Обмежувальні стовпчики в пішохідній зоні

Обмежувальні стовпчики

Обмежувальні стовпчики

Обмежувальні стовпчики – це форма керування доступом, яка використовується найчастіше, і недаремно, адже можливості їх використання дуже різноманітні. Наші обмежувальні стовпчики забезпечують гнучке й одночасно надійне регулювання під'їзду та проїзду.

Завдяки індивідуальним концепціям управління, а також поєднанню різних варіантів виконання обмежувальних стовпчиків можна створити рішення відповідно до власних потреб. Щоб забезпечити високий ступінь стійкості до механічних впливів, а також до температури та погодних умов, наші обмежувальні стовпчики проходять комплексні перевірки якості та безпеки.

Наші обмежувальні стовпчики характеризуються компактним і гнучким монтажем та в надзвичайній ситуації, залежно від моделі, можуть висуватися всього за 1,5 секунди. Усі циліндри обмежувальних стовпчиків серії Security Line і High Security Line мають однаковий зовнішній вигляд. Обмежувальні стовпчики обох серій можна оптимально комбінувати між собою на одному об’єкті завдяки схожості опорних плит. Завдяки ідентичності зовнішнього вигляду та стриманому дизайну обмежувальних стовпчиків у різних варіантах виконання вони гармонійно вписуються в наявну концепцію, не порушуючи загальну картину.

Обмежувальні стовпчики перед палацом
Значок обмежувального стовпчика Security Line

Обмежувальні стовпчики серії Security Line призначені для щоденного керування доступом транспортних засобів, наприклад, до приватних стоянок, під'їздів до промислових ділянок або пішохідних зон. Серія Security Line представлена автоматичними, напівавтоматичними, знімними та стаціонарними обмежувальними стовпчиками. Крім цього, ми пропонуємо підсилені обмежувальні стовпчики з підвищеним рівнем захисту.

Значок обмежувального стовпчика High Security Line

Серія High Security Line – це правильний вибір для забезпечення захисту закритих зон із найвищими вимогами до безпеки. Серія пропонує автоматичні, знімні та стаціонарні обмежувальні стовпчики, які отримали міжнародні сертифікати про безпеку або відповідають їхнім вимогам. Таким чином обмежувальні стовпчики цієї серії забезпечують захист найвищого рівня.

Обмежувальні стовпчики – огляд рівнів безпеки

Рівень безпеки обмежувального стовпчика визначається на основі різних значень енергії зіткнення. Енергія, з якою вдаряється автомобіль, залежить від його типу, ваги та швидкості. Енергія зіткнення – це вирішальний параметр для визначення пошкоджень і функціонування обмежувального стовпчика.

Енергія зіткнення з руйнуванням

Це значення показує, з якою швидкістю може рухатися автомобіль певного типу, щоб обмежувальний стовпчик витримав зіткнення з ним. Наприклад, якщо автомобіль вагою 1200 кг, який рухається зі швидкістю 57 км/год, вріжеться в обмежувальний стовпчик (див. графік), це може призвести до пошкодження його конструкції та механічної частини, і тому обмежувальний стовпчик після аварії доведеться замінити. У більшості випадків проїзду вдається уникнути.

Енергія зіткнення без руйнування

Це значення вказує на те, що зіткнення з цим типом транспортного засобу, який рухається з максимальною швидкістю, буде витримано, і ніяких пошкоджень механічної частини та конструкції не виникне. Якщо, наприклад, автомобіль вагою 1200 кг, який рухається зі швидкістю 25 км/год, вріжеться в обмежувальний стовпчик, його безперебійне функціонування та безпека гарантуються.

Автоматичні обмежувальні стовпчики

Автоматичні обмежувальні стовпчики мають таку перевагу: за потреби вони швидко й без докладання фізичних зусиль ховаються в землю і так само швидко висуваються. Таким чином без проблем можна надавати доступ на під'їзд окремим вантажівкам, а в інших випадках не допускати їхнього проїзду. Залежно від потреби в заходах безпеки й частоти використання, наші автоматичні обмежувальні стовпчики доступні в різних виконаннях.

