Шлагбаум відкривається безпосередньо перед виїздом автомобіля

Шлагбауми

Шлагбауми

Службові автостоянки, стоянки перед готелями та багатоквартирними будинками – різноманітні варіанти експлуатації шлагбаумів. У комбінації з відповідним блоком керування, оснащеним простими елементами керування, або системою ідентифікації наші шлагбауми пропонують ідеальне рішення для цілодобових парковок.

Індивідуальні системи контролю та керування, а також додаткове обладнання, розроблене відповідно до вимог замовника, пропонують відповідне рішення для будь-якого застосування. Усі компоненти проходять ретельну перевірку на функціональну справність, тому ви можете розраховувати на швидкий монтаж і надійну експлуатацію. Наші шлагбауми антивандальні та, залежно від моделі, обладнані інтелектуальною системою виявлення перешкод. Завдяки додатковій системі дистанційного керування через веб-сервер можна на відстані відстежувати й керувати шлагбаумами – за бажанням навіть через смартфон.

Наша програма пропонує автоматичні шлагбауми, що призначені для контролю проїзду шириною понад 10 метрів і можуть мати плоскі, круглі та восьмикутні стріли.

Підземні автостоянки: шлагбаум відкривається перед автомобілем, який в’їжджає

Автоматичний шлагбаум SH 300

Автоматичний шлагбаум SH 300 призначений для контролю проїзду максимальною шириною 3,75 метрів.
Короткий час відкривання прибл. 2,4 секунди в поєднанні з великою кількістю щоденних циклів відкривання (до 5000) забезпечують також використання шлагбаума для в’їздів і виїздів з високою інтенсивністю експлуатації. Крім цього, загальна кількість циклів відкривання становить до 10 млн., що свідчить про довговічність шлагбаума.
Якщо в місці використання шлагбаума висота необмежена, рекомендується застосовувати плоский або округлий шлагбаум. Якщо ж висота обмежена, слід використовувати шлагбаум SH 300 зі згином стріли.

Шлагбаум SH 300 перед житловим будинком

Автоматичний шлагбаум SH 600

Шлагбаум SH 600: автомобіль на під'їзді

Автоматичний шлагбаум SH 600 зі стрілою круглого перетину відрізняється особливою міцністю та призначений для контролю проїзду максимальною шириною 6,14 метрів. Час відкривання та закривання цього шлагбаума становить менше 8 секунд, якщо кількість циклів відкривання не перевищує 1600 циклів у день. Додаткова стійкість забезпечується двосторонньою опорою стріли.

Автоматичний шлагбаум SH 800

Автоматичний шлагбаум SH 800 зі стрілою восьмикутного перетину забезпечує контроль проїзду шириною до 10,47 метрів при максимальній міцності. Час відкривання та закривання становить прибл. 12 секунд. Він підходить для використання, якщо кількість циклів відкривання не перевищує 240 в день. Додаткова стійкість забезпечується серійною двосторонньою опорою. Крім цього, шлагбаум можна обладнати маятниковою опорою, підставкою для стріли та підвісною решіткою.

Шлагбаум SH 800 перед пожежною частиною

Шлагбауми – системи контролю доступу та пропуску

Крім індукційних петель, які розпізнають присутність і подають імпульс для відкривання системи контролю та управління доступом, ми пропонуємо багато інших можливостей керування шлагбаумами.

Блок керування, вбудований у корпус шлагбаума, забезпечує його відкривання за допомогою стаціонарних елементів керування, як-от кодових кнопок чи пульта дистанційного керування, без необхідності застосування додаткової контрольної стійки.

Крім цього, для відкривання шлагбаумів можна використовувати систему розпізнавання номерних знаків, зчитування QR-коду смартфоном чи RFID-/QR- та транспондерні картки в поєднанні з контрольною стійкою.

 

Системи для критих і відкритих автостоянок

Для організації платного паркування рекомендуємо ознайомитися з інформацією про наші системи для критих і відкритих автостоянок із відповідними касовими автоматами.

Переваги шлагбаумів Hörmann

Індивідуальні концепції контролю та керування

Індивідуальні концепції контролю та керування

Для керування шлагбаумами можна використовувати не тільки дистанційні або стаціонарні елементи керування, але й інші системи, розроблені індивідуально відповідно до побажань замовника. Таким чином шлагбауми дуже легко інтегрувати в наявну систему керування, а також у систему протипожежної сигналізації. До того ж, компанія Hörmann пропонує комплексну систему керування пропусками. Система власної розробки забезпечує індивідуальне керування в'їздом і виїздом транспортних засобів. Авторизація доступу здійснюється на основі різних пропусків, наприклад картки з QR-кодом, RFID-наклейки або системи розпізнавання номерних знаків. Також можна керувати групами користувачів, які мають різні дозволи та знаходяться в різних часових поясах.

Дистанційне керування з будь-якої точки світу

Дистанційне керування з будь-якої точки світу

Завдяки додатковому підключенню через веб-сервер шлагбаумами та системою управління пропусками можна керувати в усьому світі з будь-якого кінцевого пристрою. Доступ здійснюється через веб-браузер на смартфоні, планшеті або ПК. Наочний веб-інтерфейс забезпечує повне управління та перегляд стану шлагбаумів, а також комплексне керування користувачами, зокрема їхніми дозволами на в’їзд і виїзд. Крім цього, відображаються несправності, які можна усунути безпосередньо через систему.

Прості в обслуговуванні компоненти

Прості в обслуговуванні компоненти

Блок керування вбудований у корпус шлагбаума, що забезпечує його захист. Завдяки модульній конструкції окремі компоненти можна легко встановити або замінити. Будь-які несправності можна швидко та легко виявити й відразу усунути. Додаткове обладнання, зокрема модуль для системи керування пропусками, можна вбудувати безпосередньо в корпус шлагбаума. Установлення всіх компонентів і додаткового обладнання в корпус шлагбаума значному скорочує витрати на технічне обслуговування.

Передпродажне комплексне функціональне тестування системи

Передпродажне комплексне функціональне тестування системи

Функціональне тестування всієї системи шлагбаума та касового автомата перед постачанням гарантує швидкий монтаж і надійну експлуатацію системи. Компанія Hörmann перевіряє роботу всіх замовлених клієнтом функцій і характеристики окремих компонентів системи, а також сумісність усіх інтерфейсів один з одним. У результаті система постачається із заводу повністю налаштованою та готовою до експлуатації.

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»