0

Вогнетривкі відкатні ворота

Вогнетривкі відкатні ворота для надійного захисту об’єктів

Для всіх об’єктів компанія Hörmann постачає залежно від класу пожежного навантаження надійні відкатні ворота, що відповідають виробничим потребам і рівню небезпеки, в 1- та 2-стулковому виконанні. Вогнетривкі конструкції пройшли випробування відповідно до стандарту DIN 4102, за їхньою якістю постійно стежить Лабораторія випробувань будівельних матеріалів у Брауншвейгу, вони допущені до експлуатації Німецьким інститутом будівельних технологій (DIBt).
Димонепроникні вогнетривкі відкатні ворота для надійних і безпечних запасних виходів і евакуаційних шляхів мають також сертифікат відповідності вимогам стандарту DIN 18095. Рекомендуємо застосовувати ці ворота у всіх зонах, де часто буває багато людей, коли в разі пожежі потрібно захистити людей від поширення небезпечних для життя диму та газів.
Для швидкого проходу людей і проїзду ручних візків або малих транспортних візків ми пропонуємо вогнетривкі відкатні ворота з хвірткою/евакуаційними дверима. На виконання вимог протипожежного захисту всі хвіртки/евакуаційні двері оснащені верхніми доводчиками.

 

Каталоги