0

Рулонні ворота й рулонні решітки

Рулонні ворота й рулонні решітки - рентабельні, міцні та надійні

Рулонні ворота та рулонні решітки Hörmann з алюмінію та високоякісної сталі - це економічно вигідне рішення завдяки геніально простій конструкції з відносно невеликою кількістю компонентів. Це варіант закривання прорізів, який знову і знову доводить свою ефективність під час щоденної експлуатації. Рулонні ворота та рулонні решітки не потребують багато простору над прорізом. Вони компактно намотуються за перемичкою. З боків і в зоні стелі не втрачається цінний простір.

Висока спеціалізація у виробництві рулонних воріт і решіток Hörmann значно перевищує звичайні стандарти. Реалізація спеціальних нестандартних рішень - це звична щоденна робота нашої висококласної команди.

Завдяки своїй компактній конструкції та низькій потребі у вільному місці в зоні перемички (лише макс. 335 мм) рулонні решітки RollMatic особливо добре підходять для невеликих магазинів із обмеженою площею.

Інколи ворота займають значну частину огороджувальної конструкції об’єктів комерційної нерухомості. Таким чином, вони приховують величезний потенціал для заощадження енергії - інформацію щодо амортизації та дооснащення наведено в путівнику Hörmann із заощадження енергії.

 

Каталоги