Автоматика для гаражних воріт

Комфорт і безпека для Вашого дому

Кому сподобається виходити з машини в негоду чи посеред ночі лише для того, щоб відкрити гаражні ворота. З автоматикою Hörmann для гаражних воріт для Вас завжди буде «зелене світло», оскільки Ви зможете швидко, зручно та безпечно відкривати гаражні та дворові ворота за допомогою пульта дистанційного керування безпосередньо з автомобіля. Компанія Hörmann пропонує сучасну високотехнологічну автоматику: швидкий і зручний привод SupraMatic, недорогий ProMatic, а також ProMatic Akku - електропривод для гаражів, не підключених до джерела живлення.

В усіх електроприводах гаражних воріт серійно використовується система дистанційного керування BiSecur. Інноваційна система дистанційного керування BiSecur від Hörmann із запитом положення гарантує виняткову зручність і функціональність, а також має пульт дистанційного керування в ексклюзивному дизайні з глянцевою поверхнею.

Завдяки системі BiSecur від Hörmann, що продається окремо, можна зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, вхідними дверима до будинку* Hörmann і додатковим обладнанням за допомогою смартфона чи планшета. Крім цього, де б Ви не були, Ви можете запитати положення своїх гаражних чи в’їзних воріт, а також перевірити, чи заблоковані вхідні двері* Вашого будинку.

*зі спеціальною комплектацією

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Привод SupraMatic

Ви будете приємно здивовані поєднанням швидкості та комфорту. Ваші гаражні секційні ворота відкриваються швидше, і Ви можете заїжджати до гаража з вулиці без зупинки. І Ви просто не зможете відмовитись від таких зручних функцій автоматики, як додаткова висота відкривання, зручна для провітрювання гаража, вбудований в електропривод елемент освітлення, який вмикається окремо за допомогою пульта дистанційного керування. До того ж, кришка електропривода з матового алюмінію надає електроприводу SupraMatic дуже вишуканого вигляду.

Привод ProMatic

Електроприводи гаражних воріт ProMatic оснащені такими ж випробуваними технологіями Hörmann, що й інші приводи Hörmann преміум-класу. Це є гарантією надійної роботи за привабливою ціною. Ви можете насолоджуватися зручністю використання автоматики для воріт, навіть якщо Ваш гараж не підключений до джерела струму. З електроприводом ProMatic Akku це можливо. Акумулятор електропривода можна легко переносити, він заряджається лише за декілька годин. А за допомогою сонячного модуля, який продається окремо, заряджання стає особливо практичним.

Порівняння наших виробів

Категорії/ Тип виробу SupraMatic E SupraMatic P ProMatic ProMatic Akku
Спеціальні сфери застосування для дерев’яних воріт і воріт із хвірткою для гаражів без електроенергії
К-сть циклів на день/ годину 25 / 10 50 / 10 12 / 5 5 / 2
Пікове зусилля 800 Н 1000 Н 750 Н 400 Н
Швидкість відкривання макс. 22 см/с 22 см/с 14 см/с 13 см/с
Ширина воріт макс. 5500 мм 6000 мм 5000 мм 3000 мм
Площа воріт, макс. 13,75 м² 15 м² 11,25 м² 8 м²
Серійне оснащення
 • комфортний запит положення воріт
 • швидше відкривання воріт
 • додаткова висота відкривання
 • галогенне освітлення з окремим ввімкненням
 • світлодіодне освітлення з окремим ввімкненням*
 • надзвичайно просте програмування
 • механічний захист від ударів
 • система дистанційного керування BiSecur**
 • комфортний запит положення воріт
 • швидше відкривання воріт
 • додаткова висота відкривання
 • галогенне освітлення з окремим ввімкненням
 • світлодіодне освітлення з окремим ввімкненням*
 • надзвичайно просте програмування
 • світловий бар’єр
 • механічний захист від ударів
 • система дистанційного керування BiSecur**
 • комфортний запит положення воріт
 • додаткова висота відкривання
 • механічний захист від ударів
 • система дистанційного керування BiSecur**
 • механічний захист від ударів
 • система дистанційного керування BiSecur**
Ціна від 16 450 грн. від 18 800 грн. від 12 350 грн. від 21 600 грн.

* з 01.03.2017 р.

** тільки у Hörmann

Переваги електроприводів гаражних воріт Hörmann

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.
Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує вам неможливість копіювання вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі та незалежних інститутів тестування.

Ідеальна узгодженість

Ідеальна узгодженість

Усі електроприводи, приймачі сигналу та елементи керування BiSecur є сумісними на 100 %. Наприклад, ви можете керувати дверними замками, дверними електроприводами або іншими пристроями з приймачами BiSecur додатково до ваших гаражних і в’їзних воріт одним натисканням кнопки на вашому пульті або вимикачі дистанційного керування. Стандартний HCP-слот на кожному електроприводі Hörmann надає для вас ще більше можливостей. Це полегшує з’єднання всіх електроприводів Hörmann гаражних і в’їзних воріт із зовнішніми системами розумного дому.

Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS або внутрішнього вимикача FIT 5 BS, за кольором індикатора на них ви дізнаєтесь, чи зачинені гаражні ворота.За потреби ви можете ще раз натиснути на кнопку*, і ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

Просте керування додатком

Просте керування додатком

Використовуйте свій смартфон як пульт дистанційного керування. З новим додатком Hörmann BlueSecur ви можете зручно керувати своїми гаражними воротами або вхідними дверима через Bluetooth**. Просто перенесіть постійні або обмежені в часі дозволи користувача*** для членів вашої родини на їхні смартфони. Тож кожен у вашій родині завжди має власний засіб «керування воротами та дверми» на своєму смартфоні.

** з внутрішнім/зовнішнім приймачем Bluetooth Hörmann
*** можуть бути необхідними додаткові покупки (покупки через додаток) в AppStore або Google Play

Безпечно

Безпечно

У випадку автоматичних гаражних воріт від Hörmann непрохані гості практично не мають шансів. Коли ворота зачиняються, фіксатор, який блокує відсування воріт, автоматично заходить за край напрямної шини. Ворота відразу ж надійно заблоковуються й таким чином захищаються від підважування. Блокування здійснюється механічно та, на відміну від електроприводів інших виробників, ефективне також у разі тимчасового припинення електропостачання.

Надійно

Надійно

Надійна система автоматичного вимкнення зупиняє ворота у випадку непередбачених перешкод. Для ще більшого захисту та безпеки рекомендується встановити безконтактний світловий бар’єр.
Завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки ваші ворота відчиняються й зачиняються плавно та тихо. Фази початку руху та зупинки можна запрограмувати індивідуально відповідно до ваших потреб. Це сприятиме збереженню функціональності ваших воріт і ви зможете довше отримувати задоволення від користування вашими гаражними воротами.

Надзвичайна швидкість

Надзвичайна швидкість

Швидше й безпечніше – під час вибору електропривода SupraMatic у комбінації з вашими гаражними секційними воротами від Hörmann. Відчинення воріт – макс. 25 см/с: більше безпеки й менше стресових ситуацій у зонах в’їздів з інтенсивним рухом транспорту. Порівняйте швидкість відчинення за електропривода SupraMatic і з іншими електроприводами.

Сертифіковано

Сертифіковано

Електроприводи гаражних воріт Hörmann оптимально підходять для гаражних секційних воріт Hörmann, а також випробувані й сертифіковані незалежними експертними інститутами відповідно до директиви «Захист гаражних воріт від зламу», запровадженої німецькою асоціацією виробників воріт, дверей і коробок Tore Türen Zargen (TTZ).