Автоматика для внутрішніх дверей

Для комфортного життя без бар’єрів

За допомогою електропривода дверей Hörmann PortaMatic можна легко відкривати дерев’яні та сталеві внутрішні двері автоматично за допомогою пульта дистанційного керування чи кнопкового вимикача. Це технічне рішення покращить Ваше повсякденне життя незалежно від того, чи є у Вас фізичні обмеження, чи Ви просто бажаєте більшого комфорту. Перевагою автоматики для дверей PortaMatic є не лише велика кількість функцій і варіантів налаштування, але й мінімальне споживання електроенергії. Крім того, ціна на PortaMatic на 25 % вигідніша за ціну на схожі електроприводи для дверей.

PortaMatic - єдиний електропривод для дверей, який досі було випробувано та схвалено Німецьким товариством геронтотехніки (GGT). Таким чином, він відповідає очікуванням покоління тих, кому за 50, щодо зручності, якості та естетичності.

 

Комфорт з урахуванням віку

Ви хотіли б зберегти мобільність незважаючи на фізичні обмеження? Електропривод PortaMatic для внутрішніх дверей покращить Вашу якість життя і дасть змогу пересуватися у своїй оселі без сторонньої допомоги.

 

Комфортне життя

Ви зможете легко пройти своїм помешканням із повною тацею, важкими ящиками з напоями чи сумками з покупками. Навіть якщо у Вас немає обмежень за здоров’ям і, відповідно, потреби у використанні автоматичного електропривода для дверей PortaMatic, Ви точно не захочете відмовитися від такого комфорту в майбутньому.

 

Безбар’єрна робота

Відсутність бар’єрів на робочому місці вже зараз дуже високо цінується, а з часом значення цього аспекту буде лише посилюватися. Високий рівень безпеки, що досягається за рахунок режиму експлуатації з малим струмом, робить PortaMatic ідеальним електроприводом для офісних приміщень, лікарень, лабораторій і медичних центрів.*

* Якщо автоматикою для дверей будуть користуватися певні групи людей, наприклад, люди похилого віку, люди, що потребують нагляду, а також малі діти, то в кожному окремому випадку потрібно виконати додаткову перевірку можливості використання даного електроприводу.

Відкривання та закривання дверей із дотриманням правил гігієни

Внутрішні двері медичних закладів і санвузлів офісних будівель створюють підвищену небезпеку інфікування працівників і пацієнтів.
Привод дверей PortaMatic у поєднанні з безконтактним вимикачем надійно захищає від мікробів і бактерій. Ви можете бути спокійні за своє здоров’я.

 

Переваги автоматики Hörmann для внутрішніх дверей

Надійний електропривод дверей

Надійний електропривод дверей

У компанії Hörmann безпека та комфорт є нероздільними поняттями. Завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки наш привод PortaMatic відчиняє та зачиняє двері дуже тихо. Двері рухаються без докладання значних зусиль і забезпечують високий рівень безпеки. Навіть легкий дотик до дверей відразу зупиняє їхній рух.

Новаторська система дистанційного керування

Новаторська система дистанційного керування

Ми продовжуємо розробляти для Вас нові рішення там, де вже ніхто цього не робить. Наша інноваційна система дистанційного керування BiSecur забезпечує надійне керування приводом за допомогою пульта або вимикача дистанційного керування, а також допомагає дізнатись, відчинені двері чи зачинені*. Завдяки цьому Вам не доведеться бігти через увесь будинок, щоб проконтролювати Ваші двері.

Оскільки ми завжди дбаємо про Ваш комфорт, за допомогою Вашого пульта дистанційного керування або внутрішнього вимикача дистанційного керування Ви можете не тільки відчиняти й зачиняти двері, але й керувати вбудованим у привод світлодіодним освітленням.

* З пультом дистанційного керування HS 5 BS або внутрішнім вимикачем дистанційного керування FIT 5 BS
Простий монтаж і підключення

Простий монтаж і підключення

Привод PortaMatic гарантовано полегшить Ваше життя. Монтаж також дуже простий. Привод закріплюється над дверима або на коробці. Напрямну планку можна приклеїти безпосередньо на полотно дверей, що дасть змогу за потреби зняти її, не залишаючи слідів. Це особливо вигідно, якщо квартира орендується, або якщо двері мають гладку скляну поверхню.

Підключається привод PortaMatic дуже легко - треба просто вставити вилку в розетку. А щоб і тут не виникло ніяких проблем, кабелі наших електроприводів мають довжину 3 метри. Звісно, Ваш регіональний дилер компанії Hörmann допоможе Вам якісно та професійно встановити цей електропривод.
Оптичні та акустичні функції комфорту

Оптичні та акустичні функції комфорту

Ми вважаємо, що високий рівень комфорту та безпеки мають важливе значення. Саме тому ми обладнали привод для дверей PortaMatic декількома додатковими корисними функціями. Звуковий сигнал і вбудоване світлодіодне освітлення сповіщають про відчинення та зачинення дверей до початку їхнього руху.

Крім цього, освітлення дасть Вам змогу відчувати себе впевнено в темряві та в погано освітлених проходах.
Каталоги
Відео
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Aluminium-Haustüren ThermoCarbon und ThermoSafe

Redaktioneller Film der Fachzeitschrift M+T Metallhandwerk: Türantrieb PortaMatic für mehr Hygiene in der Arztpraxis Dr. Ahlers