Трубчаті елементи коробок

Повністю засклені елементи захисту від вогню та диму

Вогнетривкі та димонепроникні двері та елементи засклення Hörmann зі сталі та алюмінію мають сертифікат відповідності вимогам безпеки, вирізняються безвідмовним функціонуванням та ідентичним на 100 % зовнішнім виглядом у системах з алюмінію, сталі N-Line і сталі S-Line. Автоматичні розсувні двері Hörmann поєднують прозорість трубчастих елементів коробок із вимогами до протипожежного захисту чи безбар’єрного будівництва. Компанія Hörmann пропонує асортимент узгоджених між собою виробів для створення цілісної концепції протипожежного захисту для комплексних архітектурних рішень у будівництві об’єктів.

 

Дізнайтеся більше про наявні варіанти

Алюмінієві вогнетривкі перегородки

Алюмінієві вогнетривкі перегородки

Алюмінієві вогнестійкі й димозахисні двері та склопакети від Hörmann мають багато переваг, серед яких підтверджена сертифікатами безпека, ідеальне функціонування та повністю однаковий зовнішній вигляд. Компанія Hörmann пропонує асортимент узгоджених між собою виробів для створення цілісної концепції протипожежного захисту для комплексних архітектурних рішень у будівництві об’єктів.

Системна стіна F30 / F90

Системна стіна F30 / F90

Системна стіна без горизонтальних і вертикальних профілів, які зазвичай загороджують вид, забезпечує максимальне проникнення світла й одночасно відповідає вимогам до протипожежного захисту. Системна стіна F30 ідеально поєднується з ідентичними на вигляд алюмінієвими дверима Hörmann T30 і сталевими дверима T30 S-Line і N-Line.

Сталеві вогнетривкі перегородки T30/F30 S-Line і N-Line

Сталеві вогнетривкі перегородки T30/F30 S-Line і N-Line

Обидві системи від Hörmann доступні як вогнестійкі й ідентичні на вигляд димозахисні перегородки. Завдяки тонкій рамній конструкції система S-Line виглядає дуже вишукано. Тонкі профілі створюють не тільки привабливий зовнішній вигляд, але й забезпечують необхідну ширину проходу.

Система N-Line дуже міцна й рекомендується для об’єктів, у яких двері піддаються підвищеній напрузі.
Сталеві елементи захисту від вогню та диму T90 / F90

Сталеві елементи захисту від вогню та диму T90 / F90

Нові елементи сталевої трубчастої рами T90 і F90 вогнестійкі, додатково димозахисні і підходять для встановлення на кладці, бетоні, газобетоні та перегородці зі стійок. Вони доступні як одно- та двостулчасті полотна, а також як склопакети із глухим склінням.