Функціональні двері для об’єктів будівництва

Внутрішні та зовнішні функціональні двері

Від міцних внутрішніх дверей, надійних вхідних квартирних дверей і скляних дверей для офісів до зовнішніх дверей із термічним розділенням - компанія Hörmann пропонує великий асортимент із широким вибором кольорів і оснащення.

 

Дізнайтеся більше про наявні варіанти.

Міцні внутрішні двері

Міцні внутрішні двері

Завдяки численним перевагам внутрішні двері ZK вже десятиліттями використовуються в офісних і адміністративних приміщеннях. Ці міцні та стійкі до зносу двері прекрасно зберігають форму. Внутрішні двері OIT призначені для інтенсивної щоденної експлуатації на промислових підприємствах, у сфері торгівлі, у майстернях, адміністративних установах, школах і казармах. Залежно від сфери застосування та вимог, ми пропонуємо ці двері з різним заповненням.

Надійні вхідні двері в квартиру

Надійні вхідні двері в квартиру

Вогнестійкі двері Hörmann із захистом від зламування WAT ідеально підходять як квартирні вхідні двері для багатоквартирних будинків. Міцні сталеві двері, на яких серійно встановлено обладнання для захисту від зламування та пожежі, дають змогу жителям будинку відчувати себе в цілковитій безпеці. Завдяки різним колірним рішенням і варіантам оснащення ці двері можуть відповідати найрізноманітнішим індивідуальним побажанням замовників.

Зовнішні двері з термічним розділенням

Зовнішні двері з термічним розділенням

Завдання зниження енерговитрат сьогодні важливіше, ніж будь-коли. У зв’язку з цим ми рекомендуємо зовнішні двері MZ Thermo. Ці двері багатоцільового призначення з термічним розділенням дверного полотна, коробки та підлогового ущільнення по периметру дають змогу підвищити теплоізоляцію на 30 % порівняно з іншими дверима цієї категорії. Особливо надійну конструкцію дверей із системою захисту від крадіжок класу RC 2 можна замовити у виконанні KSI Thermo.

Для створення яскравих і престижних вхідних приміщень рекомендується повністю засклений дверний каркас TC 80.
Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»