Гаражні ворота RollMatic

Система в комплекті включно з електроприводом

Рулонні та стельові ворота відкриваються вертикально та займають зовсім небагато місця в гаражі. Принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним.

Рулонні ворота RollMatic мають багато інноваційних деталей. Ця концепція проходить червоною ниткою крізь усі аспекти виробів, починаючи з надзвичайно простого монтажу, і закінчуючи отриманими патентами на компоненти безпеки. Простий у технічному обслуговуванні серійний електропривод встановлений за межами кожуха намотувального вала. Інтегровані функції плавного пуску та плавної зупинки електропривода забезпечують спокійний хід воріт. Завдяки пружинній компенсації та надійному автоматичному вимиканню немає потреби в запобіжнику замикального контуру.

Компактні стельові ворота RollMatic OD - ідеальне рішення для модернізації. Вузька конструкція стельових воріт дає змогу встановити їх навіть за умов дуже обмеженого простору в гаражі. Завдяки компактній конструкції для воріт потрібна перемичка розміром лише 60 мм. Серійний електропривод ProMatic можна встановити на вибір на правій чи на лівій горизонтальній напрямній, додаткова опора не потрібна.

 

Переваги гаражних воріт RollMatic від Hörmann

Надійне врівноваження

Надійне врівноваження

Вбудована в напрямні шини система врівноваження підтримує привод під час відчинення та зачинення воріт і зменшує ступінь зношування механізму електропривода. Блоки багаторазових пружин і подвійні дротові троси захищають полотно воріт від обриву в будь-якому положенні. У випадку аварійного відчинення ворота легко відкриваються в ручному режимі. Для рулонних воріт спеціальний важіль для цього непотрібний.

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur із сертифікатом безпеки

Система дистанційного керування BiSecur зі зворотним зв’язком є технологією майбутнього та використовується для комфортного й надійного керування електроприводами гаражних і в’їзних воріт, електроприводами дверей, освітленням тощо.
Надійна система кодування BiSecur, розроблена компанією Hörmann, гарантує вам неможливість копіювання вашого радіосигналу сторонніми особами. Система перевірена та сертифікована експертами з питань безпеки Рурського університету в Бохумі та незалежних інститутів тестування.

Надійна система автоматичного вимкнення

Надійна система автоматичного вимкнення

Завдяки серійному встановленню електроприводів із функцією плавного пуску та плавної зупинки ворота RollMatic працюють безшумно та в щадному режимі. Система врівноваження та надійна система автоматичного вимкнення зупиняють ворота у випадку непередбачених перешкод. Для ще більшого захисту та більшої безпеки ми пропонуємо встановити світловий бар’єр.

Ідеальна узгодженість

Ідеальна узгодженість

Усі електроприводи, приймачі сигналу та елементи керування BiSecur є сумісними на 100 %. Наприклад, ви можете керувати дверними замками, дверними електроприводами або іншими пристроями з приймачами BiSecur додатково до ваших гаражних і в’їзних воріт одним натисканням кнопки на вашому пульті або вимикачі дистанційного керування. Стандартний HCP-слот на кожному електроприводі Hörmann надає для вас ще більше можливостей. Це полегшує з’єднання всіх електроприводів Hörmann гаражних і в’їзних воріт із зовнішніми системами розумного дому.

Компактні рулонні ворота

Компактні рулонні ворота

Рулонні ворота RollMatic - це кращий вибір, коли простір під стелею гаража має залишатись вільним, або в гаражі немає місця для встановлення стельових або секційних воріт. Полотно

рулонних воріт компактно намотується в зоні перемички в отворі воріт, а простір під стелею можна використовувати на власний розсуд - для освітлення або як додаткове місце для зберігання. Для гаражів із невеликими боковими упорами ворота Rollmatic постачаються також як зовнішні рулонні ворота для монтажу перед отвором.

Комфортний запит положення воріт

Комфортний запит положення воріт

У вітер чи дощ Вам більше не потрібно виходити на вулицю, щоб перевірити, чи не забули Ви зачинити стельові ворота RollMatic OD. Лише натиснувши на клавішу пульта дистанційного керування HS 5 BS, за кольором індикатора на ньому Ви дізнаєтеся, чи зачинені гаражні ворота. За потреби можна ще раз натиснути на кнопку*** й ворота зачиняться. Зручнішої та надійнішої системи керування воротами не існує.


*** Для керування без можливості спостереження за воротами необхідний додатковий світловий бар’єр

Компактні стельові ворота

Компактні стельові ворота

Для гаражів із невеликою висотою перемички особливо добре підходять стельові ворота RollMatic OD. Полотно воріт піднімається до стелі по вузьких напрямних шинах. Завдяки компактному монтажу привода збоку для воріт Rollmatic OD потрібно всього 60 мм вільного простору в області перемички.

Чудовий дизайн

Чудовий дизайн

Ексклюзивний пульт дистанційного керування BiSecur приваблює не лише своїм вишуканим дизайном у білому чи чорному кольорі, але й елегантною формою, завдяки якій пульт приємно тримати в руці.
Пульти дистанційного керування BiSecur від Hörmann із додатковою глянцевою лакованою поверхнею під рояльний лак отримали престижну міжнародну премію за ексклюзивний дизайн.

Мал. Пульт дистанційного керування HS 5 BS із підставкою (додатково).

Каталоги
Відео
Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»