Підйомно-поворотні ворота Berry

Тут якість поєднується з привабливим зовнішнім виглядом

Усе говорить на користь оригіналу: якість і надійність, зовнішній вигляд, комфорт і сучасні технології. Кожні ворота Berry від Hörmann містять у собі досвід, здобутий протягом більше ніж 50-річного створення гаражних воріт із використанням власного ноу-хау.
Завдяки широкому вибору мотивів можна знайти ідеальні ворота для будь-якого будинку.

 

 

Переваги підйомно-поворотних воріт Berry від Hörmann

Комплексний захист завдяки продуманим деталям

Комплексний захист завдяки продуманим деталям

Для забезпечення високого рівня безпеки на підйомно-поворотних воротах Berry встановлено надійне захисне обладнання, як-от, гнучкі захисні ковпачки над шарнірними важелями та гнучкі пластмасові накладки між полотном і рамою воріт. Вони захищають від мимовільного защемлення або затягування.

Такий високий рівень безпеки забезпечують тільки підйомно-поворотні ворота Hörmann.
Довговічність і оптимальний захист

Довговічність і оптимальний захист

Якщо одна із пружин після багатьох років експлуатації обірветься, інші робочі пружини не дадуть воротам упасти. Таким чином ворота надійно захищені від обриву. При цьому відстань між витками пружин настільки мінімальна, що виключена вірогідність защемлення пальців дитини.

Відкривати та закривати ворота дуже легко

Відкривати та закривати ворота дуже легко

Після повного відчинення ворота амортизуються в упорі й надійно фіксуються в заглибленні напрямної шини.

Під час зачинення спеціальний шарнірний важіль щільно притискає ворота до коробки, в результаті чого забезпечується повна герметичність. Між воротами й рамою не залишається жодних щілин.

Безпека завдяки інноваційному замку

Безпека завдяки інноваційному замку

Унікальна система блокування з поворотною защіпкою, якою оснащені підйомно-поворотні ворота Hörmann, щільно притискає кути полотна воріт до рами, завдяки чому забезпечується більш надійне зачинення порівняно зі звичайними штанговими замками. Тому підважування воріт практично неможливе. Додатково можна замовити комплект дообладнання для самостійного монтажу воріт, за допомогою якого можна встановити додаткове верхнє блокування.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.
Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує вам неможливість копіювання вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі та незалежних інститутів тестування.

Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS або внутрішнього вимикача FIT 5 BS, за кольором індикатора на них ви дізнаєтесь, чи зачинені гаражні ворота.За потреби ви можете ще раз натиснути на кнопку*, і ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Каталоги