Гаражні секційні ворота

Ворота мрії високої якості Hörmann

Вишукані автоматичні секційні ворота відкриваються вертикально вгору. Це дасть змогу звільнити місце в гаражі та перед ним, а весь проїзд залишається вільним. Секційні ворота підходять для гаражних прорізів будь-якої форми: прямокутних і скошених, із сегментною чи напівциркульною аркою. Тому вони ідеально підходять для модернізації.

 

Переваги гаражних секційних воріт Hörmann

Сучасні енергозберігаючі ворота

Сучасні енергозберігаючі ворота

Двостінні секційні ворота особливо рекомендується встановлювати для гаражів, які прилягають безпосередньо до будинку. Як і LPU 42 з дуже хорошою теплоізоляцією, модель LPU 67 Thermo пропонує все, що сьогодні очікується від сучасного спорудження та модернізації: ідеальну теплоізоляцію за рахунок термічно роз’єднаних секцій [1] із коефіцієнтом теплопровідності 0,33 Вт/(м²·К)*, відмінну герметизацію проміжних камер між секціями завдяки подвійному манжетному ущільненню [2] і оптимальне з’єднання з підлогою завдяки подвійному ущільненню опори, яке забезпечує вирівнювання нерівностей підлоги та зменшення енергетичних втрат.

* Коефіцієнт теплопровідності воріт (5000 × 2125 мм) = 1,0 Вт/(м²·К)

Ефективна теплоізоляція

Ефективна теплоізоляція

Якщо гараж є частиною будинку, ми рекомендуємо гаражні ворота з гарною теплоізоляцією. Ущільнювальна прокладка Hörmann ThermoFrame покращить і без того хороші теплоізоляційні властивості воріт LPU.

Пластмасовий профіль чорного кольору, який легко встановлюється разом із коробкою воріт, забезпечує термічне розділення між коробкою та цегляною стіною, покращуючи таким чином теплоізоляцію на 15 %*.

Для всіх секційних воріт Hörmann додатково можна замовити ущільнювальну прокладку ThermoFrame.

* Для двостінних гаражних секційних воріт LPU розміром 5000 x 2125 мм
Оптимальний захист на довгі роки

Оптимальний захист на довгі роки

 Стійка до зношування пластмасова основа коробки висотою 4 см захищає ворота на тривалий час від можливої корозії, а також від застоїв води. На відміну від рішень конкурентів, захист воріт забезпечується навіть в умовах тривалої сирості.

Крім цього, разом із нижнім ущільнювачем воріт основа коробки створює вдалий і завершений зовнішній вигляд.

Декор Duragrain, що завжди має гарний вигляд

Декор Duragrain, що завжди має гарний вигляд

Нова поверхня Duragrain із 24 видами декору вражає деталізованим, природним фасадом воріт із кольором, що не вигорає. Інноваційна технологія цифрового друку [1] на ґрунтовці [2] оцинкованої ламелі [3] й облицювання з надміцним захисним лаком [4] забезпечують гарний вигляд фасаду воріт на довгий час. Обшивка рами та додаткові обшивки перемички балансування постачаються в кольорі, що відповідає вашому декору.

Однакова відстань між елементами гофри

Однакова відстань між елементами гофри

[1] Однакова відстань між елементами гофри та непомітні переходи між секціями для воріт із гофрами

Гаражні ворота Hörmann відрізняються точним рівномірним розподілом гофрів [A]. Секції мають таку форму, що при зачинених воротах переходи між ними практично непомітні. Порівняйте!

За бажанням можна також замовити практичні бокові двері, на яких гофри будуть розташовані врівень із гофрами гаражних секційних воріт.

[2] Неоднакова відстань між елементами гофри [B], [C] унаслідок різної висоти секцій і чітких міжсекційних переходів створює негармонійний зовнішній вигляд воріт інших виробників. Таким чином створюється негармонійний зовнішній вигляд воріт.
Рівномірний розподіл касет

Рівномірний розподіл касет

[3] Рівномірний розподіл касет

Для загального гармонійного виду компанія Hörmann пропонує секційні ворота, у яких відстані між окремими касетами [D] по висоті абсолютно однакові. Висота секцій рівномірно розподілена по всій висоті воріт. Горизонтальні відстані між касетами [E] у секції також зберігаються однаковими. Завдяки цьому створюється гармонійний зовнішній вигляд воріт.

