0

Електропривод для внутрішніх дверей PortaMatic

Для комфортного життя без бар’єрів

За допомогою електропривода дверей PortaMatic можна легко відкривати дерев’яні та сталеві внутрішні двері автоматично за допомогою пульта дистанційного керування чи кнопкового вимикача. Якою б не була причина придбання - фізичне обмеження чи бажання більшого комфорту - ця техніка полегшить життя. Перевагою електропривода для дверей PortaMatic, призначеного як для приватного, так і для громадського сектору, є не лише велика кількість функцій і варіантів налаштування, але й мінімальне споживання електроенергії. Крім того, ціна на PortaMatic на 25 % вигідніша за ціну на схожі електроприводи для дверей.

 

Безбар’єрне життя та робота

Комфорт з урахуванням віку

Комфорт з урахуванням віку

Бажаєте залишатись мобільним, незважаючи на обмеження фізичних можливостей? Електропривод PortaMatic для внутрішніх дверей покращить Вашу якість життя і дасть змогу пересуватися у своїй оселі без сторонньої допомоги.

Комфортне життя

Комфортне життя

Ви зможете легко пройти своїм помешканням із повною тацею, важкими ящиками з напоями чи сумками з покупками. Навіть якщо у Вас немає обмежень за здоров’ям і, відповідно, потреби у використанні автоматичного електропривода для дверей PortaMatic, Ви точно не захочете відмовитися від такого комфорту в майбутньому.

Безбар’єрна робота

Безбар’єрна робота

Відсутність бар’єрів на робочому місці вже зараз дуже високо цінується, а з часом значення цього аспекту буде лише посилюватися. Привод для дверей PortaMatic можна встановити на Вашому робочому місці в зонах, не призначених для загального доступу. Таким чином він може забезпечити Ваш комфорт не тільки вдома, але й на роботі.

Відкривання та закривання дверей із дотриманням правил гігієни

Відкривання та закривання дверей із дотриманням правил гігієни

В офісних будівлях існує особливо високий ризик зараження працівників, коли вони торкаються до ручок дверей туалету. Привод для дверей PortaMatic у поєднанні з безконтактним вимикачем надійно захищає Вас від мікробів і бактерій, що додає Вам відчуття захищеності.

Каталоги