Багатофункціональні двері

Сталеві вогнетривкі перегородки H3 OD сконструйовані відповідно до європейських вимог до вогнетривів і орієнтовані на виробничий стандарт EN 16034, а також випробувані відповідно до DIN 4102 і EN 1634. Це значить, що в разі виконання виробничих стандартів вони заміняють національні дозволи відповідних країн. Для планування Ваших вогнетривких перегородок тепер застосовується лише цей європейський стандарт і вимоги конкретної країни (за наявності).

 

Дізнайтеся більше про наявні варіанти

Пожежо- і димозахисні двері

Пожежо- і димозахисні двері

Задимленість і пожежа можуть мати смертельні, небезпечні для життя наслідки. Важливе значення має надійне оснащення вогнестійкими та димозахисними дверима. Добре, що ви можете покластися на перевірені й офіційно допущені вогнестійкі та димозахисні двері Hörmann.

Звукоізоляційні двері

Звукоізоляційні двері

Шум не тільки знижує здатність до зосередження, але також може стати причиною постійних стресів і захворювань. Ось чому дуже важливо мінімізувати шум, наскільки це можливо, там, де він виникає. Звукоізоляційні двері Hörmann з показником звукоізоляції до 61 дБ роблять вирішальний внесок.

Сейфові двері

Сейфові двері

Безпека понад усе! Двері Hörmann із захистом від зламування вже в 1999 р. пройшли перевірку та сертифікацію на відповідність європейським стандартам DIN ENV 1627-1630. 2-стулчасті сейфові двері із системою захисту від крадіжок класу RC 3 з функцією «антипаніка» на обох стулках відповідно до EN 1125 забезпечують надійний захист аварійних виходів від зламування.

Двері багатоцільового призначення

Двері багатоцільового призначення

Для складів і офісів, зовні і зсередини, зі спеціальним оснащенням або без нього - широкий асортимент дверей багатоцільового призначення Hörmann задовольняє найрізноманітніші вимоги.

Переваги багатофункціональних дверей Hörmann

Індивідуальні конструкції

Індивідуальні конструкції

Ви маєте можливість розширити основні функції багатофункціональних дверей (наприклад, захист від вогню) відповідно до індивідуальних потреб. У Вашому розпорядженні багато додаткових функцій. Наприклад, можна додатково обладнати вогнестійкі двері системою захисту від крадіжок класу RC 2.

Аналогічний зовнішній вигляд усієї системи

Аналогічний зовнішній вигляд усієї системи

Не важливо, чи то вогнестійкі двері, чи димозахисні - багатофункціональні двері Hörmann вражають своєю зовнішньою схожістю в кожній деталі. Незалежно від функцій, усі двері ідеально підходять одні до одних за зовнішнім виглядом. Завдяки цьому на Вашому об’єкті забезпечується гармонійний вигляд усіх дверей.

Доступ без бар’єрів

Доступ без бар’єрів

Автоматичні поворотні двері Hörmann забезпечують безперешкодний прохід і мають універсальне призначення. Наші багатофункціональні двері постачаються із заводу з уже встановленим відповідним електроприводом. Для комфортного керування автоматичними дверима використовуються вимикач, радар або датчик руху чи органи керування Hörmann із системою дистанційного керування BiSecur, як-от зручний пульт дистанційного керування.

Розроблено сьогодні для майбутнього

Розроблено сьогодні для майбутнього

Відповідність новим європейським виробничим стандартам EN 16034 і EN 14351
Сталеві протипожежні бар’єри H3 OD сконструйовані згідно з європейськими вимогами до протипожежного захисту й орієнтовані на виробничий стандарт EN 16034, а також перевірені відповідно до стандартів DIN 4102 і EN 1634. Для Вас це означає, що за умови виконання вимог виробничих стандартів вони заміняють дозволи відповідних країн.

Для планування Ваших протипожежних дверей тепер застосовується тільки цей європейський стандарт і за потреби вимоги конкретної країни. Багатофункціональні сталеві двері D65 OD розраховані на виробничий стандарт EN 14351 і постачаються з маркуванням CE.
Каталоги