Електропривод для внутрішніх дверей PortaMatic

Для комфортного життя без бар’єрів

За допомогою електропривода дверей PortaMatic можна легко відкривати дерев’яні та сталеві внутрішні двері автоматично за допомогою пульта дистанційного керування чи кнопкового вимикача. Якою б не була причина придбання - фізичне обмеження чи бажання більшого комфорту - ця техніка полегшить життя. Перевагою електропривода для дверей PortaMatic, призначеного як для приватного, так і для громадського сектору, є не лише велика кількість функцій і варіантів налаштування, але й мінімальне споживання електроенергії. Крім того, ціна на PortaMatic на 25 % вигідніша за ціну на схожі електроприводи для дверей.

 

Безбар’єрне життя та робота

Комфорт з урахуванням віку

Комфорт з урахуванням віку

Бажаєте залишатись мобільним, незважаючи на обмеження фізичних можливостей? Електропривод PortaMatic для внутрішніх дверей покращить Вашу якість життя і дасть змогу пересуватися у своїй оселі без сторонньої допомоги.

Комфортне життя

Комфортне життя

Ви зможете легко пройти своїм помешканням із повною тацею, важкими ящиками з напоями чи сумками з покупками. Навіть якщо у Вас немає обмежень за здоров’ям і, відповідно, потреби у використанні автоматичного електропривода для дверей PortaMatic, Ви точно не захочете відмовитися від такого комфорту в майбутньому.

Безбар’єрна робота

Безбар’єрна робота

Відсутність бар’єрів на робочому місці вже зараз дуже високо цінується, а з часом значення цього аспекту буде лише посилюватися. Привод для дверей PortaMatic можна встановити на Вашому робочому місці в зонах, не призначених для загального доступу. Таким чином він може забезпечити Ваш комфорт не тільки вдома, але й на роботі.

Відкривання та закривання дверей із дотриманням правил гігієни

Відкривання та закривання дверей із дотриманням правил гігієни

В офісних будівлях існує особливо високий ризик зараження працівників, коли вони торкаються до ручок дверей туалету. Привод для дверей PortaMatic у поєднанні з безконтактним вимикачем надійно захищає Вас від мікробів і бактерій, що додає Вам відчуття захищеності.

Переваги автоматики для дверей Hörmann

Надійний електропривод дверей

Надійний електропривод дверей

У компанії Hörmann безпека та комфорт є нероздільними поняттями. Завдяки функції плавного пуску та плавної зупинки наш привод PortaMatic відчиняє та зачиняє двері дуже тихо. Двері рухаються без докладання значних зусиль і забезпечують високий рівень безпеки. Навіть легкий дотик до дверей відразу зупиняє їхній рух.

Новаторська система дистанційного керування

Новаторська система дистанційного керування

Ми продовжуємо розробляти для Вас нові рішення там, де вже ніхто цього не робить. Наша інноваційна система дистанційного керування BiSecur забезпечує надійне керування приводом за допомогою пульта або вимикача дистанційного керування, а також допомагає дізнатись, відчинені двері чи зачинені*. Завдяки цьому Вам не доведеться бігти через увесь будинок, щоб проконтролювати Ваші двері.

Оскільки ми завжди дбаємо про Ваш комфорт, за допомогою Вашого пульта дистанційного керування або внутрішнього вимикача дистанційного керування Ви можете не тільки відчиняти й зачиняти двері, але й керувати вбудованим у привод світлодіодним освітленням.

* З пультом дистанційного керування HS 5 BS або внутрішнім вимикачем дистанційного керування FIT 5 BS
Простий монтаж і підключення

Простий монтаж і підключення

Привод PortaMatic гарантовано полегшить Ваше життя. Монтаж також дуже простий. Привод закріплюється над дверима або на коробці. Напрямну планку можна приклеїти безпосередньо на полотно дверей, що дасть змогу за потреби зняти її, не залишаючи слідів. Це особливо вигідно, якщо квартира орендується, або якщо двері мають гладку скляну поверхню.

Підключається привод PortaMatic дуже легко - треба просто вставити вилку в розетку. А щоб і тут не виникло ніяких проблем, кабелі наших електроприводів мають довжину 3 метри. Звісно, Ваш регіональний дилер компанії Hörmann допоможе Вам якісно та професійно встановити цей електропривод.
Оптичні та акустичні функції комфорту

Оптичні та акустичні функції комфорту

Ми вважаємо, що високий рівень комфорту та безпеки мають важливе значення. Саме тому ми обладнали привод для дверей PortaMatic декількома додатковими корисними функціями. Звуковий сигнал і вбудоване світлодіодне освітлення сповіщають про відчинення та зачинення дверей до початку їхнього руху.

Крім цього, освітлення дасть Вам змогу відчувати себе впевнено в темряві та в погано освітлених проходах.
Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»