0

Дворові відкатні ворота

Дворові відкатні ворота постачаються повністю змонтованими як самонесучі конструкції з високими стандартами безпеки

Дворові відкатні ворота Hörmann зі стабільних сталевих профілів, постачаються суцільним елементом і мають ширину відкривання до 16 метрів. Таким чином, у разі встановлення зустрічних систем можна досягти ширини 32 метри. Конструкція самонесуча. Переваги: вимагаються лише незначні роботи з облаштування фундаменту. Ворота не потребують монтажу напрямних, вони не виходитимуть із ладу через лід, сніг чи значні забруднення.

Дворові відкатні ворота мають унікальну особливість: індивідуальне оформлення полотна воріт фільонками (не входять до комплекту постачання) дає змогу реалізувати особливі побажання.

 

Дворові відкатні ворота HS BF з фільонками, що встановлюються замовником


Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»