https://www.hormann.ua/promislovist-ta-biznes/promislovi-vorota/perevantazhuvalna-tekhnika/
0

Перевантажувальна техніка

Перевантажувальні мости

Перевантажувальні мости з поворотною чи висувною платформою

Перевантажувальні мости Hörmann - це добре продумані рішення для точної компенсації перепаду між рівнями підлоги вантажівки та завантажувальної платформи. Таким чином, вантаж можна перемістити у вантажівку чи з вантажівки одним горизонтальним рухом.

Міцна сталева конструкція зі стійкою до викривлення платформою легко компенсує бокові нахили вантажівки навіть за умов нерівномірного завантаження.

Надійна гідравлічна система з 2 підіймальними циліндрами і одним циліндром для кромки безпечна, проста в керуванні та легко впорається з будь-якою ситуацією. Усі перевантажувальні мости оснащені автоматичними клапанами аварійного вимикання, розташованими в циліндрах підіймального механізму. Вони моментально спрацьовують і виконують функцію запобіжників. Це важливо тоді, коли вантажівка занадто швидко від’їжджає в ту мить, коли на платформі ще перебуває вантаж.

Компанія Hörmann пропонує оптимальне рішення для ефективного завантаження та розвантаження в будь-якій ситуації. За докладною консультацією звертайтеся до спеціалістів із перевантажувальної техніки Hörmann.

 

Герметизатори воріт

Герметизатори воріт - чудовий захист по всьому периметру

Герметизатори воріт Hörmann захищають вантажі від несприятливих погодних умов, заощаджують енергозатрати, запобігають протягам і, відповідно, зменшують втрати робочого часу, зумовлені захворюваннями персоналу. У поєднанні з перевантажувальними мостами відпадає потреба в облаштуванні затратних дашків і прибудов рампи.

Тентові герметизатори воріт Hörmann підходять для вантажівок усіх розмірів, а тому універсальні в застосуванні. Високоякісні верхній і бокові тенти, які монтуються на оцинкованій рамі, створюють стабільну, гнучку та міцну на розрив конструкцію. Деталі тенту та рами виконані з окремих елементів, які зручно монтуються за допомогою різьбових з’єднань. Тому їхня заміна виконується швидко та без великих витрат. Надувний герметизатор воріт і герметизатор воріт із подушкою для нестандартних ситуацій ідеально доповнюють широкий асортимент продукції.

 

Шлюз-тамбури

Шлюз-тамбури - хороший захист з усіх боків

Шлюз-тамбури встановлюються перед приміщенням. Це значить, що саме приміщення можна використовувати повністю, аж до зовнішніх стін. Шлюз-тамбури Hörmann найкраще використовувати в тих ситуаціях, коли в приміщеннях неможливо створити внутрішні рампи, або до рамп неможливо під’їхати.

Шлюз-тамбур складається з платформи з перевантажувальним мостом, обшивки бокових стінок і стелі, а також із завантажувального отвору з герметизатором воріт.

Рекомендуємо використовувати шлюз-тамбури в поєднанні з промисловими воротами Hörmann з теплоізоляцією, наприклад, для перевантаження товарів, чутливих до зміни температури.
Вантажівки при цьому можуть пристиковуватись як під кутом 90°, так і під гострим кутом із боковим зміщенням. Ми постачаємо шлюз-тамбури як окремі модулі або як послідовні системи.

Інколи перевантажувальні системи займають значну частину огороджувальної конструкції об’єктів комерційної нерухомості. Таким чином, вони приховують величезний потенціал для заощадження енергії - інформацію щодо амортизації та дооснащення наведено в путівнику Hörmann із заощадження енергії.

 

Каталоги
Відео

Перегрузочная техника: BBS

Перегрузочная техника. Шлюз-тамбуры: хорошая защита со всех сторон

Перегрузочная техника: система DOBO − сначала пристыковка, затем открывание дверей

Перегрузочная техника: оптимально согласованная система

Перегрузочный мост с откидной аппарелью

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»