Швидкохідні ворота

Швидкохідні ворота - серійна комплектація блоком керування з перетворювачем напруги

Швидкохідні ворота Hörmann використовуються всередині приміщень і як зовнішня перегородка для оптимізації транспортних потоків, покращення мікроклімату приміщення та заощадження енергії. Широка програма воріт Hörmann містить прозорі ворота з гнучкою завісою, з вертикальним або горизонтальним відкриванням, в поєднанні з секційними воротами і рулонними воротами, а також спіральні ворота з гладкими алюмінієвими профілями.

Інколи ворота займають значну частину огороджувальної конструкції об’єктів комерційної нерухомості. Таким чином, вони приховують величезний потенціал для заощадження енергії - інформацію щодо амортизації та дооснащення наведено в путівнику Hörmann із заощадження енергії.

 

Переваги швидкохідних воріт Hörmann

Безпека у серійному виконанні

Безпека у серійному виконанні

Безконтактна безпека

Запобіжна світлова решітка, вбудована в бокові елементи, контролює зону закривання полотна воріт
висотою до 2500 мм. Завдяки запобіжній світловій решітці забезпечується виконання вимог техніки безпеки
згідно зі стандартом DIN EN 13241-1.

Таким чином додаткові пристрої безпеки (наприклад, запобіжник замикаючого контуру або світловий бар’єр) не знадобляться. Оцініть високий рівень безпеки цих швидкохідних воріт, які, крім цього, зручні в монтажі та прості в обслуговуванні.
Оптимізовані виробничі процеси

Оптимізовані виробничі процеси

Більш тривалий термін служби та висока рентабельність

Блок керування з перетворювачем частоти зменшує навантаження на механічну частину воріт і гарантує їхній безшумний рух при майже повній відсутності ознак зносу.

Висока швидкість відкривання й закривання дає змогу оптимізувати виробничі процеси та знизити теплові втрати. Крім цього, завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки знижується навантаження на весь механізм воріт, що значно подовжує термін їхньої служби. Хід важких ізольованих воріт підтримується за рахунок пружин, а швидкісних секційних воріт Speed із напрямними H і V - завдяки використанню стійких до зношування противаг.
Ефективна теплоізоляція

Ефективна теплоізоляція

Рівномірно заповнені сталеві секції

Оцинковані вогнем двостінні секції, заповнені твердим пінополіуретаном, забезпечують особливо високий рівень теплоізоляції. Серійно постачаються ворота кольору білого алюмінію (RAL 9006). Зовні
ворота прикрашає поверхня Micrograin із тонкою лінією профілю, із внутрішньої сторони секції виконані з відбитком Stucco.

Покращена теплоізоляція завдяки ThermoFrame

В опалюваних приміщеннях необхідні швидкохідні ворота з хорошою теплоізоляцією. Рама ThermoFrame розділяє боковий елемент і корпус будівлі. Термічне розділення з додатковими ущільнювачами легко та швидко встановлюється та покращує теплоізоляцію на 15 %. Раму ThermoFrame можна додатково замовити для воріт із секціями товщиною 42 мм і 67 мм. У комплект постачання воріт Iso Speed Cold 100 вона входить за замовчуванням.
Незмінно безперешкодна прозорість

Незмінно безперешкодна прозорість

Додаткове скління

Скло Duratec забезпечує найвищу стійкість до подряпин, незважаючи на жорсткі навантаження в суворих промислових умовах. Спеціальне покриття поверхні протягом тривалого часу захищає скло від слідів після чищення та подряпин.

Теплоізоляційні ворота товщиною 67 мм постачаються з потрійним склом і алюмінієвими рамами скління у виконанні з термічним розділенням. Теплоізоляційні ворота товщиною 42 мм постачаються з подвійним склом.

Завдяки розташованим із внутрішньої сторони штапикам пошкоджене скло можна легко та швидко замінити.
SmartControl

SmartControl

За допомогою функції SmartControl ми можемо в будь-який час здійснити технічний аналіз системи керування швидкісних воріт. Завдяки онлайн-порталу ми маємо змогу в режимі реального часу отримати ваші повідомлення про несправність і використати необхідну інформацію, щоб швидко усунути ці несправності. Завдяки меншій кількості та тривалості сервісних робіт ви економите кошти та зменшуєте кількість перерв у роботі та їхню тривалість, оскільки маєте можливість замінити зламані деталі дуже швидко.

Каталоги
Відео

HS  7030  PU – Скоростные спиральные ворота

Напольный профиль SoftEdge – надежная защита от повреждений в результате столкновений

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»