Значок обмежувального стовпчика Security Line

Автоматичні обмежувальні стовпчики серії Security Line:

  • Автоматичні обмежувальні стовпчики із вбудованим електромеханічним приводом для експлуатації середньої інтенсивності (прибл. 100 переміщень у день, 200 000 переміщень загалом).
  • Автоматичні обмежувальні стовпчики із вбудованим гідравлічним приводом для експлуатації високої інтенсивності (прибл. 2000 переміщень у день, 3 000 000 переміщень загалом).
  • Автоматичні обмежувальні стовпчики із підсиленим матеріалом циліндра, підвищеною стійкістю та вбудованим гідравлічним приводом для експлуатації високої інтенсивності (прибл. 2000 переміщень у день, 3 000 000 переміщень загалом).
Значок обмежувального стовпчика High Security Line

Автоматичні обмежувальні стовпчики нашої серії High Security Line:

  • Автоматичні обмежувальні стовпчики із вбудованим гідравлічним приводом для експлуатації високої інтенсивності (прибл. 2000 переміщень у день, 3 000 000 переміщень загалом).

Завдяки концепціям керування з урахуванням індивідуальних вимог можна розробити рішення для контролю доступу, яке відповідатиме вашим потребам. Наприклад, можна обрати концепцію керування, в основі якої лежить модель «головний-підлеглий» – автоматичний обмежувальний стовпчик контролює кілька інших автоматичних обмежувальних стовпчиків, які йому підпорядковуються. Залежно від ширину проїзду, можливо поєднати кілька обмежувальних стовпчиків і керувати ними. Крім цього, систему керування можна розширити за рахунок елементів керування (наприклад, кодових кнопок) і/або інших блоків, зокрема для індукційних петель.

Автоматичні обмежувальні стовпчики в пішохідній зоні

Напівавтоматичні обмежувальні стовпчики

Наші напівавтоматичні обмежувальні стовпчики підходять для всіх типів використання, що пов'язані з експлуатацією низької інтенсивності (прибл. 5 переміщень у день, 3 000 000 переміщень загалом).

Установлюйте наші напівавтоматичні обмежувальні стовпчики, наприклад, для бронювання паркувального місця на стоянці своєї компанії. Після висування обмежувального стовпчика ніхто не займе ваше місце. Однак особи, які мають дозвіл на паркування, можуть без проблем припаркувати свій автомобіль, опустивши обмежувальний стовпчик вручну.

Значок обмежувального стовпчика Security Line

Наші напівавтоматичні обмежувальні стовпчики обладнано пневматичною пружиною, і тому вони не потребують живлення. Опускання обмежувального стовпчика здійснюється натисканням вручну, а підіймання – автоматично після вивільнення вбудованої пневматичної пружини.

Знімні обмежувальні стовпчики

При низькій інтенсивності експлуатації (прибл. 2 переміщення в день) рекомендується використовувати наші знімні обмежувальні стовпчики.

Зокрема обмежувальні стовпчики можна застосовувати для захисту зон, які закриті більшу частину дня та мають бути доступні для проїзду лише в певний час. Наприклад, такі обмежувальні стовпчики можна використовувати на території проведення будь-якого заходу, проїзд на який має бути доступний або заблокований лише в чітко визначений час.

Значок знімного обмежувального стовпчика Security Line

Якщо ситуація вимагає негайного виймання обмежувального стовпчика Security Line, зокрема для проїзду швидкої допомоги, стовпчик можна демонтувати з мінімальними зусиллями та без спеціальних інструментів.

Значок знімного обмежувального стовпчика High Security Line

Крім цього, ви можете вибрати знімні обмежувальні стовпчики серії High Security Line із підсиленим цоколем. Їх слід демонтувати за допомогою спеціальних інструментів.

