Вогнетривкі відкатні ворота

Вогнетривкі відкатні ворота для надійного захисту об’єктів

Для всіх об’єктів компанія Hörmann постачає залежно від класу пожежного навантаження надійні відкатні ворота, що відповідають виробничим потребам і рівню небезпеки, в 1- та 2-стулковому виконанні. Вогнетривкі конструкції пройшли випробування відповідно до стандарту DIN 4102, за їхньою якістю постійно стежить Лабораторія випробувань будівельних матеріалів у Брауншвейгу, вони допущені до експлуатації Німецьким інститутом будівельних технологій (DIBt).
Димонепроникні вогнетривкі відкатні ворота для надійних і безпечних запасних виходів і евакуаційних шляхів мають також сертифікат відповідності вимогам стандарту DIN 18095. Рекомендуємо застосовувати ці ворота у всіх зонах, де часто буває багато людей, коли в разі пожежі потрібно захистити людей від поширення небезпечних для життя диму та газів.
Для швидкого проходу людей і проїзду ручних візків або малих транспортних візків ми пропонуємо вогнетривкі відкатні ворота з хвірткою/евакуаційними дверима. На виконання вимог протипожежного захисту всі хвіртки/евакуаційні двері оснащені верхніми доводчиками.

 

Переваги вогнетривких і димонепроникних відкатних воріт Hörmann

Чудовий вигляд воріт

Чудовий вигляд воріт

Відкатні ворота Hörmann мають сучасний дизайн, який досягається завдяки запатентованому стику елементів із V-подібною канавкою без видимих різьбових з’єднань. Високий рівень стійкості забезпечується за рахунок лабіринтових профілів, зчеплених один з одним. Елементи товщиною 72 мм рівномірно проклеєні по всій поверхні та встановлені щільно в один ряд за допомогою різьбових стержнів. У результаті виходить високоякісне полотно воріт із паралельно розташованими краями стику однакової ширини.

Окремі елементи висотою до 9 метрів виконані з цільної деталі та не мають некрасивих зварювальних швів. Чудовий вигляд воріт.
Точне ведення полотна воріт

Точне ведення полотна воріт

Циліндричний опорний ролик і міцний напрямний ролик у поєднанні із запатентованою ходовою шиною забезпечують оптимальне врівноваження сил. Підвіска, установлена в шарикопідшипнику, забезпечує плавність руху та простоту керування. Ходову шину можна точно відрегулювати у 3 площинах за допомогою регулювальних гвинтів. Завдяки фальш-панелі ходової шини, виконаної під колір полотна воріт, створюється гармонійний загальний вигляд.

Замикання врівень без замикального профілю

Замикання врівень без замикального профілю

Таке додаткове виконання воріт є альтернативою для 2-стулчастих поворотних дверей під час будівництва об’єктів, наприклад, у зоні входу. Завдяки тому, що ворота під час зачинення накочуються врівень із фальш-панеллю з нержавіючої сталі, розмір отвору у світлі збільшується, а замикаючий профіль не псує бездоганний зовнішній вигляд воріт. Якщо область відкочування виконана як ніша з кришками, то ворота практично непомітні.

Безпека забезпечується завдяки пружинному замикаючому штирю з нержавіючої сталі, шару вогнестійкої фарби та подвійному гумовому ущільненню.
Зі зручним приводним рішенням

Зі зручним приводним рішенням

Комбінація відкатних воріт зі сталі або нержавіючої сталі та приводами SupraMatic HT або ITO 400 забезпечує швидке відчинення й зачинення під час щоденного використання. Для надзвичайно тихого і плавного ходу воріт рекомендується використання приводів SupraMatic HT та ITO 400 FU із м’яким пуском і м’якою зупинкою в серійному виконанні. Зручне керування здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування, клавішного вимикача або вимикача із ключем. Під час пожежі електропривод розблоковується за допомогою запатентованого механізму. Тоді ворота надійно зачиняються за рахунок противаг.

Каталоги