Дворові відкатні ворота

Дворові відкатні ворота постачаються повністю змонтованими як самонесучі конструкції з високими стандартами безпеки

Дворові відкатні ворота Hörmann зі стабільних сталевих профілів, постачаються суцільним елементом і мають ширину відкривання до 16 метрів. Таким чином, у разі встановлення зустрічних систем можна досягти ширини 32 метри. Конструкція самонесуча. Переваги: вимагаються лише незначні роботи з облаштування фундаменту. Ворота не потребують монтажу напрямних, вони не виходитимуть із ладу через лід, сніг чи значні забруднення.

Переваги дворових відкатних воріт Hörmann

Додаткові алюмінієві смуги*

Додаткові алюмінієві смуги*

З обох боків воріт до верхнього краю їхнього полотна прикріплено алюмінієві стрічки*. Таким чином вдається запобігти безпосередньому контакту опорних роликів із високоякісним покриттям воріт. А також зберігається бездоганний зовнішній вигляд воріт.

* Для типу HS входить у комплект постачання, для типу HSS/HS Alu потрібно замовляти додатково.

Надійна автоматична система керування

Надійна автоматична система керування

П’ять саморегулюючих запобіжників замикаючого контуру зупиняють ворота, як тільки виникає найменший опір. Завдяки цьому забезпечується найвищий рівень безпеки для людей і автомобілів.

Надійна електронна система керування

Надійна електронна система керування

Керуюча електроніка вбудована у стійку. Вона знаходиться зі сторони двору. Під час виконання робіт із технічного обслуговування та налаштування необхідно відкрити тільки кришку. Завдяки пульту дистанційного керування з індивідуальним кодом водію Вашого автопарку буде дуже зручну відчиняти відкатні ворота безпосередньо з автомобіля. Це дуже зручно, якщо доводиться часто відчиняти ворота.

Потужна електроніка для всіх функцій керування
  • Розширення контактних колодок
  • Радіокерування
  • Система зчитування карт
  • Автоматика відчинення
  • Індуктивні петлі
  • Світлові бар’єри
  • Індикація: відчинено, зачинено, ворота рухаються

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»