Стаціонарні обмежувальні стовпчики

Якщо під'їзд до певних зон потрібно обмежити на тривалий час, використовуйте наші стаціонарні обмежувальні стовпчики. Вони підходять переважно для тривалого блокування доступу до території, наприклад до пішохідної зони, яку потрібно захистити від проїзду вантажівок і в якій не будуть проїжджати транспортні засоби служб доставки. У разі пошкодження або за особливих обставин стаціонарні обмежувальні стовпчики з опорними плитами легко демонтуються.

Стаціонарні обмежувальні стовпчики доступні в різних виконаннях:

Значок стаціонарного обмежувального стовпчика Security Line

Серія Security Line представлена стаціонарними обмежувальними стовпчиками з опорними плитами, з ґрунтовими анкерами або з підсиленим кріпленням основи.

Значок стаціонарного обмежувального стовпчика High Security Line

Крім цього, у серії High Security Line доступні стаціонарні обмежувальні стовпчики з підсиленим забетонованим кріпленням основи, які також відповідають підвищеним вимогам захисту. 

Інші високобезпечні блокиратори

Дорожні бар'єри для в’їздів і виїздів шириною до 6 метрів, вбивці шин для ефективного запобігання проїзду у протилежному напрямку. Детальнішу інформацію про інші вироби серії High Security Line наведено в розділі про дорожні бар’єри.

Переваги обмежувальних стовпчиків Hörmann

Компактний і універсальний монтаж

Компактний і універсальний монтаж

В обмежувальних стовпчиків із вбудованим гідравлічним приводом усі функціональні компоненти компактно вмонтовано у блок обмежувального стовпчика. Вбудована гідравлічна системи споживає дуже незначні об’єми мастила, завдяки чому значно знижуються ризики для довкілля. Щоб повністю виключити можливість нанесення шкоди навколишньому середовищу, як варіант ми пропонуємо мастило, що здатне до повного біологічного розщеплення.

Ще однією перевагою є те, що систему керування можна розмістити на відстані до 80 метрів від обмежувальних стовпчиків, з’єднавши їх один з одним за допомогою електричного кабелю.

Виконання обмежувальних стовпчиків з ідентичним зовнішнім виглядом

Виконання обмежувальних стовпчиків з ідентичним зовнішнім виглядом

Для різноманітних комбінацій обмежувальних стовпчиків серій Security Line і High Security Line усі їхні циліндри мають однаковий зовнішній вигляд. Крім того, завдяки ідентичності опорних плит стаціонарні, напівавтоматичні й автоматичні обмежувальні стовпчики можна безперешкодно комбінувати між собою. Завдяки цьому легко створити абсолютно гармонійну загальну картину.

Негайна безпека в надзвичайних ситуаціях

Негайна безпека в надзвичайних ситуаціях

Можливість вільного доступу транспортних засобів не повинна створювати ризики для оточуючих. Завдяки механізму швидкого спрацювання в аварійному режимі EFO (Emergency Fast Operation) опущені боларди, дорожні блокіратори, бар’єрні системи та шипові блокіратори висуваються дуже швидко всього за прибл. 1,5 секунди і забезпечують швидку безпеку в екстрених ситуаціях.

Індивідуальні концепції керування

Індивідуальні концепції керування

За допомогою однієї системи управління можна керувати кількома обмежувальними стовпчиками. У рамках цієї концепції можна реалізувати конфігурацію зв'язків між обмежувальними стовпчиками за принципом «головний-підлеглий». З’єднання системи керування здійснюється за допомогою простих в обслуговуванні швидкороз’ємних клем. Вони спрощують монтаж і полегшують подальше технічне обслуговування. Крім того, систему керування можна розширити за рахунок елементів керування (наприклад, кодових кнопок) і/або інших блоків, зокрема для індукційних петель.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

За допомогою системи BiSecur дуже зручно керувати системами контролю та управління доступом транспортних засобів. Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує Вам неможливість копіювання Вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.

Каталоги