Міжкімнатні двері

Нове відчуття затишку завдяки високоякісним міжкімнатним дверям

Дім - це осередок життя, прихисток, острівець безпеки. Високоякісні міжкімнатні двері роблять свій внесок у створення відчуття затишку в оселі.

Незалежно від того, якій саме моделі буде надано перевагу - класичній чи сучасній, з лакофарбовим покриттям чи під бук, зі скляними елементами чи з аплікаціями з високоякісної сталі - Hörmann завжди запропонує саме такі внутрішні двері, які пасуватимуть до інтер’єру. Внутрішні двері з дерева вражають своїм виглядом та відмінною якістю. Вирішивши придбати двері, Ви вибираєте для свого будинку буквально «двері для життя», які даруватимуть радість протягом багатьох років.

 

Переваги міжкімнатних дверей Hörmann

Широкий асортимент продукції

Широкий асортимент продукції

Поєднання полотна дверей і коробки на будь-який смак

У компанії Hörmann Ви знайдете необхідні варіанти виконання дверей для Вашого конкретного інтер’єру. Любителі класики віддають перевагу дверному полотну з фальцем і коробці із заокругленими краями (1).

Любителі прямих ліній виберуть таку ж комбінацію, але із прямокутними краями. Здається, що двері із дверним полотном без фальца та коробкою із прямокутними краями встановлені практично врівень, підкреслюючи таким чином сучасний стиль інтер’єру (2).

Високоякісне дверне полотно

Дерев’яні внутрішні двері можна замовити з чотирма різними видами заповнення - від простого стільникового заповнення до високоякісної масивної панелі із ДСП.
Множимо на 3: концепція простору ConceptLine

Множимо на 3: концепція простору ConceptLine

НОВИНКА
Продумані й різноманітні: двері ConceptLine пропонують Вам абсолютно нові можливості оформлення. Комбінуйте високоякісні ультраматові, блискучі (глянцеві) та рифлені поверхні з різними кольорами: білим, світло-сірим і сірим «антрацитом».

Скляні двері з нанопокриттям

Скляні двері з нанопокриттям

НОВИНКА
Ви б хотіли, щоб Ваш будинок був наповнений світлом? Тоді правильним вибором для Вас будуть наші скляні двері. Крім елегантного дизайну, двері серії GlassLine приємно здивують Вас легкістю догляду: усі мотиви зі склом, підданим піскоструминній обробці, мають нанопокриття, яке забезпечує захист від відбитків пальців.

Такі ж мотиви, як у дверей Groove

Для дверей із мотивами DesignLine Groove можна замовити скляні двері з аналогічними мотивами - наші дерев’яні та скляні двері чудово поєднуються.
Сталева лицювальна коробка VarioFix

Сталева лицювальна коробка VarioFix

Для нової сталевої облицювальної коробки Hörmann VarioFix відхилення розмірів стіни до 20 мм відтепер не проблема: різна товщина стін під час ремонту або в нових будинках легко компенсується за рахунок регульованого декоративного фальца. Ця сталева облицювальна коробка встановлюється так само легко, як і дерев’яна коробка, і, крім цього, має більшу довговічність і кращий дизайн.

Тільки коробка VarioFix поєднує в собі високу стійкість до різних зовнішніх впливів і вишукану форму без видимих загинів із принципом монтажу дерев’яної коробки.
Максимальна ударостійкість: поверхня Duradecor

Максимальна ударостійкість: поверхня Duradecor

Ви будете вражені високоякісними поверхнями:

Поверхня Duradecor відрізняється високою стійкістю до ударів - на 48 % вища, ніж у середньому в перевірених CPL-поверхнях інших виробників. Крім того, ця поверхня термостійка, не брудниться й не вимагає особливого догляду. Завдяки цьому двері радуватимуть Вас протягом багатьох років.
Красиві й міцні: захист країв 4Protect

Красиві й міцні: захист країв 4Protect

Наші дерев’яні внутрішні двері із прямокутними краями та поверхнею Duradecor білий лак, світло-сірого кольору й кольору сірого антрациту серійно оснащуються високоякісним захистом країв 4Protect. Ви будете вражені наведеними нижче характеристиками 4-ступеневого захисту країв:

  1. Максимальна ударостійкість
  2. Висока стійкість до зносу
  3. Висока стійкість до подряпин
  4. Гарний дизайн без швів і зазорів - тобто на відміну від звичайних дверей, ніякі шви та зазори не псують витончений зовнішній вигляд дверей.
Таким чином Ваші менш чутливі до щоденних несприятливих впливів дерев’яні внутрішні двері зможуть довше радувати Вас своїм бездоганним зовнішнім виглядом.
Якість, яку можна побачити і відчути на дотик: структурні поверхні Duradecor

Якість, яку можна побачити і відчути на дотик: структурні поверхні Duradecor

Поверхні з тонкою структурою дають змогу відчути те, що Ви бачите. Імітація текстури деревини у вигляді тиснення на дверному полотні дає змогу відчути фактуру деревини структурної поверхні Duradecor. При виборі структурної поверхні Synchron текстурний малюнок до того ж повністю співпадає з віддрукованою декоративною обробкою.

У разі вибору нової брашованої структурної поверхні відбиток брашування узгоджується з малюнком декоративної обробки.
Життя без бар’єрів: електропривод для дверей PortaMatic

Життя без бар’єрів: електропривод для дверей PortaMatic

У Вас обмежені фізичні можливості чи Вам просто потрібно більше комфорту? Тоді встановіть на Ваші міжкімнатні двері інноваційний привод PortaMatic. Він забезпечує автоматичне відчинення та зачинення дверей за допомогою пульта дистанційного керування або вимикача й таким чином покращує якість Вашого життя.

Каталоги
Відео

Міжкімнатні двері Hörmann

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»