Автоматика для гаражних воріт

Комфорт і безпека для Вашого дому

Кому сподобається виходити з машини в негоду чи посеред ночі лише для того, щоб відкрити гаражні ворота. З автоматикою Hörmann для гаражних воріт для Вас завжди буде «зелене світло», оскільки Ви зможете швидко, зручно та безпечно відкривати гаражні та дворові ворота за допомогою пульта дистанційного керування безпосередньо з автомобіля. Компанія Hörmann пропонує сучасну високотехнологічну автоматику: швидкий і зручний привод SupraMatic, недорогий ProMatic, а також ProMatic Akku - електропривод для гаражів, не підключених до джерела живлення.

В усіх електроприводах гаражних воріт серійно використовується система дистанційного керування BiSecur. Інноваційна система дистанційного керування BiSecur від Hörmann із запитом положення гарантує виняткову зручність і функціональність, а також має пульт дистанційного керування в ексклюзивному дизайні з глянцевою поверхнею.

Завдяки системі BiSecur від Hörmann, що продається окремо, можна зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, вхідними дверима до будинку* Hörmann і додатковим обладнанням за допомогою смартфона чи планшета. Крім цього, де б Ви не були, Ви можете запитати положення своїх гаражних чи в’їзних воріт, а також перевірити, чи заблоковані вхідні двері* Вашого будинку.

*зі спеціальною комплектацією

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Привод SupraMatic

Ви будете приємно здивовані поєднанням швидкості та комфорту. Ваші гаражні секційні ворота відкриваються швидше, і Ви можете заїжджати до гаража з вулиці без зупинки. І Ви просто не зможете відмовитись від таких зручних функцій автоматики, як додаткова висота відкривання, зручна для провітрювання гаража, вбудований в електропривод елемент освітлення, який вмикається окремо за допомогою пульта дистанційного керування. До того ж, кришка електропривода з матового алюмінію надає електроприводу SupraMatic дуже вишуканого вигляду.

Привод ProMatic

Електроприводи гаражних воріт ProMatic оснащені такими ж випробуваними технологіями Hörmann, що й інші приводи Hörmann преміум-класу. Це є гарантією надійної роботи за привабливою ціною. Ви можете насолоджуватися зручністю використання автоматики для воріт, навіть якщо Ваш гараж не підключений до джерела струму. З електроприводом ProMatic Akku це можливо. Акумулятор електропривода можна легко переносити, він заряджається лише за декілька годин. А за допомогою сонячного модуля, який продається окремо, заряджання стає особливо практичним.

Порівняння наших виробів

Категорії/ Тип виробу SupraMatic E SupraMatic P ProMatic ProMatic Akku
Спеціальні сфери застосування для дерев’яних воріт і воріт із хвірткою для гаражів без електроенергії
К-сть циклів на день/ годину 25 / 10 50 / 10 12 / 5 5 / 2
Пікове зусилля 800 Н 1000 Н 750 Н 400 Н
Швидкість відкривання макс. 22 см/с 22 см/с 14 см/с 13 см/с
Ширина воріт макс. 5500 мм 6000 мм 5000 мм 3000 мм
Площа воріт, макс. 13,75 м² 15 м² 11,25 м² 8 м²
Серійне оснащення
 • комфортний запит положення воріт
 • швидше відкривання воріт
 • додаткова висота відкривання
 • галогенне освітлення з окремим ввімкненням
 • світлодіодне освітлення з окремим ввімкненням*
 • надзвичайно просте програмування
 • механічний захист від ударів
 • система дистанційного керування BiSecur**
 • комфортний запит положення воріт
 • швидше відкривання воріт
 • додаткова висота відкривання
 • галогенне освітлення з окремим ввімкненням
 • світлодіодне освітлення з окремим ввімкненням*
 • надзвичайно просте програмування
 • світловий бар’єр
 • механічний захист від ударів
 • система дистанційного керування BiSecur**
 • комфортний запит положення воріт
 • додаткова висота відкривання
 • механічний захист від ударів
 • система дистанційного керування BiSecur**
 • механічний захист від ударів
 • система дистанційного керування BiSecur**
Ціна від 16 450 грн. від 18 800 грн. від 12 350 грн. від 21 600 грн.

* з 01.03.2017 р.

** тільки у Hörmann

Переваги автоматики гаражних воріт Hörmann

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.

Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує Вам неможливість копіювання Вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.
Безпечно

Безпечно

У випадку автоматичних гаражних воріт від Hörmann непрохані гості практично не мають шансів. Коли ворота зачиняються, фіксатор, який блокує відсування воріт, автоматично заходить за край напрямної шини. Ворота відразу ж надійно заблоковуються й таким чином захищаються від підважування. Блокування здійснюється механічно та, на відміну від електроприводів інших виробників, ефективне також у разі тимчасового припинення електропостачання.

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Усі електроприводи BiSecur, приймачі й елементи керування 100 % сумісні.За допомогою пульта дистанційного керування або, наприклад, радіокерованого кодового замка, Ви можете зручно відчиняти Ваші гаражні, а також в’їзні ворота, оснащені електроприводами Hörmann, а також електроприводами дверей та іншими пристроями із приймачами BiSecur.
За допомогою нашої програми* та шлюзу BiSecur Ви можете зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, Вашими вхідними дверима до будинків**

комфортно керувати на смартфоні або планшетному комп’ютері або електроприводом внутрішніх дверей PortaMatic та іншими пристроями.

* Для смартфонів або планшетних з операційними системами iOS і Android.
** Для цієї функції необхідно, щоб Ваші вхідні двері ThermoCarbon/ThermoSafe від Hörmann були оснащені автоматичним замком S5/S7 Smart.
Надійно

Надійно

Надійна система автоматичного вимкнення зупиняє ворота у випадку непередбачених перешкод. Для ще більшого захисту та безпеки рекомендується встановити безконтактний світловий бар’єр. Компанія Hörmann вже зараз серійно пропонує електропривод SupraMatic P.

Завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки Ваші ворота відчиняються й зачиняються плавно та тихо. Фази початку руху та зупинки можна запрограмувати індивідуально відповідно до Ваших потреб. Це сприятиме збереженню функціональності Ваших воріт і Ви зможете довше отримувати задоволення від користування Вашими гаражними воротами.
Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули Ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Надзвичайна швидкість

Надзвичайна швидкість

Швидше й безпечніше - під час вибору електропривода SupraMatic у комбінації з Вашими гаражними секційними воротами від Hörmann. Відчинення воріт до 50 % швидше: більше безпеки й менше стресових ситуацій у зонах в’їздів з інтенсивним рухом транспорту. Порівняйте швидкість відчинення за допомогою електропривода SupraMatic і за допомогою інших приводів.

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Сертифіковано

Сертифіковано

Електроприводи гаражних воріт Hörmann оптимально підходять гаражним секційним воротам Hörmann, а також випробувані й сертифіковані незалежними експертними інститутами відповідно до директиви «Захист гаражних воріт від злому», установленої німецькою асоціацією виробників воріт, дверей і коробок «Tore Türen Zargen».