Гаражні секційні ворота

Відкрийте для себе численні переваги

Секційні ворота відкриваються горизонтально під стелю, заощаджуючи місце. Цей принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним. Гаражні секційні ворота можна встановити в будь-який будівельний проріз. Вони забезпечують на 14 см ширший габаритний проїзд, ніж підйомно-поворотні ворота. Оптимальна герметичність забезпечується за рахунок міцних і стійких до атмосферних впливів ущільнювачів по всьому периметру.

Гаражні секційні ворота випробувані та сертифіковані відповідно до високих вимог безпеки європейського стандарту 13241-1. Скористайтеся контрольним листом безпеки, щоб перевірити, чи Ваші старі гаражні ворота відповідають вимогам стандартів безпеки ЄС.

Дім - це місце, де ми почуваємося в безпеці

Ворота та двері від лідера європейського ринку за вигідною ціною.

 

 

до акції на гаражні ворота »
до акції на вхідні двері »

Акційна пропозиція 2019

до акції на гаражні ворота »

Виберіть відповідний тип воріт

У Вас є вибір: вирішуючи на користь двостінних гаражних секційних воріт LPU 67 Thermo і LPU 42 Ви вибираєте відмінну чи дуже добру теплоізоляцію. А на додачу Ви отримуєте також підвищену стабільність і плавність ходу. Одностінні гаражні секційні ворота LTE 42 ідеально підходять для гаражів без опалення. А якщо в оформленні Вашого будинку використані дерев’яні елементи, то особливого ефекту можна досягти за допомогою секційних воріт Hörmann LTH 42 із секціями з масиву деревини.

LPU 67 Thermo

Завдяки секціям із термічним розділенням енергозберігаючі ворота з секціями товщиною 67 мм відрізняються чудовою теплоізоляцією.

LPU 42

Двостінні секційні ворота LPU 42 із секціями товщиною 42 мм дають змогу забезпечити дуже високу теплоізоляцію.

LTE 42

Одностінні ворота LTE 42 - це вигідне за ціною рішення для гаражів, що стоять окремо від будинку і не потребують додаткової теплоізоляції.

LTH 42

Ворота з масивної деревини чудово підходять для дерев’яних будинків і споруд із численними дерев’яними елементами, як-от фахверк чи елементи фасаду.

Огляд мотивів сталевий секційних воріт

S-гофр (LPU 42, LTE 42), транспортний білий RAL 9016

М-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42, LTE 42), транспортний білий RAL 9016

D-гофр (LPU 42), транспортний білий RAL 9016

T-гофр (LPU 42), транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), транспортний білий RAL 9016

Касета (LPU 42, LTE 42), транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 450, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 456, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 461 із заскленням, транспортний білий RAL 9016, мотив 451 без засклення (немає мал.)

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 457, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 462 із заскленням, транспортний білий RAL 9016, мотив 452 без засклення (немає мал.)

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 458, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 454, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 469 із заскленням, транспортний білий RAL 9016, мотив 459 без засклення (немає мал.)

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 481 із заскленням, транспортний білий RAL 9016, мотив 471 без засклення (немає мал.)

Т-гофр (LPU 42), мотив 501 із суцільними вставками під нержавіючу сталь, під дерево (мал.) або кольору RAL на вибір

Т-гофр (LPU 42), мотив 500 із частковими вставками під нержавіючу сталь або під дерево (мал.), транспортний білий RAL 9016

Огляд мотивів секційних воріт із масивної деревини

S-гофр, північна ялина

М-гофр, північна ялина

L-гофр, північна ялина

Касета, північна ялина

Мотив 401, північна ялина

Мотив 402, північна ялина

Мотив 403, північна ялина

Мотив 403, з природним каменем, північна ялина

Мотив 404, північна ялина

Мотив 404, з природним каменем, північна ялина

Мотив 405, північна ялина

Мотив 405, з додатковою фурнітурою стулчастих воріт «Exklusiv», північна ялина

Переваги гаражних секційних воріт Hörmann

Однакова відстань між елементами гофри

Однакова відстань між елементами гофри

[1] Однакова відстань між елементами гофри та непомітні переходи між секціями для воріт із гофрами

Гаражні ворота Hörmann відрізняються точним рівномірним розподілом гофрів [A]. Секції мають таку форму, що при зачинених воротах переходи між ними практично непомітні. Порівняйте!

За бажанням можна також замовити практичні бокові двері, на яких гофри будуть розташовані врівень із гофрами гаражних секційних воріт.

[2] Неоднакова відстань між елементами гофри [B], [C] унаслідок різної висоти секцій і чітких міжсекційних переходів створює негармонійний зовнішній вигляд воріт інших виробників. Таким чином створюється негармонійний зовнішній вигляд воріт.
Рівномірний розподіл касет

Рівномірний розподіл касет

[3] Рівномірний розподіл касет

Для загального гармонійного виду компанія Hörmann пропонує секційні ворота, у яких відстані між окремими касетами [D] по висоті абсолютно однакові. Висота секцій рівномірно розподілена по всій висоті воріт. Горизонтальні відстані між касетами [E] у секції також зберігаються однаковими. Завдяки цьому створюється гармонійний зовнішній вигляд воріт.

За бажанням можна також замовити бокові двері з рівномірним розподіленням секцій однакового зовнішнього вигляду з гаражними секційними воротами.

