Автоматика для гаражних воріт

Комфорт і безпека для Вашого дому

Кому сподобається виходити з машини в негоду чи посеред ночі лише для того, щоб відкрити гаражні ворота. З електроприводом Hörmann для гаражних воріт завжди буде «зелене світло», оскільки можна швидко, зручно та безпечно відкривати гаражні та дворові ворота за допомогою пульта дистанційного керування безпосередньо з автомобіля. Компанія Hörmann пропонує сучасні високотехнологічні електроприводи: швидкий і зручний SupraMatic, недорогий ProMatic, а також ProMatic Akku - електропривод для гаражів, не підключених до джерела живлення.
В усіх електроприводах гаражних воріт серійно використовується нова система дистанційного керування BiSecur. Інноваційна система дистанційного керування BiSecur від Hörmann із запитом положення гарантує виняткову зручність і функціональність, а також має пульт дистанційного керування в ексклюзивному дизайні з глянцевою поверхнею.

 

 

За допомогою додаткового міжмережевого інтерфейсу BiSecur від Hörmann можна зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, вхідними дверима до будинку* та іншими пристроями від Hörmann зі смартфона чи планшета. Крім цього, можна з будь-якого місця надіслати запит про положення гаражних чи в’їзних воріт, а також дізнатися, чи заблоковані вхідні двері* будинку. Докладнішу інформацію наведено в брошурі «BiSecur SmartHome» та за посиланням www.bisecur-home.com.

*зі спеціальним оснащенням

 

Переваги автоматики гаражних воріт Hörmann

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.

Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує Вам неможливість копіювання Вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.
Безпечно

Безпечно

У випадку автоматичних гаражних воріт від Hörmann непрохані гості практично не мають шансів. Коли ворота зачиняються, фіксатор, який блокує відсування воріт, автоматично заходить за край напрямної шини. Ворота відразу ж надійно заблоковуються й таким чином захищаються від підважування. Блокування здійснюється механічно та, на відміну від електроприводів інших виробників, ефективне також у разі тимчасового припинення електропостачання.

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Усі електроприводи BiSecur, приймачі й елементи керування 100 % сумісні.За допомогою пульта дистанційного керування або, наприклад, радіокерованого кодового замка, Ви можете зручно відчиняти Ваші гаражні, а також в’їзні ворота, оснащені електроприводами Hörmann, а також електроприводами дверей та іншими пристроями із приймачами BiSecur.
За допомогою нашої програми* та шлюзу BiSecur Ви можете зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, Вашими вхідними дверима до будинків**

комфортно керувати на смартфоні або планшетному комп’ютері або електроприводом внутрішніх дверей PortaMatic та іншими пристроями.

* Для смартфонів або планшетних з операційними системами iOS і Android.
** Для цієї функції необхідно, щоб Ваші вхідні двері ThermoCarbon/ThermoSafe від Hörmann були оснащені автоматичним замком S5/S7 Smart.
Надійно

Надійно

Надійна система автоматичного вимкнення зупиняє ворота у випадку непередбачених перешкод. Для ще більшого захисту та безпеки рекомендується встановити безконтактний світловий бар’єр. Компанія Hörmann вже зараз серійно пропонує електропривод SupraMatic P.

Завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки Ваші ворота відчиняються й зачиняються плавно та тихо. Фази початку руху та зупинки можна запрограмувати індивідуально відповідно до Ваших потреб. Це сприятиме збереженню функціональності Ваших воріт і Ви зможете довше отримувати задоволення від користування Вашими гаражними воротами.
Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Надзвичайна швидкість

Надзвичайна швидкість

Швидше й безпечніше - під час вибору електропривода SupraMatic у комбінації з Вашими гаражними секційними воротами від Hörmann. Відчинення воріт до 50 % швидше: більше безпеки й менше стресових ситуацій у зонах в’їздів з інтенсивним рухом транспорту. Порівняйте швидкість відчинення за допомогою електропривода SupraMatic і за допомогою інших приводів.

Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули Ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Сертифіковано

Сертифіковано

Електроприводи гаражних воріт Hörmann оптимально підходять гаражним секційним воротам Hörmann, а також випробувані й сертифіковані незалежними експертними інститутами відповідно до директиви «Захист гаражних воріт від злому», установленої німецькою асоціацією виробників воріт, дверей і коробок «Tore Türen Zargen».

Каталоги