Вхідні двері до будинків

Алюмінієві вхідні двері в сучасному дизайні та з найвищим рівнем теплоізоляції

Нові вхідні двері до будинку мають бути особливими. Вони повинні відповідати дизайну будинку, мати презентабельний вигляд, підкреслюючи цим Ваш хороший смак. Разом із тим, Ваші вхідні двері мають відповідати високим вимогам безпеки та заощаджували енергію завдяки високим показникам теплоізоляції.

Причина в тому, що алюмінієві двері за багатьма параметрами кращі за металопластикові чи дерев’яні. Переваги:

  • високоефективна теплоізоляція
  • високий рівень надійності
  • чудова шумоізоляція
  • висока стабільність
  • відсутність потреби у фарбуванні

Алюмінієві двері навіть після кількарічного використання виглядають як нові. Крім того, вони пропонують Вам найширші можливості вибору технічного оснащення та дизайну.

 

Саме ті двері, які Ви хотіли

Hörmann пропонує багато можливостей для вибору дверей, які найкраще підходять для індивідуального облаштування оселі. Майже для кожного декоративного оформлення дверей пропонуються на вибір додаткове засклення та різноманітні кольори. Можливе також оснащення боковинами і фрамугами.

 

Алюмінієві вхідні двері до будинку ThermoCarbon - наш чемпіон із теплоізоляції та відмінник із безпеки!

Ми поставили собі за мету створити вхідні двері до будинку, які б відповідали найвищим вимогам безпеки, теплоізоляції, технічного оснащення та дизайну. Саме цього ми досягли в наших вхідних дверях преміум-класу ThermoCarbon. Завдяки коефіцієнту теплопровідності до 0,47 Вт/(м²·K) двері ThermoCarbon заслужено посідають місце чемпіона з теплоізоляції. А серійне оснащення для захисту від несанкціонованого проникнення класу RC 3, або за бажанням також RC 4, робить двері ThermoCarbon також відмінником із безпеки серед алюмінієвих вхідних дверей. Завдяки високотехнологічному профілю стулки з гібридного матеріалу з вуглецевим скловолокном ці вхідні двері преміум-класу вигідно відрізняються від інших своєю високою стійкістю, ударною міцністю та покращеною звукоізоляцією. Двері постачаються в одному з 15 сучасних мотивів у 18 стандартних кольорах, за бажанням також можливе фарбування у два кольори. Ви можете створити індивідуальне оформлення своїх вхідних дверей за допомогою численних варіантів виконання ручок, засклення та замків.

 

Алюмінієві вхідні двері до будинку ThermoSafe - серійно з класом захисту від несанкціонованого проникнення RC 3

Алюмінієві вхідні двері до будинку ThermoSafe вирізняються своєю безпекою та теплоізоляцією. Вхідні двері ThermoSafe вражають чудовим коефіцієнтом теплопровідності до 0,8 Вт/(м²·K), який досягається завдяки суцільній стулці дверей з алюмінію товщиною 73 мм, заповненій твердим спіненим поліуретаном, і розташованому всередині стулки алюмінієвому профілю з термічним розділенням. Серійне оснащення для захисту від несанкціонованого проникнення класу RC 3 із 5-точковим замиканням надає забудовнику відчуття безпеки та комфорту.

 

Виконання ThermoSafe задовольнить також будь-які вимоги щодо зовнішнього вигляду: на вибір понад 70 мотивів - від сучасних до класичних - і 18 стандартних кольорів. Додаткове оснащення, як-от ручки, засклення чи інноваційні дверні електроприводи, дають змогу створити індивідуальний дизайн дверей.

 

Переваги вхідних дверей до будинків Hörmann

Дверне полотно без видимого профілю стулок

Дверне полотно без видимого профілю стулок

Вишуканий і благородний дизайн входу в будинок завдяки вхідним дверям до будинків ThermoCarbon, ThermoSafe і Thermo65. Дверне полотно красивої форми, суцільне із зовнішньої та внутрішньої сторони з розташованим усередині профілем задовольнить найвищі вимоги до оформлення.

