Інновації та різноманітність

Промислові ворота

Промислові секційні ворота

Завдяки широкому вибору різних типів напрямних компактні системи воріт підходять для будь-яких об’єктів промислового будівництва. Це сприяє надійності планування під час будівництва та реконструкції. Компанія Hörmann пропонує Вам оптимальні рішення для будь-яких індивідуальних ситуацій: від воріт із хвірткою без порога для зручного проходу, до воріт, повністю виконаних із засклення Duratec, стійкого до подряпин.

 

до розділу «Промислові секційні ворота»

Швидкохідні ворота

Швидкохідні ворота Hörmann використовуються всередині приміщень і як зовнішня перегородка для оптимізації транспортних потоків, покращення мікроклімату приміщення та заощадження енергії. Їхні переваги: завдяки технології SoftEdge з вбудованою системою Anti-Crash і захистом від наїзду гнучкі швидкохідні ворота вирізняються особливо високим рівнем безпеки і рентабельності. Як зовнішні ворота доцільно використовувати швидкохідні спіральні ворота HS 7030 PU з двостінними поліуретановими ізоляційними панелями, які забезпечують чудову теплоізоляцію.

 

до розділу «Швидкохідні ворота»

Рулонні ворота й рулонні решітки

Рулонні ворота економічно вигідні та міцні завдяки простій конструкції з відносно невеликою кількістю компонентів. Залежно від вимог, для вибору доступні різні варіанти полотна та оснащення. Рулонні ворота SB з інноваційною технологією натяжних пружин - це особливо вигідне рішення для прорізів із малою частотою відкривання у виробничих приміщеннях. Рулонні ворота Decotherm S - це правильний вибір для складних умов використання на логістичних підприємствах.

 

до розділу «Рулонні ворота та рулонні решітки»

Перевантажувальна техніка

У Hörmann Ви отримаєте компоненти перевантажувальної станції з одних рук: перевантажувальні мости, герметизатори воріт, шлюз-тамбури та під’їзні буфери. Ці вироби Hörmann власної розробки та виробництва оптимально узгоджені між собою і забезпечують безперебійне завантаження та розвантаження.

 

до розділу «Перевантажувальна техніка»

Ворота спільних гаражів

Через постійне зростання потреби у паркувальних місцях у містах і ядрах агломерації населених пунктів дедалі більшого значення набувають підземні та спільні гаражі. Часто такі гаражі виникають у зонах змішаної забудови з житловою та комерційною нерухомістю. Звідси випливає підвищений попит на особливо тихі системи воріт. Спеціально для цієї сфери застосування Hörmann пропонує повністю узгоджені між собою системи, що складаються з воріт і електропривода.

 

до розділу «Ворота для спільних гаражів»

Вогнетривкі відкатні ворота

Вогнетривкі та димонепроникні відкатні ворота від Hörmann доступні з однією або з двома стулками, а також як телескопічні вогнетривкі відкатні ворота. Для швидкого проходу людей і проїзду ручних візків або малих транспортних візків підходять вогнетривкі відкатні ворота з хвірткою/евакуаційними дверима. За відсутності вимоги доступні також як багатофункціональні ворота.

 

до розділу «Вогнетривкі відкатні ворота»

В'їзні відкатні ворота

В'їзні відкатні ворота Hörmann зі стабільних сталевих профілів, постачаються суцільним елементом і мають ширину відкривання до 16 метрів. Таким чином, у разі встановлення зустрічних систем можна досягти ширини 32 метри. Конструкція рухається самостійно. Переваги: лише незначні роботи з облаштування фундаменту, ворота не потребують монтажу направляючих шин, вони не виходитимуть із ладу через лід, сніг чи значні забруднення.

 

до розділу «В'їзні відкатні ворота»

Маятникові ворота і полосові завіси

Полосові завіси Hörmann вигідні за ціною та особливо добре підходять для великих прорізів у виробничих приміщеннях. Міцні стрічки з ПВХ забезпечують щільне закривання і відкриваються лише на ширину транспортного засобу, який крізь них проїжджає, чи на ширину вантажу.
Гнучкі маятникові ворота Hörmann призначені для використання всередині приміщень із нормальним режимом роботи навантажувачів. Для спрощення монтажу маятникові ворота постачаються вже повністю зібраними.

 

до розділу «Маятникові ворота та полосові завіси»

Ворота для спортивних залів

Ворота для спортзалів відділяють зал від приміщень для зберігання інвентарю у спортивних залах і залах багатоцільового призначення. Ворота Hörmann для спортзалів відповідають правилам техніки безпеки для «шкіл», визначеним управлінням державного страхування від нещасних випадків GUV-V S1. Полотно воріт випробуване на відповідність вимогам щодо стійкості до ударів м’ячем згідно з DIN 18032-3. Ми, як провідний європейський виробник воріт, дверей, коробок і електроприводі, зобов’язані дотримуватися високих стандартів якості продукції та послуг. Ми запроваджуємо стандарти на міжнародному ринку.

 

до розділу «Ворота для спортивних залів»