0

Гаражні ворота RollMatic

Система в комплекті включно з електроприводом

Рулонні та стельові ворота відкриваються вертикально та займають зовсім небагато місця в гаражі. Принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним.

Рулонні ворота RollMatic мають багато інноваційних деталей. Ця концепція проходить червоною ниткою крізь усі аспекти виробів, починаючи з надзвичайно простого монтажу, і закінчуючи отриманими патентами на компоненти безпеки. Простий у технічному обслуговуванні серійний електропривод встановлений за межами кожуха намотувального вала. Інтегровані функції плавного пуску та плавної зупинки електропривода забезпечують спокійний хід воріт. Завдяки пружинній компенсації та надійному автоматичному вимиканню немає потреби в запобіжнику замикального контуру.

Компактні стельові ворота RollMatic OD - ідеальне рішення для модернізації. Вузька конструкція стельових воріт дає змогу встановити їх навіть за умов дуже обмеженого простору в гаражі. Завдяки компактній конструкції для воріт потрібна перемичка розміром лише 60 мм. Серійний електропривод ProMatic можна встановити на вибір на правій чи на лівій горизонтальній напрямній, додаткова опора не потрібна.

 

Каталоги
Відео
Hörmann Funksystem BiSecur

Надежно, удобно, эксклюзивно: радиосистема BiSecur компании Хёрманн

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»