Системи для відкритих автостоянок у громадських місцях

Системи для критих і відкритих автостоянок

Системи для критих і відкритих автостоянок

Достатня кількість місць для паркування є важливим компонентом внутрішньої інфраструктури міста. У місцях розташування великих торгових центрів або лікарень зазвичай потрібні рішення для платного паркування. У таких випадках ми пропонуємо всі компоненти для керування паркуванням від одного виробника: як в’їзні та виїзні станції зі шлагбаумами, такі і відповідні касові автомати.

Завдяки під’єднанню до веб-сервера за наявності відповідного дозволу працівник може отримати доступ до всієї системи для відкритих автостоянок із будь-якої точки світу, і швидко усунути несправності, незалежно від місцезнаходження. Керування та контроль системи для критих і відкритих автостоянок здійснюється через веб-браузер на смартфоні, планшеті або ПК.

Для користувачів системи відкритих автостоянок важливе значення мають цифри. Наша система надає широкі можливості для оцінювання поточної ситуації, завдяки яким можна в будь-який час дізнатися завантаження стоянки й загальний оборот.

 

 

Системи для відкритих автостоянок – в’їзна станція та шлагбаум перед житловим будинком

В’їзні та виїзні станції

Наші в’їзні та виїзні станції забезпечують найвищий рівень комфорту та простоту використання. Завдяки кольоровому дисплею, кнопці запиту квитка з підсвічуванням і приймачу квитка користувач системи критих автостоянок швидко та без зусиль отримує доступ для проїзду.

А якщо система критої автостоянки використовується для тривалого паркування автомобілів, наприклад, коли частина паркувальних місць доступна виключно для гостей готелю? У такому випадку завдяки вбудованому програмному забезпеченню наші в’їзні та виїзні станції можна додатково обладнати зчитувачами QR-кодів, RFID-міток і транспондерів, щоб використовувати їх із цією ж метою.

Жінка-водій використовує в’їзну/виїзну станцію

Касові автомати

Оплата через касовий автомат

Завдяки кольоровому дисплею, зрозумілим інструкціям і світлодіодному приймачу квитків оплата за паркування здійснюється дуже швидко. Наш касовий автомат можна серійно оснащувати переговорним пристроєм з інтерфейсним модулем для підключення до телефонної системи. Незважаючи на форму оплати – монети, купюри, дебетові чи кредитні картки – наша система касових автоматів забезпечує швидкий і простий процес розрахунку.

За бажанням можна вибрати різні системи оплати. Так, наприклад, у лікарнях, кінотеатрах або готелях, які підключені до системи паркування, клієнтам або пацієнтам можуть запропонувати знижку на паркування.

Шлагбауми

Наші в’їзні та виїзні станції й касові автомати ідеально комбінуються із системами шлагбаумів. Детальнішу інформацію про нашу комплексну програму наведено в розділі Шлагбауми.

Переваги систем Hörmann для відкритих автостоянок

Індивідуальні концепції контролю та керування

Індивідуальні концепції контролю та керування

Для керування шлагбаумами можна використовувати не тільки дистанційні або стаціонарні елементи керування, але й інші системи, розроблені індивідуально відповідно до побажань замовника. Таким чином шлагбауми дуже легко інтегрувати в наявну систему керування, а також у систему протипожежної сигналізації. До того ж, компанія Hörmann пропонує комплексну систему керування пропусками. Система власної розробки забезпечує індивідуальне керування в'їздом і виїздом транспортних засобів. Авторизація доступу здійснюється на основі різних пропусків, наприклад картки з QR-кодом, RFID-наклейки або системи розпізнавання номерних знаків. Також можна керувати групами користувачів, які мають різні дозволи та знаходяться в різних часових поясах.

Дистанційне керування з будь-якої точки світу

Дистанційне керування з будь-якої точки світу

Завдяки додатковому підключенню через веб-сервер шлагбаумами та системою управління пропусками можна керувати в усьому світі з будь-якого кінцевого пристрою. Доступ здійснюється через веб-браузер на смартфоні, планшеті або ПК. Наочний веб-інтерфейс забезпечує повне управління та перегляд стану шлагбаумів, а також комплексне керування користувачами, зокрема їхніми дозволами на в’їзд і виїзд. Крім цього, відображаються несправності, які можна усунути безпосередньо через систему.

Прості в обслуговуванні компоненти

Прості в обслуговуванні компоненти

Блок керування вбудований у корпус шлагбаума, що забезпечує його захист. Завдяки модульній конструкції окремі компоненти можна легко встановити або замінити. Будь-які несправності можна швидко та легко виявити й відразу усунути. Додаткове обладнання, зокрема модуль для системи керування пропусками, можна вбудувати безпосередньо в корпус шлагбаума. Установлення всіх компонентів і додаткового обладнання в корпус шлагбаума значному скорочує витрати на технічне обслуговування.

Передпродажне комплексне функціональне тестування системи

Передпродажне комплексне функціональне тестування системи

Функціональне тестування всієї системи шлагбаума та касового автомата перед постачанням гарантує швидкий монтаж і надійну експлуатацію системи. Компанія Hörmann перевіряє роботу всіх замовлених клієнтом функцій і характеристики окремих компонентів системи, а також сумісність усіх інтерфейсів один з одним. У результаті система постачається із заводу повністю налаштованою та готовою до експлуатації.