Гаражні секційні ворота

Перед вами відкриваються численні переваги

Секційні ворота відкриваються горизонтально під стелю, заощаджуючи місце. Принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним. Гаражні секційні ворота можна встановити в будь-який будівельний проріз. Вони забезпечують на 14 см ширший габаритний проїзд, ніж підйомно-поворотні ворота. Крім цього, за рахунок міцних і стійких до атмосферних впливів ущільнювачів по всьому периметру забезпечується оптимальна герметичність.

Насолоджуйтесь таким комфортом.

Гаражні секційні ворота випробувані та сертифіковані відповідно до високих вимог безпеки європейського стандарту 13241-1. Скористайтеся контрольним листом безпеки, щоб перевірити, чи Ваші старі гаражні ворота відповідають вимогам стандартів безпеки ЄС.

Дім - це місце, де ми почуваємося в безпеці

Ворота та двері від лідера європейського ринку за вигідною ціною.

 

 

до акції на гаражні ворота »
до акції на вхідні двері »

Акційна пропозиція 2019

до акції на гаражні ворота »

Виберіть відповідний тип воріт

Вирішуючи на користь двостінних гаражних секційних воріт LPU 67 Thermo і LPU 42 Ви вибираєте відмінну чи дуже добру теплоізоляцію. А на додачу Ви отримуєте також підвищену стабільність і плавність ходу. Одностінні гаражні секційні ворота LTE 42 ідеально підходять для встановлених окремо гаражів, для яких не потрібна теплоізоляція. А якщо в оформленні Вашого будинку використані дерев’яні елементи, то особливого ефекту можна досягти за допомогою секційних воріт Hörmann LTH 42 з фільонками з масиву деревини.

LPU 67 Thermo

Завдяки секціям із термічним розділенням енергозберігаючі ворота з секціями товщиною 67 мм відрізняються чудовою теплоізоляцією.

LPU 42

Двостінні секційні ворота LPU 42 із секціями товщиною 42 мм дають змогу забезпечити дуже високу теплоізоляцію.

LTE 42

Одностінні ворота LTE 42 – це вигідне за ціною рішення для встановлених окремо гаражів, які не потребують додаткової теплоізоляції.

LTH 42

Ворота з масивної деревини чудово підходять для дерев’яних будинків і споруд із численними дерев’яними елементами, як-от фахверк чи елементи фасаду.

Поверхні секційних воріт із нержавіючої сталі

S-гофр (LPU 42, LTE 42), транспортний білий RAL 9016

М-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42, LTE 42), транспортний білий RAL 9016

D-гофр (LPU 42), транспортний білий RAL 9016

T-гофр (LPU 42), транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), транспортний білий RAL 9016

Касета (LPU 42, LTE 42), транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 450, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 456, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 461 із заскленням, транспортний білий RAL 9016, мотив 451 без засклення (немає мал.)

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 457, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 462 із заскленням, транспортний білий RAL 9016, мотив 452 без засклення (немає мал.)

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 458, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 454, транспортний білий RAL 9016

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 469 із заскленням, транспортний білий RAL 9016, мотив 459 без засклення (немає мал.)

L-гофр (LPU 67 Thermo, LPU 42), мотив 481 із заскленням, транспортний білий RAL 9016, мотив 471 без засклення (немає мал.)

Т-гофр (LPU 42), мотив 501 із суцільними вставками під нержавіючу сталь, під дерево (мал.) або кольору RAL на вибір

Т-гофр (LPU 42), мотив 500 із частковими вставками під нержавіючу сталь або під дерево (мал.), транспортний білий RAL 9016

Поверхні секційних воріт із нержавіючої сталі

Duragrain Oberfläche

Duragrain

Завдяки поверхні Duragrain із деталізованою, природною структурою і стійким кольором воріт ви маєте вибір із 24 варіантів декору, таких як імітація бетону (див. рис.), іржі та природного каменю. Інноваційна технологія цифрового друку та фінальне покриття з високостійкого захисного лаку на довгий час забезпечують гарний вигляд воріт і стійкість до подряпин.

Decograin Oberfläche

Decograin

Поверхні Decograin з УФ-стійким покриттям із пластикової плівки надають секційним воротам вигляду натурального дерева з високим рівнем деталізації або ж металевої вишуканості в антрацитовому кольорі. Ви можете вибрати один із п’яти варіантів оздоблення під натуральне дерево або елегантне оздоблення під метал.

Silkgrain Oberfläche

Silkgrain

Завдяки своєму благородному зовнішньому вигляду гладка поверхня Silkgrain – це найкращий вибір для сучасної архітектури. Крім того, на 50 % товща зовнішня металева обшивка забезпечує пластинам вищу стійкість і плавніший хід. Ви можете вибрати поверхню в кольорі «Транспортний білий» RAL 9016, в одному з 15 додаткових кольорів або в будь-якому RAL.

