Прозоре рішення для будь-якого прорізу воріт

Маятникові ворота і полосові завіси

Маятникові ворота

Маятникові ворота - гнучке рішення для воріт

Гнучкі маятникові ворота Hörmann призначені для використання всередині приміщень із нормальним режимом роботи навантажувачів. Для спрощення монтажу маятникові ворота постачаються вже повністю зібраними. Ворота мають бути вдвічі ширші та на 500 мм вищі за вантаж, який транспортується.

 

Полосові завіси

Полосові завіси - мінімальні втрати енергії

Полосові завіси Hörmann вигідні за ціною та особливо добре підходять для великих прорізів у виробничих приміщеннях. Міцні стрічки з ПВХ забезпечують щільне закривання і відкриваються лише на ширину транспортного засобу, який крізь них проїжджає, чи на ширину вантажу. Завдяки цьому зводяться до мінімуму втрати температури навіть в режимі інтенсивного використання. Висока прозорість гнучких полосових завіс значно покращує освітленість і знижує витрати на електроенергію. Підходять для використання в харчовій та фармацевтичній промисловості та в низькотемпературних зонах.

 

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»