0

Електроприводи гаражних воріт

Комфорт і безпека для Вашого дому

Кому сподобається виходити з машини в негоду чи посеред ночі лише для того, щоб відкрити гаражні ворота. З електроприводом Hörmann для гаражних воріт завжди буде «зелене світло», оскільки можна швидко, зручно та безпечно відкривати гаражні та дворові ворота за допомогою пульта дистанційного керування безпосередньо з автомобіля. Компанія Hörmann пропонує сучасні високотехнологічні електроприводи: швидкий і зручний SupraMatic, недорогий ProMatic, а також ProMatic Akku - електропривод для гаражів, не підключених до джерела живлення.
В усіх електроприводах гаражних воріт серійно використовується нова система дистанційного керування BiSecur. Інноваційна система дистанційного керування BiSecur від Hörmann із запитом положення гарантує виняткову зручність і функціональність, а також має пульт дистанційного керування в ексклюзивному дизайні з глянцевою поверхнею.

 

 

За допомогою додаткового міжмережевого інтерфейсу BiSecur від Hörmann можна зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, вхідними дверима до будинку* та іншими пристроями від Hörmann зі смартфона чи планшета. Крім цього, можна з будь-якого місця надіслати запит про положення гаражних чи в’їзних воріт, а також дізнатися, чи заблоковані вхідні двері* будинку. Докладнішу інформацію наведено в брошурі «BiSecur SmartHome» та за посиланням www.bisecur-home.com.

*зі спеціальним оснащенням

 

Каталоги
Відео
Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн

Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Приводы гаражных ворот – спокойствие и безопасность

Garagentor-Antrieb SupraMatic

Привод гаражных ворот SupraMatic – Дуэль