Sandgrain Oberfläche

Sandgrain

Поверхня з дрібною структурою для прагматичних забудовників особливо підходить для сучасних будинків і наявна в кольорі «Транспортний білий» (RAL 9016) і в 3 додаткових кольорах.

Woodgrain

Вигідна за ціною та міцна поверхня зі структурою, що імітує натуральний зріз деревини, дає змогу завдяки тисненню непомітно усунути невеликі подряпини. Ви можете вибрати поверхню в кольорі «Транспортний білий» RAL 9016, в одному з 15 додаткових кольорів або в будь-якому RAL.

Кольори секційних воріт із нержавіючої сталі

Секційні ворота LPU з подвійною стінкою та бокові двері доступні в серійному виконанні в кольорі «Транспортний білий» (RAL 9016), а також у 15 додаткових, практичних за ціною, приблизно у 200 кольорах відповідно до RAL* і багатьох природних кольорах і кольорах DB. Для поверхні Sandgrain ви можете вибрати один із 3 додаткових кольорів. Ворота LTE 42 з одинарною стінкою в серійному виконанні постачаються в кольорі «Транспортний білий» RAL 9016.

RAL 9016 білий колір руху (стандартний колір)

15 додаткових кольорів

RAL 9007 «Сірий алюміній»

RAL 9006 «Білий алюміній» **

RAL 8028 «Коричневий Terrabraun» **

RAL 8003 «Глиняний коричневий»

RAL 8001 «Коричнева вохра»

RAL 7040 оконный серый

RAL 7035 «Світло-сірий»

RAL 7030 «Асфальтовий»

RAL 7016 «Антрацитовий сірий» **

RAL 6009 «Хвоя»

RAL 6005 «Мох»

RAL 5014 «Сизо-блакитний»

RAL 5011 «Сталево-блакитний»

RAL 3003 «Рубіновий червоний»

RAL 1015 «Світла слонова кістка»

 

Зверніть увагу:

Внутрішній бік гаражних секційних воріт зазвичай постачається в кольорі «Світло-сірий» (RAL 9002). У разі вибору сталевих воріт із подвійною стінкою, які переважно перебуватимуть під промінням сонця, варто уникати темних кольорів, оскільки можливе вигинання металевої пластини, а отже, і пошкодження воріт. Усі вказані кольори відповідають зразкам відтінків RAL. Через особливості друку кольори та поверхні на зображеннях можуть відрізнятися від дійсних. Порадьтеся зі своїм постачальником Hörmann.

* Класичні кольори RAL; винятки становлять кольори з перламутровим, флуоресцентним і металічним ефектом.
** Додаткові кольори для поверхні Sandgrain

Мотиви секційних воріт із масивної деревини

S-гофр, північна ялина

М-гофр, північна ялина

L-гофр, північна ялина

Касета, північна ялина

Мотив 401, північна ялина

Мотив 402, північна ялина

Мотив 403, північна ялина

Мотив 403, з природним каменем, північна ялина

Мотив 404, північна ялина

Мотив 404, з природним каменем, північна ялина

Мотив 405, північна ялина

Мотив 405, з додатковою фурнітурою стулчастих воріт «Exklusiv», північна ялина

Породи деревини та поверхні для секційних воріт із цільної деревини

Скандинавська ялиця

Скандинавська ялиця – це світла хвойна порода з переважно прямим розташуванням волокон. Заглиблення в серцевині дерева, одиничні засмолки, косошарість і жовто-коричневе «гілля» є цілком нормальним явищем.

Болиголов

Болиголов — хвойна порода від біло-сірого до світло-сіро-коричневого кольору, переважно прямоволокниста, з включенням коричневого волокнистого мінералу та проростей, що проходять у напрямку розташування волокна.

Брашована поверхня

Обидві породи деревини ви отримаєте з брашованою поверхнею. Вона надасть вашим дверям натурального вигляду, який особливо підкреслить шарм каркасних конструкцій або інтер’єр у стилі кантрі. Поверхню можна придбати для всіх секційних гаражних воріт LTH і бокових дверей (окрім V-Kassette).