[4] Нерівномірний розподіл касет [F], [G] через різну висоту секцій на воротах інших виробників. Через це створюється негармонійний зовнішній вигляд воріт.
Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Гармонійний зовнішній вигляд воріт забезпечується завдяки багатьом дрібним деталям: компенсуюча фальш-панель у зоні перемички [1] постачається для білих воріт і для всіх варіантів виконання поверхні завжди однакового зовнішнього вигляду із секціями воріт. Усі компоненти підходять один одному.

Бокові коробки [2] постачаються серійно з поверхнею Woodgrain білого кольору. Для секційних воріт із поверхнями Sandgrain, Silkgrain або Decograin пропонуються додатково облицювання коробок під стиль поверхні секцій воріт. Для воріт із поверхнею Micrograin облицювання коробки постачається із гладкою поверхнею Silkgrain. Також для кольорових секційних воріт і воріт із поверхнею Decograin додатково пропонуються відповідні облицювання коробок [2] під стиль поверхні та колір чи дизайн секцій воріт. Компенсуюча фальш-панель [1] постачається для цих воріт завжди під стиль поверхні та колір або дизайн секцій воріт.
Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Для воріт LPU компенсуюча фальш-панель у зоні перемички є вишуканим рішенням із непомітним переходом між фальш-панеллю та полотном воріт. Під час зачинення воріт верхня секція пристиковується врівень із фальш-панеллю.

Оптимальний захист на довгі роки

Оптимальний захист на довгі роки

 Стійка до зношування пластмасова основа коробки висотою 4 см захищає ворота на тривалий час від можливої корозії, а також від застоїв води. На відміну від рішень конкурентів, захист воріт забезпечується навіть в умовах тривалої сирості.

Крім цього, разом із нижнім ущільнювачем воріт основа коробки створює вдалий і завершений зовнішній вигляд.

Ефективна теплоізоляція

Ефективна теплоізоляція

Якщо гараж є частиною будинку, ми рекомендуємо гаражні ворота з гарною теплоізоляцією. Ущільнювальна прокладка Hörmann ThermoFrame покращить і без того хороші теплоізоляційні властивості воріт LPU.

Пластмасовий профіль чорного кольору, який легко встановлюється разом із коробкою воріт, забезпечує термічне розділення між коробкою та цегляною стіною, покращуючи таким чином теплоізоляцію на 15 %*.

Для всіх секційних воріт Hörmann додатково можна замовити ущільнювальну прокладку ThermoFrame.

* Для двостінних гаражних секційних воріт LPU розміром 5000 x 2125 мм
Практичні рішення

Практичні рішення

Для забезпечення простого проходу в гараж рекомендуємо встановлювати двері у воротах без порога. Так Ви зможете вивезти велосипед або взяти приладдя для роботи в саду, не відкриваючи ворота гаража.

Поріг із нержавіючої сталі має висоту 10 мм посередині та 5 мм з боків. Це полегшує перехід із велосипедом, а також зменшує ризик спотикання.

Максимум безпеки

Максимум безпеки

У випадку автоматичних секційних воріт від Hörmann непрохані гості практично не мають шансів. Коли ворота зачиняються, фіксатор, який блокує відсування воріт, автоматично заходить за край напрямної шини. Ворота відразу ж надійно заблоковуються й таким чином захищаються від підважування.

Ця запатентована система замикання воріт механічна, і тому, на відміну від приводів конкурентних фірм, ефективно працює навіть в умовах відсутності подачі електроенергії.
Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.

Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує Вам неможливість копіювання Вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.
Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Усі електроприводи BiSecur, приймачі й елементи керування 100 % сумісні.За допомогою пульта дистанційного керування або, наприклад, радіокерованого кодового замка, Ви можете зручно відчиняти Ваші гаражні, а також в’їзні ворота, оснащені електроприводами Hörmann, а також електроприводами дверей та іншими пристроями із приймачами BiSecur.
За допомогою нашої програми* та шлюзу BiSecur Ви можете зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, Вашими вхідними дверима до будинків**

комфортно керувати на смартфоні або планшетному комп’ютері або електроприводом внутрішніх дверей PortaMatic та іншими пристроями.

* Для смартфонів або планшетних з операційними системами iOS і Android.
** Для цієї функції необхідно, щоб Ваші вхідні двері ThermoCarbon/ThermoSafe від Hörmann були оснащені автоматичним замком S5/S7 Smart.
Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули Ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Галерея зображень

Т-гофр

Мотив 500, з розділеними вставками під нержавіючу сталь, RAL 7016

Т-гофр

поверхня Silkgrain кольору сірого каменю, RAL 7030, мотив 501, із суцільними вставками під дерево

Мотив воріт 405

Ворота з масивної деревини, пофарбовані замовником у білий колір, з фурнітурою поворотних воріт і декоративними ручками

M-гофр

у виконанні Decograin «Палісандр»

Т-гофр

поверхня Silkgrain кольору сірого антрациту, RAL 7016, мотив 500, з розділеними вставками під дерево

S-гофр

поверхня Woodgrain, колір хвої, RAL 6009

Касета

у виконання Woodgrain «Антрацитовий сірий», RAL 7016

M-гофр

колір сірого антрациту, RAL 7016, алюмінієві вхідні двері Hörmann ThermoSafe з мотивом 565, колір сірого антрациту, RAL 7016, додатково з боковинами та фрамугою

Касета

у виконанні Decograin «Золотий дуб»

Каталоги
Відео
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Приводы гаражных ворот – спокойствие и безопасность

Garagentor-Antrieb SupraMatic

Привод гаражных ворот SupraMatic – Дуэль

Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн

Современные гаражные ворота и входные двери. Особенности конструкции.

Гаражные ворота Hörmann. Монтаж