Ворота для спортивних залів

Ворота для спортзалів - готові до монтажу для встановлення фільонок силами замовника

Ворота Hörmann для спортзалів відповідають правилам техніки безпеки для шкіл, визначеним управлінням державного страхування від нещасних випадків GUV-V S1. Полотно воріт стійке до потрапляння м’яча відповідно до нормативів DIN 18032 та випробуване «Випробувальною лабораторією з дослідження будівельних матеріалів», Штутгарт (FMPA)». Рама воріт складається зі стабільних труб квадратного перерізу з горизонтальними підсилювальними смугами і якнайкраще підготовлена до встановлення фільонок на місці монтажу. Баластні вантажі та демпфери в кінці ходу гарантують безпечне та надзвичайно легке переміщення воріт.
Як правило ворота для спортзалів фіксуються в прорізу і прилягають до внутрішньої стіни залу. Під час відкривання та у відкритому стані вони не нахиляються в бік спортзалу.

 

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»