Програма для архітекторів

За допомогою програми для архітекторів від компанії Hörmann лише кількома натисканнями на клавіші миші Ви зможете швидко та зручно створювати індивідуальну тендерну документацію, а також використовувати креслення виробів Hörmann. Завдяки сучасному та зручному для користувача інтерфейсу планування з виробами Hörmann стало ще простішим. Чітка структура керування за допомогою розкривних меню та символів, а також функція пошуку забезпечують Вам швидкий доступ до тендерної документації і креслень (у форматі DWG і PDF) більше ніж для 650 виробів Hörmann. Фотореалістичні зображення доповнюють інформацію багатьох виробів. Використання та завантаження програми для архітекторів, звісно, безкоштовне.

Онлайн-версія програми для архітекторів

Завдяки новій онлайн-версії програму для архітекторів можна використовувати на пристроях з ОС Windows, Mac чи Android. Яким би пристроєм Ви не користувались - смартфоном, планшетом, ноутбуком чи офісним комп’ютером - за наявного інтернет-з’єднання можна в будь-який момент отримати дані з програми.

до онлайн-версії

Офлайн-версія

Програма для архітекторів в офлайн-версії

Випробувана часом офлайн-версія програми для архітекторів і надалі залишається до Ваших послуг.
Ви можете завантажити її чи безкоштовно замовити поштою. Встановлення не потрібне. На базі ОС Windows можна використовувати її також у мережі. Завдяки регулярним оновлення у Вас завжди буде найновіша версія програми.

до розділу «Офлайн-версії »