Ворота спільних гаражів

Ворота для спільних гаражів - багато виконань, одна якість

Відмітною рисою воріт для спільних гаражів є їхня оптимальна економічність, довговічна функціональна та особиста безпека, а також надзвичайна плавність ходу навіть за умов інтенсивного використання.

Підйомно-поворотні ворота N 500 підходять для подвійних гаражів у приватному секторі та для спільних гаражів максимум на 25 місць.

Підйомно-поворотні ворота ET 500 виступають під час відкривання та закривання лише на 40 мм і тому якнайкраще підходять для спільних гаражів, зокрема й біля тротуарів.
Крім того, конструкція відкатних воріт ST 500 вирізняється також малою глибиною монтажу в зоні перемички.

Швидкісні секційні ворота з мікропрофільною поверхнею покращують відкривання воріт і, до того ж, дуже швидкі.

Підйомно-поворотні ворота Berry завдяки своїй міцній конструкції та простому керуванню особливо добре підходять для надійного захисту місць у спільних гаражах. Різні варіанти вентиляційних отворів забезпечують оптимальну вентиляцію.

Рулонні ворота й рулонні решітки
дуже міцні завдяки своїй простій конструкції. Для компактного рулону потрібно дуже мало місця в зоні перемички. В умовах дуже обмеженого простору можливий також монтаж зовні.
Усі типи воріт пропонують широкий вибір мотивів і можливостей індивідуального оформлення.

 

Переваги воріт Hörmann для спільних гаражів

Спокійний і тихий хід воріт навіть за умов інтенсивного використання

Спокійний і тихий хід воріт навіть за умов інтенсивного використання

Подвійні опорні ролики в напрямних шинах і напрямні ролики на шарикопідшипниках забезпечують безперебійний, тихий і абсолютно точний хід воріт навіть під час безперервного використання. Термін служби підйомно-поворотних воріт ET 500 і відкатних воріт ST 500 становить принаймні 250 000 робочих циклів, а підйомно-поворотних воріт N 500, додатково обладнаних підсиленою системою пружин, - 100 000.

Безпека конструкції по всьому периметру

Безпека конструкції по всьому периметру

Відкрита конструкція воріт із безпечною відстанню між полотном і корпусом будівлі надійно захищає пальці від защемлення в області бічних і нижніх крайок. Профіль з етиленпропіленового каучуку спеціальної форми забезпечує оптимальний захист замикаючої кромки воріт. На підйомно-поворотних воротах ET 500 і відкатних воротах ST 500 вбудований світловий бар’єр забезпечує додатковий захист зони відчинення воріт.

Перевірена узгодженість воріт та електропривода

Перевірена узгодженість воріт та електропривода

Усі ворота для колективних гаражів і гаражів на два паркувальні місця завжди випробовуються та сертифікуються разом із відповідними електроприводами спеціальними незалежними інститутами й організаціями. Під час випробувань перевіряється надійність і бездоганна робота воріт та електропривода як єдиного механізму. Це особливо важливо, коли ворота встановлюються у громадських місцях, наприклад, у підземних і колективних гаражах.

Практичні хвіртки та бокові двері

Практичні хвіртки та бокові двері

Ворота для колективних гаражів і гаражів на два паркувальні місця можуть постачатися із практичними дверима у воротах або з боковими дверима в одному дизайні з воротами.
Двері у воротах можна встановити зліва, справа або посередині. Верхні доводчики дверей входять до стандартного комплекту постачання.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.
Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує вам неможливість копіювання вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі та незалежних інститутів тестування.

Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули Ви зачинити стельові ворота RollMatic OD. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.


*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»