Системи контролю та управління доступом до території фірми

Системи контролю та
управління доступом

Системи контролю та управління в'їзду

Хочете запобігти несанкціонованому в'їзду на приватну земельну ділянку або територію компанії? Або шукаєте надійне рішення для захисту громадського місця чи місця проведення заходу? Неважливо, чи хочете ви контролювати потік транспорту, чи забезпечити захист проїзду – еталонами галузевих стандартів безпеки є системи контролю та управління доступом від Hörmann.

Незалежно від об'єкта й вимог захисту, наш асортимент продукції дає змогу адаптувати конкретні рішення від одного виробника відповідно до індивідуальних потреб. Система дистанційного керування BiSecur від Hörmann може використовуватися для керування всіма нашими системами контролю та управління доступом.

Системи контролю та управління доступом захищають пішохідну зону

Огляд наших рішень

Обмежувальні стовпчики

Значок обмежувального стовпчика Security Line

Обмежувальні стовпчики Security Line від Hörmann забезпечують надійне та гнучке керування доступом транспортних засобів.

Залежно від частоти та способу використання, виберіть

  • автоматичні обмежувальні стовпчики
  • напівавтоматичні обмежувальні стовпчики
  • знімні обмежувальні стовпчики
  • стаціонарні обмежувальні стовпчики
Значок обмежувального стовпчика High Security Line

Якщо необхідно забезпечити захист закритих зон від несанкціонованого проїзду під час надзвичайних ситуацій, наші обмежувальні стовпчики High Security Line від Hörmann можуть запропонувати рішення для будь-яких вимог. Стійкість до механічних впливів наших обмежувальних стовпчиків High Security перевіряється під час реальних краш-тестів і сертифікується відповідно до міжнародних стандартів.

Залежно від частоти та способу використання, виберіть

  • автоматичні обмежувальні стовпчики
  • знімні обмежувальні стовпчики
  • стаціонарні обмежувальні стовпчики

До обмежувальних стовпчиків

Шлагбауми

Для багатоквартирних будинків, готелів або службових автостоянок ми пропонуємо систему цілодобового паркування зі шлагбаумами. Крім рішень, які відповідають вимогам замовника, ми пропонуємо також індивідуальні системи контролю та управління. Наші автоматичні шлагбауми призначені для контролю проїзду шириною до 10 метрів і відповідно до потреб можуть мати плоскі або круглі стріли, зі згином або з восьмикутним перетином. Серед варіантів управління та пропускних систем ми пропонуємо пульти дистанційного керування, картки із QR- чи штрих-кодом або транспондерні RFID-картки. Зручний заїзд і виїзд забезпечується також за допомогою систем розпізнавання номерних знаків і широкодіапазонних зчитувачів.

Про шлагбауми

Системи для відкритих і критих автостоянок

Наші системи для критих і відкритих автостоянок із платним паркуванням – до складу яких входять шлагбауми, станції в'їзду та виїзду, касові автомати й відповідні системи керування й оплати – допоможуть вам спланувати та спроектувати місце для паркування відповідно до ваших побажань.

Модульна конструкція наших систем і різноманіття варіантів обладнання розширюють спектр можливостей їх використання.

Ще одна перевага – простота керування.

Централізоване керування та контроль усіх компонентів здійснюється через веб-браузер, що забезпечує доступ до системи, незалежно від місцезнаходження.

Про системи для критих і відкритих автостоянок

Високобезпечні блокиратори

Вбивці шин на в'їзді

Вбивця шин

Для захисту проїзду обирайте Tyre Killer M або Tyre Killer H.

Про виріб

Дорожні бар'єри перед під'їзною дорогою

Дорожні бар'єри

Для захисту проїзду обирайте Road Blocker 500, Road Blocker 1000 або Road Blocker 500 SF.

Про виріб

Обмежувальні стовпчики перед палацом

Обмежувальні стовпчики

Обирайте автоматичні, знімні або стаціонарні обмежувальні стовпчики серії High Security Line відповідно до своїх потреб у заходах безпеки.

Про виріб

Якщо територія тимчасово або на тривалий час потребує найвищого рівня захисту від несанкціонованого доступу, рекомендуємо використовувати наші високобезпечні бар’єри Hörmann серії High Security Line. Завдяки широкому вибору дизайну сертифіковані обмежувальні стовпчики підходять для різноманітних варіантів застосування й подібно до проїзних бар’єрів ефективно затримують навіть вантажівки на високій швидкості. Наші проколювачі шин дають змогу забезпечити контрольований проїзд тільки в дозволеному напрямку. Проколювачі шин і проїзні бар’єри від Hörmann дають змогу захистити проїзні дороги шириною до шести метрів.

Про високобезпечні блокиратори

В'їзні відкатні ворота

В'їзні відкатні ворота Hörmann із міцних сталевих профілів постачаються суцільним елементом і мають ширину відкривання до 16 метрів. Таким чином, якщо встановити ворота, що відкриваються в протилежні сторони, можна охопити ширину в 32 метри. Конструкція рухаєтсья самостійно. Переваги: лише незначні роботи з облаштування фундаменту; ворота не потребують монтажу направляючих шин; вони не виходять із ладу через лід, сніг чи забруднення.

Про в'їзні відкатні ворота

Каталоги