Автоматика для в’їзних воріт

Вражаюча зручність і переконлива безпека

Лише з дистанційно керованим електроприводом Ваші в’їзні ворота стануть зручними. Саме те, чого Ви чекали. Звісно, це має бути не який-небудь електропривод, а якісний виріб, на який можна покластися у щоденному використанні. Для нових в’їзних воріт чи для додаткового встановлення на вже наявні поворотні чи відкатні в’їзні ворота.
Завдяки системі Hörmann BiSecur Gateway, що продається окремо, можна зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, вхідними дверима до будинку Hörmann* і додатковим обладнанням за допомогою смартфона чи планшета. Крім того, можна з будь-якого місця змінити положення електроприводів гаражних або в’їзних воріт, а також дізнатися, чи заблоковані вхідні двері* будинку. Докладнішу інформацію наведено в брошурі «BiSecur SmartHome» та за посиланням www.bisecur-home.com.

*зі спеціальним оснащенням

 

Переваги автоматики для в’їзних воріт Hörmann

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.

Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує Вам неможливість копіювання Вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.
Безпечно

Безпечно

Завдяки системі автоматичного вимкнення електроприводи в’їзних воріт від Hörmann надійно функціонують у будь-якій фазі відчинення чи зачинення. У випадку непередбачених перешкод ворота відразу ж зупиняються. Додаткову безпеку гарантують світлові бар’єри, які розпізнають людей або предмети. Їх можна просто й елегантно вбудувати в стовпчики і встановити в зоні в’їзду. Світлові бар’єри забезпечують безпеку в зонах біля Ваших підйомно-поворотних і відкатних воріт.

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Усі електроприводи BiSecur, приймачі й елементи керування 100 % сумісні.За допомогою пульта дистанційного керування або, наприклад, радіокерованого кодового замка, Ви можете зручно відчиняти Ваші гаражні, а також в’їзні ворота, оснащені електроприводами Hörmann, а також електроприводами дверей та іншими пристроями із приймачами BiSecur.
За допомогою нашої програми* та шлюзу BiSecur Ви можете зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, Вашими вхідними дверима до будинків**

комфортно керувати на смартфоні або планшетному комп’ютері або електроприводом внутрішніх дверей PortaMatic та іншими пристроями.

* Для смартфонів або планшетних з операційними системами iOS і Android.
** Для цієї функції необхідно, щоб Ваші вхідні двері ThermoCarbon/ThermoSafe від Hörmann були оснащені автоматичним замком S5/S7 Smart.
Надійно

Надійно

Завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки електроприводи в’їзних воріт від Hörmann забезпечують тихий і надійний хід воріт. Під час відкривання ворота плавно зрушуються з місця, а під час закривання плавно сповільнюються. Це сприяє збереженню функціональності воріт і електропривода, а також не дратує Ваших сусідів.

Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб дізнатися, чи зачинені Ваші ворота. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Безвідмовність

Безвідмовність

З точки зору механічного навантаження електроприводи в’їзних воріт від Hörmann переконують своєю міцністю та високою якістю. Довготривала функціональність забезпечується захистом від атмосферних впливів і зносостійким матеріалом. Для регіонів з особливо холодним кліматом електроприводи RotaMatic постачаються з інтегрованою функцією підігріву.

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Сертифіковано

Сертифіковано

Електроприводи в’їзних воріт від Hörmann надійно функціонують в будь-якій фазі відчинення чи зачинення. Робочі зусилля для самих ходових розмірів воріт і умов монтажу випробувані й сертифіковані незалежними експертними інстанціями відповідно до DIN EN 13241-1.

Каталоги
Відео
Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн

Garagentor-Antrieb SupraMatic

Привод гаражных ворот SupraMatic – Дуэль