0

Швидкохідні ворота

Швидкохідні ворота - серійна комплектація блоком керування з перетворювачем напруги

Швидкохідні ворота Hörmann використовуються всередині приміщень і як зовнішня перегородка для оптимізації транспортних потоків, покращення мікроклімату приміщення та заощадження енергії. Широка програма воріт Hörmann містить прозорі ворота з гнучкою завісою, з вертикальним або горизонтальним відкриванням, в поєднанні з секційними воротами і рулонними воротами, а також спіральні ворота з гладкими алюмінієвими профілями.

Інколи ворота займають значну частину огороджувальної конструкції об’єктів комерційної нерухомості. Таким чином, вони приховують величезний потенціал для заощадження енергії - інформацію щодо амортизації та дооснащення наведено в путівнику Hörmann із заощадження енергії.

 

Каталоги
Відео

HS  7030  PU – Скоростные спиральные ворота

Напольный профиль SoftEdge – надежная защита от повреждений в результате столкновений

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»