас знищити таку інформацію з нашої бази даних.

1.    Інформація про Вас
При відвідуванні нашого веб-сайту вам будуть задаватися питання, що стосуються Вас. Нам хотілося б знати Ваше ім`я, адресу, номер телефону і адреса електронної пошти. Ми не будемо збирати ніяку інформацію про Вас без вашої згоди. Нам знадобиться інформація про вас для того, щоб надати відповіді на Ваші можливі запитання, або у разі проведення конкурсу, присудження призів або надання безкоштовних зразків продукції. Не надавши нам такого роду дані про себе, ви позбудетеся цих можливостей.

2.    Як ми використовуємо таку інформацію
Час від часу ми можемо використовувати отриману від вас інформацію в інтересах маркетингу (наприклад, для розробки і просування на ринку особливою продукції і послуг) або поділитися нею з іншими, ретельно перевіреними компаніями. Дані, отримані від відвідувачів нашого сайту, залишають нам можливість зворотного зв`язку із споживачем при розробці нових продуктів і послуг. Ми дотримуємося правил конфіденційності і без вашої згоди не розкриваємо інформацію якій-небудь третій стороні.

3.    Безпека
ТОВ «Хьорман-УА» прийме всі необхідні заходи для забезпечення повної конфіденційності отриманої від вас інформації. Підрядники ТОВ «Хьорман-УА», які мають доступ до такої інформації, усвідомлюють важливість її нерозголошення. Їм не дозволяється використовувати її в будь-яких інших цілях, крім як в робочих цілях компанії. Якщо ви бажаєте отримати копію отриманих про вас даних або внести в ці відомості будь-які поправки, або виправити неточності, або навіть побажаєте, щоб ця інформація була видалена з нашої бази, напишіть нам на адресу: ТОВ «Хьорман-УА», 08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Чумацька, 4. Ми виконаємо будь-яке ваше вимогу щодо надання даних, виправлення або видалення інформації про вас з нашої бази даних.