0

Електроприводи внутрішніх дверей

Для комфортного життя без бар’єрів

За допомогою електропривода дверей Hörmann PortaMatic можна легко відкривати дерев’яні та сталеві внутрішні двері автоматично за допомогою пульта дистанційного керування чи кнопкового вимикача. Це технічне рішення покращить Ваше повсякденне життя незалежно від того, чи є у Вас фізичні обмеження, чи Ви просто бажаєте більшого комфорту. Перевагою електропривода для дверей PortaMatic є не лише велика кількість функцій і варіантів налаштування, але й мінімальне споживання електроенергії. Крім того, ціна на PortaMatic на 25 % вигідніша за ціну на схожі електроприводи для дверей.

 

 

PortaMatic - єдиний електропривод для дверей, який досі було випробувано та схвалено Німецьким товариством геронтотехніки (GGT). Таким чином, він відповідає очікуванням покоління тих, кому за 50, щодо зручності, якості та естетичності.

 

Комфорт з урахуванням віку

Ви хотіли б зберегти мобільність незважаючи на фізичні обмеження? Електропривод PortaMatic для внутрішніх дверей покращить Вашу якість життя і дасть змогу пересуватися у своїй оселі без сторонньої допомоги.

 

Комфортне життя

Ви зможете легко пройти своїм помешканням із повною тацею, важкими ящиками з напоями чи сумками з покупками. Навіть якщо у Вас немає обмежень за здоров’ям і, відповідно, потреби у використанні автоматичного електропривода для дверей PortaMatic, Ви точно не захочете відмовитися від такого комфорту в майбутньому.

 

Безбар’єрна робота

Відсутність бар’єрів на робочому місці вже зараз дуже високо цінується, а з часом значення цього аспекту буде лише посилюватися. Високий рівень безпеки, що досягається за рахунок режиму експлуатації з малим струмом, робить електропривод PortaMatic ідеальним електроприводом для офісних приміщень, лікарень, лабораторій і медичних центрів.*

* Якщо електроприводом будуть користуватися певні групи людей, наприклад, люди похилого віку, люди, що потребують нагляду, а також малі діти, то в кожному окремому випадку потрібно виконати додаткову перевірку можливості використання електропривода.

 

Відкривання та закривання дверей із дотриманням правил гігієни

Внутрішні двері медичних закладів і санвузлів офісних будівель створюють підвищену небезпеку інфікування працівників і пацієнтів.
Привод дверей PortaMatic у поєднанні з безконтактним вимикачем надійно захищає від мікробів і бактерій. Ви можете бути спокійні за своє здоров’я.

 

Каталоги
Відео
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Aluminium-Haustüren ThermoCarbon und ThermoSafe

Redaktioneller Film der Fachzeitschrift M+T Metallhandwerk: Türantrieb PortaMatic für mehr Hygiene in der Arztpraxis Dr. Ahlers