Турбота про майбутнє та інновації

Ми дбаємо про екологію

Довкілля

Компанія Hörmann бере на себе відповідальність за довкілля і за наше майбутнє

Як сімейне підприємство, компанія Hörmann завжди усвідомлювала свою відповідальність за майбутні покоління. Відповідальність за своїх працівників та продукцію Hörmann, за ресурси та довкілля. Сьогодні ми усвідомлюємо цю відповідальність як ніколи.

 

Дбайливе ставлення до ресурсів для захисту клімату...

...безліч дрібних заходів на шляху до великої мети

Для компанії Hörmann піклування про клімат починається з дрібниць: варто лише уважно придивитися до нашого повсякденного життя, і ми з’ясуємо, які параметри слід відрегулювати, щоб заощаджувати ще більше енергії та відповідальніше ставитися до природних ресурсів. Ця безперервна відповідальність за навколишній світ проявляється у впровадженні таких заходів, як використання переробленого паперу, користування поштовими послугами, що скорочують викиди CO2, або повторне використання транспортної упаковки.

 

Інноваційні технології, «розумні» системи...

...відчутний захист клімату 365 днів на рік

Запровадження інноваційних теплоелектроцентралей на багатьох заводах Hörmann і «розумних» систем регулювання енергоспоживання допомагає нам робити внесок у чисте майбутнє. Завдяки цим заходам значно скорочується викид CO2 і зміцнюється екологічна свідомість усіх учасників.

 

На благо довкілля...

...скорочення викидів вуглекислого газу на 16 000 тон на рік

Hörmann скорочує річний викид CO2 приблизно на 16 000 тонн, наприклад, завдяки використанню енергії з відновлювальних джерел. У майбутньому частину підприємств Hörmann буде підключено безпосередньо до місцевих вітрових електростанцій. Ми постійно зменшуємо свій екологічний слід у вигляді викидів CO2 і продовжуємо працювати в цьому напрямку.

 

Конструктивні елементи, виготовлені з дотриманням екологічних вимог

Продукція Hörmann, технологічні процеси та загальна організація виробництва постійно покращуються і вдосконалюються. Це однаково стосується якості, енергоефективності, охорони довкілля, захисту здоров’я та безпеки праці. Усі працівники компанії Hörmann роблять свій внесок в інтегровану систему контролю якості, захисту довкілля, економного енергоспоживання і охорони праці відповідно до стандартів DIN EN ISO 9001, 14001, 50001 и BS OHSAS 18001. Запроваджена система керування базується на горизонтальній ієрархії та відкритій взаємодії, заснованій на довірі.

 

Екологічно чисті вироби для проектів, розрахованих на майбутнє

Від постачання сировини та організації виробництва до забезпечення транспортної логістики - на кожному з цих етапів компанія Hörmann приділяє значну увагу піклуванню про довкілля і дбайливому використанню ресурсів.
Уже сьогодні компанія Hörmann провадить безпечне для довкілля виробництво. Сертифіковані та вироблені з дотриманням екологічних умов конструктивні елементи, як-от двері багатоцільового призначення, використовуються в інноваційних будівельних проектах. Яскраві приклади використання екологічно чистої продукції можна знайти в штаб-квартирі компанії Unilever і головному офісі видавництва Spiegel у гамбурзькому HafenСity.
Вироби компанії Hörmann також застосовуються в проектах, для яких потрібен захист від атмосферного впливу. Наприклад, сталеві двері Hörmann установлюються на вітрових генераторах.