Гаражні секційні ворота

Ворота мрії високої якості Hörmann

Вишукані автоматичні секційні ворота відкриваються вертикально вгору. Це дасть змогу звільнити місце в гаражі та перед ним, а весь проїзд залишається вільним. Секційні ворота підходять для гаражних прорізів будь-якої форми: прямокутних і скошених, із сегментною чи напівциркульною аркою. Тому вони ідеально підходять для модернізації.

 

Переваги гаражних секційних воріт Hörmann

Гармонійний загальний вигляд

Гармонійний загальний вигляд

[1] Однакова відстань між елементами гофри та непомітні переходи між секціями для воріт із гофрами

Гаражні ворота Hörmann відрізняються точним рівномірним розподілом гофрів [A]. Секції мають таку форму, що при зачинених воротах переходи між ними практично непомітні. Порівняйте!

[2] Нерівномірне розподілення гофрів [B], [C] через різну висоту секцій і чіткі міжсекційні переходи на воротах інших виробників. Таким чином створюється негармонійний зовнішній вигляд воріт.

За бажанням можна також замовити практичні бокові двері, на яких гофри будуть розташовані врівень із гофрами гаражних секційних воріт. [3] Рівномірний розподіл касет
Для загального гармонійного виду компанія Hörmann пропонує секційні ворота, у яких відстані між окремими касетами [D] по висоті абсолютно однакові. Висота секцій рівномірно розподілена по всій висоті воріт. Горизонтальні відстані між касетами [E] у секції також зберігаються однаковими. Завдяки цьому створюється гармонійний зовнішній вигляд воріт. [4] Нерівномірний розподіл касет [F], [G] через різну висоту секцій на воротах інших виробників. Через це створюється негармонійний зовнішній вигляд воріт. За бажанням можна також замовити бокові двері з рівномірним розподіленням секцій однакового зовнішнього вигляду з гаражними секційними воротами.
Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Гармонійний зовнішній вигляд воріт забезпечується завдяки багатьом дрібним деталям: компенсуюча фальш-панель у зоні перемички [1] постачається для білих воріт і для всіх варіантів виконання поверхні завжди однакового зовнішнього вигляду із секціями воріт. Усі компоненти підходять один одному.

Бокові коробки [2] постачаються серійно з поверхнею Woodgrain білого кольору. Для секційних воріт із поверхнями Sandgrain, Silkgrain або Decograin пропонуються додатково облицювання коробок під стиль поверхні секцій воріт. Для воріт із поверхнею Micrograin облицювання коробки постачається із гладкою поверхнею Silkgrain. Також для кольорових секційних воріт і воріт із поверхнею Decograin додатково пропонуються відповідні облицювання коробок [2] під стиль поверхні та колір чи дизайн секцій воріт. Компенсуюча фальш-панель [1] постачається для цих воріт завжди під стиль поверхні та колір або дизайн секцій воріт.
Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Для воріт LPU компенсуюча фальш-панель у зоні перемички є вишуканим рішенням із непомітним переходом між фальш-панеллю та полотном воріт. Під час зачинення воріт верхня секція пристиковується врівень із фальш-панеллю.

Поверхні Decograin із точним відтворенням деталей

Поверхні Decograin із точним відтворенням деталей

Стійке до впливу УФ-випромінювання синтетичне плівкове покриття із зовнішньої сторони сталевих секцій точно передає характерний зовнішній вигляд деревини та вишукану елегантність поверхні Metallic кольору антрацит. Завдяки особливому захисному покриттю привабливість 6 поверхонь Decograin залишається надовго.

Оптимальний захист на довгі роки

Оптимальний захист на довгі роки

 Стійка до зношування пластмасова основа коробки висотою 4 см захищає ворота на тривалий час від можливої корозії, а також від застоїв води. На відміну від рішень конкурентів, захист воріт забезпечується навіть в умовах тривалої сирості.

Крім цього, разом із нижнім ущільнювачем воріт основа коробки створює вдалий і завершений зовнішній вигляд.

Ефективна теплоізоляція

Ефективна теплоізоляція

Якщо гараж є частиною будинку, ми рекомендуємо гаражні ворота з гарною теплоізоляцією. Ущільнювальна прокладка Hörmann ThermoFrame покращить і без того хороші теплоізоляційні властивості воріт LPU.

Пластмасовий профіль чорного кольору, який легко встановлюється разом із коробкою воріт, забезпечує термічне розділення між коробкою та цегляною стіною, покращуючи таким чином теплоізоляцію на 15 %*.

Для всіх секційних воріт Hörmann додатково можна замовити ущільнювальну прокладку ThermoFrame.

* Для двостінних гаражних секційних воріт LPU розміром 5000 x 2125 мм
Практичні рішення

Практичні рішення

Для забезпечення простого проходу в гараж рекомендуємо встановлювати двері у воротах без порога. Так Ви зможете вивезти велосипед або взяти приладдя для роботи в саду, не відкриваючи ворота гаража.

Поріг із нержавіючої сталі має висоту 10 мм посередині та 5 мм з боків. Це полегшує перехід із велосипедом, а також зменшує ризик спотикання.

Максимум безпеки

Максимум безпеки

У випадку автоматичних секційних воріт від Hörmann непрохані гості практично не мають шансів. Коли ворота зачиняються, фіксатор, який блокує відсування воріт, автоматично заходить за край напрямної шини. Ворота відразу ж надійно заблоковуються й таким чином захищаються від підважування.

Ця запатентована система замикання воріт механічна, і тому, на відміну від приводів конкурентних фірм, ефективно працює навіть в умовах відсутності подачі електроенергії.
Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.

Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує Вам неможливість копіювання Вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.
Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Усі електроприводи BiSecur, приймачі й елементи керування 100 % сумісні.За допомогою пульта дистанційного керування або, наприклад, радіокерованого кодового замка, Ви можете зручно відчиняти Ваші гаражні, а також в’їзні ворота, оснащені електроприводами Hörmann, а також електроприводами дверей та іншими пристроями із приймачами BiSecur.
За допомогою нашої програми* та шлюзу BiSecur Ви можете зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, Вашими вхідними дверима до будинків**

комфортно керувати на смартфоні або планшетному комп’ютері або електроприводом внутрішніх дверей PortaMatic та іншими пристроями.

* Для смартфонів або планшетних з операційними системами iOS і Android.
** Для цієї функції необхідно, щоб Ваші вхідні двері ThermoCarbon/ThermoSafe від Hörmann були оснащені автоматичним замком S5/S7 Smart.
Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули Ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Каталоги