0

Вхідні двері до будинків

Алюмінієві вхідні двері в сучасному дизайні та з найвищим рівнем теплоізоляції

Нові вхідні двері до будинку мають бути особливими. Вони повинні відповідати дизайну будинку, мати презентабельний вигляд, підкреслюючи цим Ваш хороший смак. Разом із тим, Ваші вхідні двері мають відповідати високим вимогам безпеки та заощаджували енергію завдяки високим показникам теплоізоляції.

Причина в тому, що алюмінієві двері за багатьма параметрами кращі за металопластикові чи дерев’яні. Переваги:

  • високоефективна теплоізоляція
  • високий рівень надійності
  • чудова шумоізоляція
  • висока стабільність
  • відсутність потреби у фарбуванні

Алюмінієві двері навіть після кількарічного використання виглядають як нові. Крім того, вони пропонують Вам найширші можливості вибору технічного оснащення та дизайну.

 

Алюмінієві вхідні двері до будинку ThermoCarbon - наш чемпіон із теплоізоляції та відмінник із безпеки!

Ми поставили собі за мету створити вхідні двері до будинку, які б відповідали найвищим вимогам безпеки, теплоізоляції, технічного оснащення та дизайну. Саме цього ми досягли в наших вхідних дверях преміум-класу ThermoCarbon. Завдяки коефіцієнту теплопровідності до 0,47 Вт/(м²·K) ThermoCarbon - заслужений чемпіон світу з теплоізоляції, а з додатковим оснащенням RC 4 - також відмінник із безпеки серед алюмінієвих вхідних дверей до будинків. Завдяки високотехнологічному профілю стулки з гібридного матеріалу з вуглецевим скловолокном наші вхідні двері преміум-класу вигідно відрізняються від інших своєю високою стійкістю, ударною міцністю та покращеною звукоізоляцією. Вхідні двері до будинків ThermoCarbon постачаються на вибір в одному з 15 сучасних мотивах у 18 стандартних кольорах, за бажанням також можливе фарбування у два кольори. Ви можете створити індивідуальне оформлення своїх вхідних дверей за допомогою численних варіантів виконання ручок, засклення та замків.

 

Алюмінієві вхідні двері до будинку ThermoSafe - комфорт і безпека, поєднані в найгарніший спосіб!

Наші вхідні двері до будинку ThermoSafe вирізняються своєю безпекою та теплоізоляцією. Вхідні двері ThermoSafe вражають чудовим коефіцієнтом теплопровідності до 0,8 Вт/(м²·K), який досягається завдяки суцільній стулці дверей з алюмінію товщиною 73 мм, заповненій твердим спіненим поліуретаном, і розташованому всередині стулки алюмінієвому профілю з термічним розділенням. Серійна комплектація замком із 5-точковим замиканням і додаткове оснащення для захисту від несанкціонованого проникнення класу RC 2 або RC 3 надають Вам відчуття безпеки та комфорту.
Виконання ThermoSafe задовольнить також будь-які вимоги щодо зовнішнього вигляду. Ви можете вибирати з-поміж 70 мотивів дверей від сучасного до класичного та 18 стандартних кольорів, і обов’язково знайдете двері своєї мрії. Додаткове оснащення, як-от дверні ручки, засклення чи інноваційні дверні електроприводи, дають змогу створити індивідуальний дизайн дверей.

 

Саме ті двері, які Ви хотіли

Hörmann пропонує багато можливостей для вибору дверей, які найкраще підходять для індивідуального облаштування оселі. Майже для кожного декоративного оформлення дверей пропонуються на вибір додаткове засклення та різноманітні кольори. Можливе також оснащення боковинами і фрамугами.

 

Каталоги