0

Промислові секційні ворота

Асортимент секційних воріт з унікальною кількістю варіантів виконання

Секційні ворота відкривають у вертикальному напрямку та забезпечують, таким чином, вільний простір перед воротами і за ними. Секції воріт складаються в площині під стелею, вертикально над прорізом або на похилій площині, паралельній до перекриття. Секційні ворота конструктивної серії 50 зі сталі, поєднання сталі та алюмінію чи з алюмінію мають низку переваг: велика кількість варіантів виконання, функціональний дизайн і сертифікат відповідності нормам безпеки. Компактні секційні ворота складають вертикально окремі секції безпосередньо за перемичкою. Завдяки невеликій глибині входження ці ворота особливо добре підходять для великих приміщень із зенітними ліхтарями, скляним дахом і скляним фасадом.

Інколи ворота займають значну частину огороджувальної конструкції об’єктів комерційної нерухомості. Таким чином, вони приховують величезний потенціал для заощадження енергії - інформацію щодо амортизації та дооснащення наведено в путівнику Hörmann із заощадження енергії.

 

Каталоги
Відео

Остекление DURATEC – высочайшая стойкость к царапинам

Инновационное решение – калитка без порога

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»