Зовнішній вигляд зсередини ідеально поєднується з міжкімнатними дверима та справляє особливо благородне враження завдяки прихованим петлям, які входять в серійне оснащення дверей ThermoCarbon або постачаються додатково для вхідних дверей ThermoSafe.
Надзвичайно якісна теплоізоляція

Надзвичайно якісна теплоізоляція

Наші вхідні двері до будинків - це двері для будинків нового покоління, які відрізняються високими ізоляційними властивостями. Завдяки коефіцієнту теплопровідності до 0,87 Вт/(м²·K) двері Thermo65 мають дуже хорошу теплоізоляцію. Також вхідні двері до будинків ThermoSafe мають коефіцієнт теплопровідності до 0,8 Вт/(м²·K). Обидві системи дверей відповідають усім вимогам Постанови про енергозбереження 2014. Чемпіоном із теплоізоляції безумовно є наші вхідні двері до будинку ThermoCarbon:

Завдяки своїм винятковим коефіцієнтом теплопровідності до 0,47 Вт/(м²·К) вони сертифіковані інститутом IFT Rosenheim як придатні для енергозберігаючих будинків. Дверне полотно на вхідних дверях до будинків ThermoSafe і ThermoCarbon зі склом заповнюється піноматеріалом тепер разом зі склінням. Запатентоване рішення означає, що теплоізоляція стає ще кращою завдяки тому, що піна оптимально зв’язується зі склінням без виникнення місць витоку тепла.
Алюмінієві вхідні двері до будинків ThermoCarbon з коефіцієнтом теплопровідності до 0,47 Вт/(м²·К)*
* Розмір дверей 1250 × 2200 мм (Коефіцієнт теплопровідності залежить від розміру дверей)
Протизламна система замків

Протизламна система замків

Наші вхідні двері до будинків встановлюють нові стандарти безпеки. Усі вхідні двері до будинків ThermoSafe і ThermoCarbon серійно постачаються із системою захисту від крадіжок класу RC 3.
Вхідні двері до будинків ThermoCarbon із системою захисту від крадіжок класу RC 4, що постачається за додатковим замовленням, мають найвищий клас безпеки. Вхідні двері до будинків Thermo65 і TopComfort за додатковим замовленням постачаються із системою захисту від крадіжок класу RC 2.

Підвищення рівня безпеки не впливає негативно на зовнішній вигляд дверей. На відміну від рішень конкурентів, система захисту від крадіжок непомітна на Ваших дверях. Якість серійної продукції Hörmann!
Надійне засклення

Надійне засклення

Вхідні двері до будинків Hörmann відповідають найвищим вимогам у питаннях захисту від нещасних випадків і крадіжок. Захисне скло триплекс товщиною 8 мм на внутрішній і зовнішній сторонах ізоляційного засклення забезпечує максимальну безпеку.

У випадку можливого розбиття уламки скла не розлітаються, а тримаються на розміщеній всередині плівці, завдяки чому небезпека отримання травм зводиться до нуля. Крім того, скло триплекс забезпечує більш високий рівень захисту від зламування, оскільки при цьому ускладнюється просування руки.
Безбар’єрний вхід

Безбар’єрний вхід

Пристрій Hörmann ECturn для відкривання дверей дає змогу легко відкрити вхідні двері ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe Hybrid або ThermoSafe. Через низьку напругу роботи пристрою для відкривання дверей пристрої безпеки не потрібні. Новий електропривод дверей HDO 200 відкриває та закриває вхідні двері TopComfort повністю автоматично.
Для вашої безпеки датчик Flatscan контролює внутрішню та зовнішню сторону дверей. Для зручного керування обома системами використовується пульт або вимикач дистанційного керування BiSecur від Hörmann.

Вхідні двері до будинків на висоту стіни

Вхідні двері до будинків на висоту стіни

Вхідні двері до будинків ThermoSafe і ThermoCarbon у виконанні XXL роблять можливим масштабне оформлення входу в будинок і забезпечують ще більше зручності. Мотиви ThermoSafe постачаються висотою до 2500 мм, а мотиви ThermoCarbon навіть до 3000 мм.

Ущільнена основа, що опускається, і навіс

Ущільнена основа, що опускається, і навіс

Ущільнена основа, що опускається, з навісом надає безпороговий дверний прохід для безперешкодного входу в будинок і забезпечує якомога кращу герметизацію нижньої частини ущільнення дверей. Її можна додатково придбати для всіх вхідних дверей ThermoSafe.

Просте керування додатком

Просте керування додатком

Використовуйте свій смартфон як пульт дистанційного керування. З новим додатком Hörmann BlueSecur ви можете зручно керувати своїми гаражними воротами або вхідними дверима через Bluetooth**. Просто перенесіть постійні або обмежені в часі дозволи користувача*** для членів вашої родини на їхні смартфони. Тож кожен у вашій родині завжди має власний засіб «керування воротами та дверми» на своєму смартфоні.

** з внутрішнім/зовнішнім приймачем Bluetooth Hörmann
*** можуть бути необхідними додаткові покупки (покупки через додаток) в AppStore або Google Play

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»