Лак для дерева для секційних воріт із масивної деревини

Білий, прозорий або непрозорий

Сосна

Тикове дерево

Палісандрове дерево

Ебенове дерево

Агатовий сірий

Колір хвої

Червоний північний


Переваги гаражних секційних воріт Hörmann

Сучасні енергозберігаючі ворота

Сучасні енергозберігаючі ворота

Двостінні секційні ворота особливо рекомендується встановлювати для гаражів, які прилягають безпосередньо до будинку. Як і LPU 42 з дуже хорошою теплоізоляцією, модель LPU 67 Thermo пропонує все, що сьогодні очікується від сучасного спорудження та модернізації: ідеальну теплоізоляцію за рахунок термічно роз’єднаних секцій [1] із коефіцієнтом теплопровідності 0,33 Вт/(м²·К)*, відмінну герметизацію проміжних камер між секціями завдяки подвійному манжетному ущільненню [2] і оптимальне з’єднання з підлогою завдяки подвійному ущільненню опори, яке забезпечує вирівнювання нерівностей підлоги та зменшення енергетичних втрат.

* Коефіцієнт теплопровідності воріт (5000 × 2125 мм) = 1,0 Вт/(м²·К)

Ефективна теплоізоляція

Ефективна теплоізоляція

Якщо гараж є частиною будинку, ми рекомендуємо гаражні ворота з гарною теплоізоляцією. Ущільнювальна прокладка Hörmann ThermoFrame покращить і без того хороші теплоізоляційні властивості воріт LPU.

Пластмасовий профіль чорного кольору, який легко встановлюється разом із коробкою воріт, забезпечує термічне розділення між коробкою та цегляною стіною, покращуючи таким чином теплоізоляцію на 15 %*.

Для всіх секційних воріт Hörmann додатково можна замовити ущільнювальну прокладку ThermoFrame.

* Для двостінних гаражних секційних воріт LPU розміром 5000 x 2125 мм
Оптимальний захист на довгі роки

Оптимальний захист на довгі роки

 Стійка до зношування пластмасова основа коробки висотою 4 см захищає ворота на тривалий час від можливої корозії, а також від застоїв води. На відміну від рішень конкурентів, захист воріт забезпечується навіть в умовах тривалої сирості.

Крім цього, разом із нижнім ущільнювачем воріт основа коробки створює вдалий і завершений зовнішній вигляд.

Декор Duragrain, що завжди має гарний вигляд

Декор Duragrain, що завжди має гарний вигляд

Нова поверхня Duragrain із 24 видами декору вражає деталізованим, природним фасадом воріт із кольором, що не вигорає. Інноваційна технологія цифрового друку [1] на ґрунтовці [2] оцинкованої ламелі [3] й облицювання з надміцним захисним лаком [4] забезпечують гарний вигляд фасаду воріт на довгий час. Обшивка рами та додаткові обшивки перемички балансування постачаються в кольорі, що відповідає вашому декору.

Однакова відстань між елементами гофри

Однакова відстань між елементами гофри

[1] Однакова відстань між елементами гофри та непомітні переходи між секціями для воріт із гофрами

Гаражні ворота Hörmann відрізняються точним рівномірним розподілом гофрів [A]. Секції мають таку форму, що при зачинених воротах переходи між ними практично непомітні. Порівняйте!

За бажанням можна також замовити практичні бокові двері, на яких гофри будуть розташовані врівень із гофрами гаражних секційних воріт.

[2] Неоднакова відстань між елементами гофри [B], [C] унаслідок різної висоти секцій і чітких міжсекційних переходів створює негармонійний зовнішній вигляд воріт інших виробників. Таким чином створюється негармонійний зовнішній вигляд воріт.
Рівномірний розподіл касет

Рівномірний розподіл касет

[3] Рівномірний розподіл касет

Для загального гармонійного виду компанія Hörmann пропонує секційні ворота, у яких відстані між окремими касетами [D] по висоті абсолютно однакові. Висота секцій рівномірно розподілена по всій висоті воріт. Горизонтальні відстані між касетами [E] у секції також зберігаються однаковими. Завдяки цьому створюється гармонійний зовнішній вигляд воріт.

За бажанням можна також замовити бокові двері з рівномірним розподіленням секцій однакового зовнішнього вигляду з гаражними секційними воротами.

[4] Нерівномірний розподіл касет [F], [G] через різну висоту секцій на воротах інших виробників. Через це створюється негармонійний зовнішній вигляд воріт.
Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Однаковий зовнішній вигляд коробки та полотна воріт

Гармонійний зовнішній вигляд воріт забезпечується завдяки багатьом дрібним деталям: компенсуюча фальш-панель у зоні перемички [1] постачається для білих воріт і для всіх варіантів виконання поверхні завжди однакового зовнішнього вигляду із секціями воріт. Усі компоненти підходять один одному.