За бажанням можна також замовити бокові двері з рівномірним розподіленням секцій однакового зовнішнього вигляду з гаражними секційними воротами.

[4] Нерівномірний розподіл касет [F], [G] через різну висоту секцій на воротах інших виробників. Через це створюється негармонійний зовнішній вигляд воріт.
Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Гармонійний зовнішній вигляд воріт забезпечується завдяки багатьом дрібним деталям: компенсуюча фальш-панель у зоні перемички [1] постачається для білих воріт і для всіх варіантів виконання поверхні завжди однакового зовнішнього вигляду із секціями воріт. Усі компоненти підходять один одному.

Бокові коробки [2] постачаються серійно з поверхнею Woodgrain білого кольору. Для секційних воріт із поверхнями Sandgrain, Silkgrain або Decograin пропонуються додатково облицювання коробок під стиль поверхні секцій воріт. Для воріт із поверхнею Micrograin облицювання коробки постачається із гладкою поверхнею Silkgrain. Також для кольорових секційних воріт і воріт із поверхнею Decograin додатково пропонуються відповідні облицювання коробок [2] під стиль поверхні та колір чи дизайн секцій воріт. Компенсуюча фальш-панель [1] постачається для цих воріт завжди під стиль поверхні та колір або дизайн секцій воріт.
Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Для воріт LPU компенсуюча фальш-панель у зоні перемички є вишуканим рішенням із непомітним переходом між фальш-панеллю та полотном воріт. Під час зачинення воріт верхня секція пристиковується врівень із фальш-панеллю.

Практичні рішення

Практичні рішення

Для забезпечення простого проходу в гараж рекомендуємо встановлювати двері у воротах без порога. Так Ви зможете вивезти велосипед або взяти приладдя для роботи в саду, не відкриваючи ворота гаража.

Поріг із нержавіючої сталі має висоту 10 мм посередині та 5 мм з боків. Це полегшує перехід із велосипедом, а також зменшує ризик спотикання.

Максимум безпеки

Максимум безпеки

У випадку автоматичних секційних воріт від Hörmann непрохані гості практично не мають шансів. Коли ворота зачиняються, фіксатор, який блокує відсування воріт, автоматично заходить за край напрямної шини. Ворота відразу ж надійно заблоковуються й таким чином захищаються від підважування.

Ця запатентована система замикання воріт механічна, і тому, на відміну від приводів конкурентних фірм, ефективно працює навіть в умовах відсутності подачі електроенергії.
Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.
Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує вам неможливість копіювання вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі та незалежних інститутів тестування.

Ідеальна узгодженість

Ідеальна узгодженість

Усі електроприводи, приймачі сигналу та елементи керування BiSecur є сумісними на 100 %. Наприклад, ви можете керувати дверними замками, дверними електроприводами або іншими пристроями з приймачами BiSecur додатково до ваших гаражних і в’їзних воріт одним натисканням кнопки на вашому пульті або вимикачі дистанційного керування. Стандартний HCP-слот на кожному електроприводі Hörmann надає для вас ще більше можливостей. Це полегшує з’єднання всіх електроприводів Hörmann гаражних і в’їзних воріт із зовнішніми системами розумного дому.

Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS або внутрішнього вимикача FIT 5 BS, за кольором індикатора на них ви дізнаєтесь, чи зачинені гаражні ворота.За потреби ви можете ще раз натиснути на кнопку*, і ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Ексклюзивний вигляд внутрішнього боку воріт

Ексклюзивний вигляд внутрішнього боку воріт

Хто використовує гараж як любительську майстерню, також хоче, щоб гаражні ворота мали гармонійний вигляд. З таким бажанням можуть впоратись ворота преміум-класу LPU 67 Thermo: уся рама, ходові та з’єднувальні напрямні, а також уся фурнітура постачаються в тому ж вигляді, що й полотно воріт зсередини сіро-білого кольору RAL 9002. Ворота гармонійно вписуються в інтер’єр та покращують вигляд гаража. Крім цього, ходові ролики типу «тандем» забезпечують особливо тихий і плавний хід.

 *** Ззовні раму також виконано в сіро-білому кольорі RAL 9002, тому рекомендується, щоб обшивка воріт була транспортно-білого кольору RAL 9016.

Каталоги