Дорожні бар'єри та високобезпечні блокиратори захищають під'їзд

Високобезпечні блокиратори

Високобезпечні блокиратори

Якщо територія тимчасово або на тривалий час потребує найвищого рівня захисту від несанкціонованого доступу, рекомендуємо використовувати наші високобезпечні блокиратори Hörmann серії High Security Line.

Залежно від виду та розміру території, яка потребує захисту, можна вибрати у Hörmann обмежувальні стовпчики, вбивці шин або дорожні бар’єри, або скомбінувати окремі вироби один з одним і контролювати їх за допомогою індивідуальної підібраної системи керування.

Завдяки додатковому механізму негайного спрацювання EFO наші автоматичні дорожні бар’єри, обмежувальні стовпчики та вбивці шин висуваються всього за 1,5 секунди.


Обмежувальні стовпчики перед палацом

Високобезпечні блокиратори – огляд рівнів безпеки

Рівень безпеки високобезпечного блокиратора вимірюється на основі різних значень енергії зіткнення. Енергія, з якою вдаряється автомобіль, залежить від його типу, ваги та швидкості. Енергія зіткнення – це вирішальний параметр для визначення пошкоджень і функціонування.

Енергія зіткнення з руйнуванням

Це значення показує, з якою швидкістю може рухатися автомобіль певного типу, щоб високобезпечний блокиратор витримав зіткнення з ним. Наприклад, якщо автомобіль вагою 6800 кг, який рухається зі швидкістю 87 км/год, вріжеться у високобезпечний блокиратор (див. графік), це може призвести до пошкодження його конструкції та механічної частини, і тому високобезпечний блокиратор після аварії доведеться замінити. Однак проникнення вдасться уникнути.

Енергія зіткнення без руйнування

Це значення вказує на те, що зіткнення з цим типом транспортного засобу, який рухається з максимальною швидкістю, буде витримано, і ніяких пошкоджень механічної частини та конструкції високобезпечного блокиратора не виникне. Якщо, наприклад, автомобіль вагою 6800 кг, який рухається зі швидкістю 52 км/год, вріжеться у високобезпечний блокиратор, його безперебійне функціонування та безпека гарантуються.


Дорожні бар'єри

Для підвищеної безпеки в’їздів і виїздів шириною до 6 метрів рекомендується використовувати наші вбивці шин.

Залежно від обставин, наші дорожні бар'єри можна встановлювати врівень із поверхнею або ж поверх готового покриття дороги без проведення земельних робіт. Опущені за нормальних умов дорожні бар'єри дуже швидко піднімаються в надзвичайній ситуації, що надійно запобігає несанкціонованому доступу автомобілів.

Наші дорожні бар'єри висотою 500 або 1000 мм пройшли сертифікацію за результатами краш-тесту PAS68 і відповідають усім вимогам безпеки. Так, модель Road Blocker 1000 може зупинити вантажний автомобіль вагою 7,5 тон, який рухається на нього зі швидкістю 80 км/год.


Вбивця шин

Вбивці шин контролюють під'їзд до закритої зони

Наші вбивці шин моделі M дають змогу контролювати проїзд в одну сторону шириною до 6 метрів. Вони запобігають проїзду у протилежному напрямку, розрізаючи шипами шини автомобіля, що призводить до його повної зупинки через кілька метрів. Ці вбивці шин, призначені для встановлення на готовому покритті, підходять для нечастого використання.

Для більш інтенсивного використання підходять вбивці шин моделі Tyre Killer H, які встановлюються врівень із поверхнею. Вони забезпечують високий рівень захисту також від великих автомобілів, як-от вантажівок.

Високобезпечні обмежувальні стовпчики

Обмежувальні стовпчики High Security Line сертифіковано за результатами краш-тестів. Їх можна замовити в автоматичному, знімному або стаціонарному варіанті.

 

Докладні відомості про наші високобезпечні обмежувальні стовпчики наведено у відповідному розділі.

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»

Каталоги