0

Електроприводи в’їзних воріт

Вражаюча зручність і переконлива безпека

Лише з дистанційно керованим електроприводом Ваші в’їзні ворота стануть зручними. Саме те, чого Ви чекали. Звісно, це має бути не який-небудь електропривод, а якісний виріб, на який можна покластися у щоденному використанні. Для нових в’їзних воріт чи для додаткового встановлення на вже наявні поворотні чи відкатні в’їзні ворота.
Завдяки системі Hörmann BiSecur Gateway, що продається окремо, можна зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, вхідними дверима до будинку Hörmann* і додатковим обладнанням за допомогою смартфона чи планшета. Крім того, можна з будь-якого місця змінити положення електроприводів гаражних або в’їзних воріт, а також дізнатися, чи заблоковані вхідні двері* будинку. Докладнішу інформацію наведено в брошурі «BiSecur SmartHome» та за посиланням www.bisecur-home.com.

*зі спеціальним оснащенням

 

Каталоги
Відео
Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн

Garagentor-Antrieb SupraMatic

Привод гаражных ворот SupraMatic – Дуэль

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»