Бокові коробки [2] постачаються серійно з поверхнею Woodgrain білого кольору. Для секційних воріт із поверхнями Sandgrain, Silkgrain або Decograin пропонуються додатково облицювання коробок під стиль поверхні секцій воріт. Для воріт із поверхнею Micrograin облицювання коробки постачається із гладкою поверхнею Silkgrain. Також для кольорових секційних воріт і воріт із поверхнею Decograin додатково пропонуються відповідні облицювання коробок [2] під стиль поверхні та колір чи дизайн секцій воріт. Компенсуюча фальш-панель [1] постачається для цих воріт завжди під стиль поверхні та колір або дизайн секцій воріт.
Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Компенсуюча фальш-панель перемички, яка встановлюється врівень

Для воріт LPU компенсуюча фальш-панель у зоні перемички є вишуканим рішенням із непомітним переходом між фальш-панеллю та полотном воріт. Під час зачинення воріт верхня секція пристиковується врівень із фальш-панеллю.

Практичні рішення

Практичні рішення

Для забезпечення простого проходу в гараж рекомендуємо встановлювати двері у воротах без порога. Так Ви зможете вивезти велосипед або взяти приладдя для роботи в саду, не відкриваючи ворота гаража.

Поріг із нержавіючої сталі має висоту 10 мм посередині та 5 мм з боків. Це полегшує перехід із велосипедом, а також зменшує ризик спотикання.

Максимум безпеки

Максимум безпеки

У випадку автоматичних секційних воріт від Hörmann непрохані гості практично не мають шансів. Коли ворота зачиняються, фіксатор, який блокує відсування воріт, автоматично заходить за край напрямної шини. Ворота відразу ж надійно заблоковуються й таким чином захищаються від підважування.

Ця запатентована система замикання воріт механічна, і тому, на відміну від приводів конкурентних фірм, ефективно працює навіть в умовах відсутності подачі електроенергії.
Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.

Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує Вам неможливість копіювання Вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі. Вона так само надійна, як і система електронних банківських платежів.
Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Ідеально узгоджені та 100 % сумісні

Усі електроприводи BiSecur, приймачі й елементи керування 100 % сумісні.За допомогою пульта дистанційного керування або, наприклад, радіокерованого кодового замка, Ви можете зручно відчиняти Ваші гаражні, а також в’їзні ворота, оснащені електроприводами Hörmann, а також електроприводами дверей та іншими пристроями із приймачами BiSecur.
За допомогою нашої програми* та шлюзу BiSecur Ви можете зручно керувати електроприводами гаражних і в’їзних воріт, Вашими вхідними дверима до будинків**

комфортно керувати на смартфоні або планшетному комп’ютері або електроприводом внутрішніх дверей PortaMatic та іншими пристроями.

* Для смартфонів або планшетних з операційними системами iOS і Android.
** Для цієї функції необхідно, щоб Ваші вхідні двері ThermoCarbon/ThermoSafe від Hörmann були оснащені автоматичним замком S5/S7 Smart.
Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули Ви зачинити гараж. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.

*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Ексклюзивний вигляд внутрішнього боку воріт

Ексклюзивний вигляд внутрішнього боку воріт

Хто використовує гараж як любительську майстерню, також хоче, щоб гаражні ворота мали гармонійний вигляд. З таким бажанням можуть впоратись ворота преміум-класу LPU 67 Thermo: уся рама, ходові та з’єднувальні напрямні, а також уся фурнітура постачаються в тому ж вигляді, що й полотно воріт зсередини сіро-білого кольору RAL 9002. Ворота гармонійно вписуються в інтер’єр та покращують вигляд гаража. Крім цього, ходові ролики типу «тандем» забезпечують особливо тихий і плавний хід.

 *** Ззовні раму також виконано в сіро-білому кольорі RAL 9002, тому рекомендується, щоб обшивка воріт була транспортно-білого кольору RAL 9016.

Галерея зображень

Т-гофр

Мотив 500, з розділеними вставками під нержавіючу сталь, RAL 7016

Т-гофр

поверхня Silkgrain кольору сірого каменю, RAL 7030, мотив 501, із суцільними вставками під дерево

Мотив воріт 405

Ворота з масивної деревини, пофарбовані замовником у білий колір, з фурнітурою поворотних воріт і декоративними ручками

M-гофр

у виконанні Decograin «Палісандр»

Т-гофр

поверхня Silkgrain кольору сірого антрациту, RAL 7016, мотив 500, з розділеними вставками під дерево

S-гофр

поверхня Woodgrain, колір хвої, RAL 6009

Касета

у виконання Woodgrain «Антрацитовий сірий», RAL 7016

M-гофр

колір сірого антрациту, RAL 7016, алюмінієві вхідні двері Hörmann ThermoSafe з мотивом 565, колір сірого антрациту, RAL 7016, додатково з боковинами та фрамугою

Касета

у виконанні Decograin «Золотий дуб»

Каталоги
Відео
Garagentor-Antriebe - Beruhigend Sicher

Приводы гаражных ворот – спокойствие и безопасность

Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн

Современные гаражные ворота и входные двери. Особенности конструкции.

Гаражные ворота Hörmann. Монтаж