В'їзні відкатні ворота

Автоматичні відкатні ворота постачаються повністю змонтованими відповідно до високих стандартів безпеки та є конструкцією, що вільно рухається

Ідеальне рішення для широких зон проїзду

В’їзні відкатні ворота Hörmann виготовлені з міцних сталевих профілів. Вони постачаються суцільним елементом і мають ширину відкривання до 16 метрів. А у виконанні з двох стулок, що рухаються у різні боки, загальна ширина воріт досягає 32 метрів. Відкатні ворота мають конструкцію, що рухається вільно без направляючих шин. 

 

Точне розміщення полотна

За рахунок попереднього натягу конструкції полотна значно скорочується вірогідність його прогину. За допомогою натяжного ролика можливо відрегулювати висоту передньої кромки в’їзних воріт. Таким чином, полотно відкатних воріт розташовується точно в зоні проїзду.  

 

Електропривод HSA з імпульсним управлінням або управлінням Totmann 

Електропривод монтується всередині нижньої обв’язки воріт Hörmann, він захищений від атмосферних впливів і вандалізму. Ви отримуєте повністю змонтовану автоматику для воріт: привод і блок управління з’єднані між собою кабелем, водонепроникний корпус системи управління. П’ять запобіжників замикаючого контуру з функцією саморегулювання забезпечують високий рівень безпеки.

 

Широка лінійка кольорів за картою RAL  

На вибір пропонуються 7 різних  кольорів, за запитом можливі інші виконання. 

 

Інші важливі переваги німецьких автоматичних воріт Hörmann: 

для встановлення  відкатних воріт Hörmann достатньо незначних фундаментних робіт;

не потрібен монтаж направляючих шин;

крига, сніг або сильне забруднення не перешкоджають руху воріт;

на верхній кромці воріт розташовані алюмінієві завіси, що запобігають безпосередньому контакту роликів із покриттям полотна відкатних  воріт; 

п’ять запобіжників замикаючого контуру забезпечують негайну зупинку воріт при мінімальному контакті з перешкодою. Це гарантує високий рівень безпеки людей та транспортних засобів;

електроніка управління інтегрована у стійку автоматичних воріт Hörmann на стороні, що протилежна вулиці;

нескладні пуско-налагоджувальні та сервісні роботи;

дистанційний пульт для воріт з індивідуальним кодуванням. 

Переваги в'їзних відкатних воріт Hörmann

Додаткові алюмінієві смуги*

Додаткові алюмінієві смуги*

З обох боків воріт до верхнього краю їхнього полотна прикріплено алюмінієві стрічки*. Таким чином вдається запобігти безпосередньому контакту опорних роликів із високоякісним покриттям воріт. А також зберігається бездоганний зовнішній вигляд воріт.

* Для типу HS входить у комплект постачання, для типу HSS/HS Alu потрібно замовляти додатково.

Надійна автоматична система керування

Надійна автоматична система керування

П’ять саморегулюючих запобіжників замикаючого контуру зупиняють ворота, як тільки виникає найменший опір. Завдяки цьому забезпечується найвищий рівень безпеки для людей і автомобілів.

Надійна електронна система керування

Надійна електронна система керування

Керуюча електроніка вбудована у стійку. Вона знаходиться зі сторони двору. Під час виконання робіт із технічного обслуговування та налаштування необхідно відкрити тільки кришку. Завдяки пульту дистанційного керування з індивідуальним кодом водію Вашого автопарку буде дуже зручну відчиняти відкатні ворота безпосередньо з автомобіля. Це дуже зручно, якщо доводиться часто відчиняти ворота.

Потужна електроніка для всіх функцій керування
  • Розширення контактних колодок
  • Радіокерування
  • Система зчитування карт
  • Автоматика відчинення
  • Індуктивні петлі
  • Світлові бар’єри
  • Індикація: відчинено, зачинено, ворота рухаються

Консультація архітектора

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»