Сучасні та елегантні

Гаражні ворота

Гаражні секційні ворота

Секційні ворота відкриваються горизонтально під стелю, заощаджуючи місце. Цей принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним. Гаражні секційні ворота можна встановити в будь-який будівельний проріз. Вони забезпечують на 14 см ширший габаритний проїзд, ніж підйомно-поворотні ворота. Оптимальна герметичність забезпечується за рахунок міцних і стійких до атмосферних впливів ущільнювачів по всьому периметру.


до розділу «Секційні гаражні ворота»

Підйомно-поворотні ворота Berry

Класичний варіант з 1952 року серед гаражних воріт пропонує не лише чудове співвідношення ціни та якості. Завдяки великому вибору варіантів полотна гаражні ворота можна узгодити з загальною архітектурою будинку.


до розділу «Підйомно-поворотні ворота»

Гаражні рулонні ворота RollMatic

Рулонні та стельові ворота відкриваються вертикально та займають зовсім небагато місця в гаражі. Принцип їхньої конструкції забезпечує максимальний простір як у гаражі, так і перед ним. Такі ворота підходять для гаражних прорізів будь-якої форми: прямокутних і скошених, із сегментною чи напівциркульною аркою.


до розділу «Гаражні рулонні ворота RollMatic»

Бокові двері гаражів

Бокові двері - це завжди практично, якщо з гаража потрібно щось швидко забрати, не відкриваючи ворота. Або якщо через короткий в’їзд до гаража інший автомобіль припаркований впритул до воріт і блокує до них доступ. Майже до всіх мотивів і типів воріт у Hörmann можна також замовити відповідні бокові двері. Таким чином, ворота та двері створюватимуть гармонійну композицію.

до розділу «Бокові двері гаражів»

Переваги гаражних воріт Hörmann

Висока якість із Німеччини

Висока якість із Німеччини

Вироби Hörmann розробляються та виготовляються на власних високотехнологічних підприємствах. 

Вироби на довгі роки

Вироби на довгі роки

Тривалі випробування в реальних умовах забезпечують довершеність серійних виробів якості Hörmann.

З думкою про майбутнє

З думкою про майбутнє

Hörmann рухається серед перших у цьому напрямку, показуючи добрий приклад. Тому підприємство на 100 % покриває своє споживання енергії з екологічно чистої електроенергії.