0

Вхідні двері до будинків

Алюмінієві вхідні двері в сучасному дизайні та з найвищим рівнем теплоізоляції

Нові вхідні двері до будинку мають бути особливими. Вони повинні відповідати дизайну будинку, мати презентабельний вигляд, підкреслюючи цим Ваш хороший смак. Разом із тим, Ваші вхідні двері мають відповідати високим вимогам безпеки та заощаджували енергію завдяки високим показникам теплоізоляції.

Причина в тому, що алюмінієві двері за багатьма параметрами кращі за металопластикові чи дерев’яні. Переваги:

  • високоефективна теплоізоляція
  • високий рівень надійності
  • чудова шумоізоляція
  • висока стабільність
  • відсутність потреби у фарбуванні

Алюмінієві двері навіть після кількарічного використання виглядають як нові. Крім того, вони пропонують Вам найширші можливості вибору технічного оснащення та дизайну.

 

Саме ті двері, які Ви хотіли

Hörmann пропонує багато можливостей для вибору дверей, які найкраще підходять для індивідуального облаштування оселі. Майже для кожного декоративного оформлення дверей пропонуються на вибір додаткове засклення та різноманітні кольори. Можливе також оснащення боковинами і фрамугами.

 

Алюмінієві вхідні двері до будинку ThermoCarbon - наш чемпіон із теплоізоляції та відмінник із безпеки!

Ми поставили собі за мету створити вхідні двері до будинку, які б відповідали найвищим вимогам безпеки, теплоізоляції, технічного оснащення та дизайну. Саме цього ми досягли в наших вхідних дверях преміум-класу ThermoCarbon. Завдяки коефіцієнту теплопровідності до 0,47 Вт/(м²·K) двері ThermoCarbon заслужено посідають місце чемпіона з теплоізоляції. А серійне оснащення для захисту від несанкціонованого проникнення класу RC 3, або за бажанням також RC 4, робить двері ThermoCarbon також відмінником із безпеки серед алюмінієвих вхідних дверей. Завдяки високотехнологічному профілю стулки з гібридного матеріалу з вуглецевим скловолокном ці вхідні двері преміум-класу вигідно відрізняються від інших своєю високою стійкістю, ударною міцністю та покращеною звукоізоляцією. Двері постачаються в одному з 15 сучасних мотивів у 18 стандартних кольорах, за бажанням також можливе фарбування у два кольори. Ви можете створити індивідуальне оформлення своїх вхідних дверей за допомогою численних варіантів виконання ручок, засклення та замків.

 

Алюмінієві вхідні двері до будинку ThermoSafe - серійно з класом захисту від несанкціонованого проникнення RC 3

Алюмінієві вхідні двері до будинку ThermoSafe вирізняються своєю безпекою та теплоізоляцією. Вхідні двері ThermoSafe вражають чудовим коефіцієнтом теплопровідності до 0,8 Вт/(м²·K), який досягається завдяки суцільній стулці дверей з алюмінію товщиною 73 мм, заповненій твердим спіненим поліуретаном, і розташованому всередині стулки алюмінієвому профілю з термічним розділенням. Серійне оснащення для захисту від несанкціонованого проникнення класу RC 3 із 5-точковим замиканням надає забудовнику відчуття безпеки та комфорту.

 

Виконання ThermoSafe задовольнить також будь-які вимоги щодо зовнішнього вигляду: на вибір понад 70 мотивів - від сучасних до класичних - і 18 стандартних кольорів. Додаткове оснащення, як-от ручки, засклення чи інноваційні дверні електроприводи, дають змогу створити індивідуальний дизайн дверей.

 

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»