0

Міжкімнатні двері

Нове відчуття затишку завдяки високоякісним міжкімнатним дверям

Дім - це осередок життя, прихисток, острівець безпеки. Високоякісні міжкімнатні двері роблять свій внесок у створення відчуття затишку в оселі.

Незалежно від того, якій саме моделі буде надано перевагу - класичній чи сучасній, з лакофарбовим покриттям чи під бук, зі скляними елементами чи з аплікаціями з високоякісної сталі - Hörmann завжди запропонує саме такі внутрішні двері, які пасуватимуть до інтер’єру. Внутрішні двері з дерева вражають своїм виглядом та відмінною якістю. Вирішивши придбати двері, Ви вибираєте для свого будинку буквально «двері для життя», які даруватимуть радість протягом багатьох років.

 

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»