0

Гаражні ворота RollMatic

Універсальність застосування

Рулонні та стельові ворота відкриваються вертикально та займають зовсім небагато місця в гаражі. Принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним. Такі ворота підходять для гаражних прорізів будь-якої форми: прямокутних і скошених, із сегментною чи напівциркульною аркою.

Для того, щоб ворота оптимально підійшли до архітектурного стилю Вашого будинку, ми пропонуємо рулонні ворота RollMatic і стельові ворота RollMatic OD в різних виконаннях.

Найбільш природного зовнішнього вигляду можна досягти завдяки одному з двох варіантів обробки під дерево - Decograin або Decopaint. Благородний зовнішній вигляд воротам надасть новий колір темно-сірого антрациту Noir 2100 Sablé з металевим блиском. Або ж можна вибрати один з 11 кольорів, які пропонуються за однакову ціну.

І, звісно ж, у нас Ви можете замовити також бокові двері, які підходять до воріт за зовнішнім виглядом.

 

Гаражні ворота RollMatic

в антрацитовому кольорі Noir 2100 Sablé з металевим блиском

 

Гаражні ворота RollMatic

Рулонні ворота RollMatic мають багато інноваційних деталей, призначених лише для одного: створити для Вас безпеку і комфорт. Ця концепція проходить червоною ниткою крізь усі аспекти виробів, починаючи з надзвичайно простого монтажу, і закінчуючи отриманими патентами на компоненти безпеки.

Простий у технічному обслуговуванні серійний електропривод встановлений за межами кожуха намотувального вала. Інтегровані функції плавного пуску та плавної зупинки електропривода забезпечують спокійний хід воріт. Завдяки пружинній компенсації та надійному автоматичному вимиканню немає потреби в запобіжнику замикального контуру.

 

Гаражні рулонні ворота RollMatic

у кольорі транспортний білий, RAL 9016

 

Стельові ворота RollMatic OD

Стельові ворота RollMatic OD

у кольорі антрацитовий сірий, RAL 7016

Стельові ворота RollMatic OD

у кольорі транспортний білий, RAL 9016

 

Компактні стельові ворота RollMatic OD - ідеальне рішення для модернізації. Вузька конструкція стельових воріт дає змогу встановити їх навіть за умов дуже обмеженого простору в гаражі. Завдяки компактній конструкції для воріт потрібна перемичка розміром лише 60 мм.

Серійний електропривод ProMatic можна встановити на вибір на правій чи на лівій горизонтальній напрямній, додаткова опора не потрібна.

За допомогою електропривода SupraMatic, який можна замовити окремо, стельові ворота відкриваються швидше, і Ви можете заїжджати до гаража з вулиці без зупинки. І Ви просто не зможете відмовитись від таких зручних функцій привода, як додаткова висота відкривання, зручна для провітрювання гаража, вбудований в електропривод елемент освітлення, який вмикається окремо за допомогою пульта дистанційного керування.

Галерея зображень

Гаражні рулонні ворота

у виконанні Decograin «Золотий дуб»

 

Гаражні рулонні ворота та бокові двері

у кольорі транспортний білий, RAL 9016

 

Гаражні рулонні ворота та бокові двері

у кольорі транспортний білий, RAL 9016

 

Каталоги
Відео
Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн