Підйомно-поворотні ворота Berry

Тут якість поєднується з привабливим зовнішнім виглядом

Усе говорить на користь оригіналу: якість і надійність, зовнішній вигляд, комфорт і сучасні технології. Кожні ворота Berry для гаража від Hörmann містять у собі досвід, здобутий протягом більше ніж 50-річного створення гаражних воріт із використанням власного ноу-хау. Серед розмаїття мотивів Ви обов’язково знайдете й ворота своєї мрії для власного будинку.

Сталеві ворота в гараж з мотивами серійно постачаються в особливо вигідному кольорі «транспортний білий», в одному із 7 вигідних стандартних кольорів або в одному з 200 кольорів за картою RAL (за винятком кольорів із перламутровим ефектом, з ефектом металевого блиску та люмінесцентних кольорів). Ворота з масивної деревини можуть бути виготовлені з північної ялини чи деревини Hemlock.

Майже до всіх мотивів воріт у Hörmann можна також замовити відповідні бокові двері. Таким чином, ворота в гараж та двері створюватимуть гармонійну композицію.

Підйомно-поворотні ворота Berry випробувані та сертифіковані відповідно до високих вимог безпеки європейського стандарту 13241-1. Скористайтеся контрольним листом безпеки, щоб перевірити, чи Ваші старі гаражні ворота відповідають вимогам стандартів безпеки ЄС.

Огляд мотивів сталевих воріт

Мотив 902, транспортний білий RAL 9016

Мотив 941, транспортний білий RAL 9016

Мотив 957, транспортний білий RAL 9016

Мотив 990, транспортний білий RAL 9016

Мотив 968, транспортний білий RAL 9016

Мотив 984, транспортний білий RAL 9016

Мотив 985, транспортний білий RAL 9016

Мотив 971, транспортний білий RAL 9016

Мотив 973, транспортний білий RAL 9016

Мотив 975, транспортний білий RAL 9016

Мотив 977, транспортний білий RAL 9016

Мотив 979, транспортний білий RAL 9016

Мотив 913, транспортний білий RAL 9016

Мотив 914, транспортний білий RAL 9016

Мотив 988, транспортний білий RAL 9016

Мотив 903, транспортний білий RAL 9016

Мотив 904, транспортний білий RAL 9016

Огляд мотивів воріт із масивної деревини

Мотив 925, північна ялина

Мотив 927, північна ялина

Мотив 931, північна ялина

Мотив 933, північна ялина

Мотив 937, північна ялина

Мотив 934, північна ялина

Мотив 936, північна ялина

Мотив 905, північна ялина

Переваги підйомно-поворотних воріт Berry від Hörmann

Комплексний захист завдяки продуманим деталям

Комплексний захист завдяки продуманим деталям

Для забезпечення високого рівня безпеки на підйомно-поворотних воротах Berry встановлено надійне захисне обладнання, як-от, гнучкі захисні ковпачки над шарнірними важелями та гнучкі пластмасові накладки між полотном і рамою воріт. Вони захищають від мимовільного защемлення або затягування.

Такий високий рівень безпеки забезпечують тільки підйомно-поворотні ворота Hörmann.
Довговічність і оптимальний захист

Довговічність і оптимальний захист

Якщо одна із пружин після багатьох років експлуатації обірветься, інші робочі пружини не дадуть воротам упасти. Таким чином ворота надійно захищені від обриву. При цьому відстань між витками пружин настільки мінімальна, що виключена вірогідність защемлення пальців дитини.

Відкривати та закривати ворота дуже легко

Відкривати та закривати ворота дуже легко

Після повного відчинення ворота амортизуються в упорі й надійно фіксуються в заглибленні напрямної шини.

Під час зачинення спеціальний шарнірний важіль щільно притискає ворота до коробки, в результаті чого забезпечується повна герметичність. Між воротами й рамою не залишається жодних щілин.

Безпека завдяки інноваційному замку

Безпека завдяки інноваційному замку

Унікальна система блокування з поворотною защіпкою, якою оснащені підйомно-поворотні ворота Hörmann, щільно притискає кути полотна воріт до рами, завдяки чому забезпечується більш надійне зачинення порівняно зі звичайними штанговими замками. Тому підважування воріт практично неможливе. Додатково можна замовити комплект дообладнання для самостійного монтажу воріт, за допомогою якого можна встановити додаткове верхнє блокування.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.

Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує Вам неможливість копіювання Вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.
Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Усі електроприводи BiSecur, приймачі й елементи керування 100 % сумісні.За допомогою пульта дистанційного керування або, наприклад, радіокерованого кодового замка, Ви можете зручно відчиняти Ваші гаражні, а також в’їзні ворота, оснащені електроприводами Hörmann, а також електроприводами дверей та іншими пристроями із приймачами BiSecur.
За допомогою нашої програми* та шлюзу BiSecur Ви можете зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, Вашими вхідними дверима до будинків**

комфортно керувати на смартфоні або планшетному комп’ютері або електроприводом внутрішніх дверей PortaMatic та іншими пристроями.

* Для смартфонів або планшетних з операційними системами iOS і Android.
** Для цієї функції необхідно, щоб Ваші вхідні двері ThermoCarbon/ThermoSafe від Hörmann були оснащені автоматичним замком S5/S7 Smart.
Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули Ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Галерея зображень

Сталеві ворота, мотив 902

Транспортний білий, RAL 9016

 

Мотив 905

з фільонками, що встановлюються замовником

 

Ворота з масивної деревини, мотив 933

Північна ялина

 

Сталеві ворота, мотив 973

Decograin «Золотий дуб»

 

Сталеві ворота, мотив 990

Колір хвої, RAL 6009

 

Ворота з масивної деревини, мотив 925

Північна ялина в кольорі хвої

 

Каталоги