Рулонні ворота й рулонні решітки

Рулонні ворота й рулонні решітки - рентабельні, міцні та надійні

Рулонні ворота та рулонні решітки Hörmann з алюмінію та високоякісної сталі - це економічно вигідне рішення завдяки геніально простій конструкції з відносно невеликою кількістю компонентів. Це варіант закривання прорізів, який знову і знову доводить свою ефективність під час щоденної експлуатації. Ролетні ворота та ролетні решітки не потребують багато простору над прорізом. Вони компактно намотуються за перемичкою. З боків і в зоні стелі не втрачається цінний простір.

Висока спеціалізація у виробництві рулонних воріт і решіток Hörmann значно перевищує звичайні стандарти. Реалізація спеціальних нестандартних рішень - це звична щоденна робота нашої висококласної команди.

Завдяки своїй компактній конструкції та низькій потребі у вільному місці в зоні перемички (лише макс. 335 мм) ролетні решітки RollMatic особливо добре підходять для невеликих магазинів із обмеженою площею.

Інколи ворота займають значну частину огороджувальної конструкції об’єктів комерційної нерухомості. Таким чином, вони приховують величезний потенціал для заощадження енергії - інформацію щодо амортизації та дооснащення наведено в путівнику Hörmann із заощадження енергії.

Переваги ролетних воріт і решіток Hörmann

Інноваційна система пружин розтягнення

Інноваційна система пружин розтягнення

Надійність, перевірена часом

Ворота із системою пружин розтягнення значно простіше відкриваються й закриваються вручну. Завдяки цьому без докладання значних зусиль можна перемістити рулонні ворота або рулонні решітки SB і TGT розміром до 6000 × 4500 мм. Система пружин розтягнення в рулонних воротах і рулонних решітках із додатковим приводом забезпечує надійну багаторічну експлуатацію механізмів конструкції воріт і електропривода.

Високий рівень безпеки без датчиків на полотні воріт

Високий рівень безпеки без датчиків на полотні воріт

Серійний пристрій обмеження зусилля для привода WA 300 R S4/WA 300 AR S4

Рулонні ворота й рулонні решітки SB і TGT в комбінації з цими електроприводами характеризуються високим рівнем безпеки під час відчинення чи зачинення.

Завдяки серійному оснащенню пристроєм обмеження зусилля в напрямку відкривання або закривання на воротах певних розмірів і з деякими видами полотна не потрібно встановлювати запобіжник замикаючого контуру відповідно до стандарту DIN EN 12453. Крім цього, ворота практично не потребують технічного обслуговування, оскільки на полотні воріт не встановлено жодних датчиків зі швидкозношуваними спіральними кабелями.
Швидке, бережне та безпечне відчинення воріт

Швидке, бережне та безпечне відчинення воріт

Набір обладнання S6 у комбінації з електроприводом FU і блоком керування

Оптимізуйте Ваші виробничі процеси та знизьте тепловтрати за допомогою додаткового набору обладнання S6 у комбінації із приводом FU для рулонних воріт DD із полотном Decotherm. За допомогою цього набору ворота відкриваються зі швидкістю до 1,1 м/с - майже так само швидко, як швидкохідні ворота. Інші переваги: монтажні розміри значно менші, а виробничі витрати й вартість придбання істотно нижчі порівняно зі швидкохідними воротами.

Завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки ворота рухаються в щадному режимі, у результаті чого навантаження на механізми воріт знижується, а термін служби воріт збільшується. Світлова решітка в напрямній шині забезпечує необхідний високий рівень безпеки. Крім цього, вона надійно захищена від пошкоджень і передчасного зносу.
Продумані деталі для тривалого строку експлуатації

Продумані деталі для тривалого строку експлуатації

Продумана конструкція із приймальною лійкою та вітровими гаками

Приймальна лійка рулонних воріт DD ефективно зменшує ступінь зносу полотна воріт. За потреби можна без проблем замінити лійку. Часто наші розробки виконують відразу кілька функцій.

Вітрові гаки на полотні рулонних воріт забезпечують захист Ваших воріт від пошкоджень унаслідок вітрових навантажень. Крім цього, вони є чудовим засобом для захисту від зламування, оскільки профілі досить складно видавити з напрямних.
Каталоги