Сучасні та елегантні

Гаражні ворота

Гаражні секційні ворота

Секційні ворота для гаража відкриваються горизонтально під стелю, заощаджуючи місце. Цей принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним. Гаражні секційні ворота можна встановити в будь-який будівельний проріз. Вони забезпечують на 14 см ширший габаритний проїзд, ніж підйомно-поворотні ворота. Оптимальна герметичність забезпечується за рахунок міцних і стійких до атмосферних впливів ущільнювачів по всьому периметру.

до розділу «Секційні гаражні ворота»

Підйомно-поворотні ворота Berry

Підйомно-поворотні ворота Berry поєднують високу якість і сучасні технології з довговічною роботою та надійним керуванням. Підйомно-поворотні ворота Berry для гаража постачаються у виконанні зі сталі чи дерева у багатьох привабливих мотивах у формі гофри чи касет. Різні варіанти кольору та обробки поверхні створюють додаткові акценти.

до розділу «Підйомно-поворотні ворота Berry»

Гаражні ворота RollMatic

Рулонні або ролові ворота для при відкриванні намотуються на вал і залишаються вільним простір як у гаражі, так і перед ним. Профіль воріт RollMatic виготовлений з високоякісного алюмінію, захищеного від корозії. Ворота RollMatic для гаража серійно оснащуються сучасними електроприводами Hörmann. Плавний та безшумний пуск та зупинка воріт RollMatic забезпечують їх тривалу експлуатацію. 

до розділу «Гаражні ворота RollMatic»

Бокові двері гаражів

Бокові двері - це завжди практично, якщо потрібно щось швидко забрати з гаража, не відкриваючи ворота. Або якщо через короткий в’їзд до гаража Ваш інший автомобіль припаркований впритул до воріт і блокує до них доступ. Майже до всіх мотивів і типів воріт у Hörmann можна також замовити відповідні бокові двері. Таким чином, ворота та двері створюватимуть гармонійну композицію.

до розділу «Бокові двері гаражів»

Переваги гаражних воріт Hörmann

Висока якість із Німеччини

Висока якість із Німеччини

Вироби Hörmann розробляються та виготовляються на власних високотехнологічних підприємствах. 

Вироби на довгі роки

Вироби на довгі роки

Тривалі випробування в реальних умовах забезпечують довершеність серійних виробів якості Hörmann.

З думкою про майбутнє

З думкою про майбутнє

Hörmann рухається серед перших у цьому напрямку, показуючи добрий приклад. Тому підприємство на 100 % покриває своє споживання енергії з екологічно чистої електроенергії.