Перевантажувальна техніка

Перевантажувальні мости

Перевантажувальні мости з поворотною чи висувною платформою

Перевантажувальні мости Hörmann - це добре продумані рішення для точної компенсації перепаду між рівнями підлоги вантажівки та завантажувальної платформи. Таким чином, вантаж можна перемістити у вантажівку чи з вантажівки одним горизонтальним рухом.

Міцна сталева конструкція зі стійкою до викривлення платформою легко компенсує бокові нахили вантажівки навіть за умов нерівномірного завантаження.

Надійна гідравлічна система з 2 підіймальними циліндрами і одним циліндром для кромки безпечна, проста в керуванні та легко впорається з будь-якою ситуацією. Усі перевантажувальні мости оснащені автоматичними клапанами аварійного вимикання, розташованими в циліндрах підіймального механізму. Вони моментально спрацьовують і виконують функцію запобіжників. Це важливо тоді, коли вантажівка занадто швидко від’їжджає в ту мить, коли на платформі ще перебуває вантаж.

Компанія Hörmann пропонує оптимальне рішення для ефективного завантаження та розвантаження в будь-якій ситуації. За докладною консультацією звертайтеся до спеціалістів із перевантажувальної техніки Hörmann.

 

Герметизатори воріт

Герметизатори воріт - чудовий захист по всьому периметру

Герметизатори воріт Hörmann захищають вантажі від несприятливих погодних умов, заощаджують енергозатрати, запобігають протягам і, відповідно, зменшують втрати робочого часу, зумовлені захворюваннями персоналу. У поєднанні з перевантажувальними мостами відпадає потреба в облаштуванні затратних дашків і прибудов рампи.

Тентові герметизатори воріт Hörmann підходять для вантажівок усіх розмірів, а тому універсальні в застосуванні. Високоякісні верхній і бокові тенти, які монтуються на оцинкованій рамі, створюють стабільну, гнучку та міцну на розрив конструкцію. Деталі тенту та рами виконані з окремих елементів, які зручно монтуються за допомогою різьбових з’єднань. Тому їхня заміна виконується швидко та без великих витрат. Надувний герметизатор воріт і герметизатор воріт із подушкою для нестандартних ситуацій ідеально доповнюють широкий асортимент продукції.

 

Шлюз-тамбури

Шлюз-тамбури - хороший захист з усіх боків

Шлюз-тамбури встановлюються перед приміщенням. Це значить, що саме приміщення можна використовувати повністю, аж до зовнішніх стін. Шлюз-тамбури Hörmann найкраще використовувати в тих ситуаціях, коли в приміщеннях неможливо створити внутрішні рампи, або до рамп неможливо під’їхати.

Шлюз-тамбур складається з платформи з перевантажувальним мостом, обшивки бокових стінок і стелі, а також із завантажувального отвору з герметизатором воріт.

Рекомендуємо використовувати шлюз-тамбури в поєднанні з промисловими воротами Hörmann з теплоізоляцією, наприклад, для перевантаження товарів, чутливих до зміни температури.
Вантажівки при цьому можуть пристиковуватись як під кутом 90°, так і під гострим кутом із боковим зміщенням. Ми постачаємо шлюз-тамбури як окремі модулі або як послідовні системи.

Інколи перевантажувальні системи займають значну частину огороджувальної конструкції об’єктів комерційної нерухомості. Таким чином, вони приховують величезний потенціал для заощадження енергії - інформацію щодо амортизації та дооснащення наведено в путівнику Hörmann із заощадження енергії.

 

Переваги перевантажувальної техніки Hörmann

Міцні перевантажувальні мости

Міцні перевантажувальні мости

Надійність і якість ідуть пліч-о-пліч. Перевантажувальні мости мають витримувати щільний графік роботи день у день. Тому всі їхні компоненти виготовляються з високоякісних матеріалів.
Конструкції всіх перевантажувальних мостів відповідають стандарту EN 1398 і розраховані на велика допустиме навантаження.

Особливо міцні плоскі анкери, вентиляційні отвори у крайовому кутку та кутки, які прикручуються, забезпечують надійне анкерне кріплення в корпусі будівлі, що є найважливішою передумовою для довговічності виробу.
Енергоефективні шлюз-тамбури

Енергоефективні шлюз-тамбури

Завдяки шлюз-тамбуру перевантажувальний міст установлюється безпосередньо перед будівлею складу. Таким чином стає можливим енергоефективне зачинення отвору складу за допомогою промислових воріт.
Для шлюз-тамбурів компанії Hörmann уже на стадії пропозиції можуть бути надані статичні характеристики, у яких визначено дані максимально допустимих вітрових і снігових навантажень.

Завдяки регульованим опорам нерівності підлоги можна легко компенсувати.
Гнучкі герметизатори воріт

Гнучкі герметизатори воріт

Герметизатори воріт ефективні в першу чергу тоді, коли вони оптимально підходять як для транспортних засобів, які пристиковуються, так і для ситуації в зоні перевантаження. Для цього потрібний широкий спектр гнучких рішень.
Міцні вдавлені тентові герметизатори воріт із різними конструкціями рам запобігають їх пошкодженню під час пристикування.
Надувні герметизатори воріт прилягають до транспортних засобів різних розмірів.

Тенти, які розгортаються, компенсують навіть значну різницю по висоті автомобілів, які під’їжджають.
Для компенсації руху транспортного засобу або під час установлення змінних контейнерів ми рекомендуємо герметизатори воріт із телескопічними важелями керування або з конструкціями перекриттів, які можна підійняти.
Сумісні системи керування

Сумісні системи керування

Блоки керування воріт і перевантажувальних мостів повністю розроблені та виготовлені компанією Hörmann, тому вони оптимально сумісні один з одним. Перевагою є єдина концепція обслуговування й однакові комплекти кабелів для перевантажувальних мостів і блоків керування воріт.

Ще одна перевага: якщо блок керування перевантажувальних мостів знаходиться під блоком керування воріт, обидва блоки можна об’єднати в один компактний вузол.
Каталоги
Відео

Перегрузочная техника: BBS

Перегрузочная техника. Шлюз-тамбуры: хорошая защита со всех сторон

Перегрузочная техника: система DOBO − сначала пристыковка, затем открывание дверей

Перегрузочная техника: оптимально согласованная система

Перегрузочный мост с откидной аппарелью