Міжкімнатні двері

Нове відчуття затишку завдяки високоякісним міжкімнатним дверям

Дім — це осередок життя, прихисток, острівець безпеки. Високоякісні міжкімнатні двері сприяють цьому та надають помешканню додаткового затишку.

Незалежно від того, якій саме моделі Ви надасте перевагу — класичній чи сучасній, із лакофарбовим покриттям чи під бук, зі скляними елементами чи з аплікаціями з високоякісної сталі — Hörmann завжди запропонує саме такі міжкімнатні двері, які пасуватимуть до Вашого інтер’єру. Внутрішні двері з дерева вражають своїм виглядом та відмінною якістю. Вирішивши придбати двері, Ви вибираєте для свого будинку буквально «двері для життя», які даруватимуть радість протягом багатьох років.

Висока якість житлового простору

Переваги міжкімнатних дверей Hörmann

На одному рівні з поверхнею: рукоятка з плоским важелем

На одному рівні з поверхнею: рукоятка з плоским важелем

Для особливо елегантного вигляду обладнайте свої двері планерною ручкою. Його розетка, встановлена ​​на рівні дверного полотна, особливо приваблива для клієнтів, орієнтованих на дизайн. Ідеальна елегантність досягається за рахунок прямокутних складних дверей із прихованими петлями. Ще одна надзвичайна деталь: завдяки відсутності свердління отворів для ключів дизайн виглядає ще більш компактним і елегантним.

Концепція 4 × 4: концепція DesignLine Concepto

Концепція 4 × 4: концепція DesignLine Concepto

Вишуканість й універсальність: двері концепту DesignLine Concepto відкривають нові можливості дизайну вашого будинку. Комбінуйте високоякісні ультраматові, блискучі (глянцеві), рифлені або нові поверхні з різними кольорами: білим, світло-сірим, сірим «антрацитом» або новим сіро-коричневим кольором.

Нанопокриття: скляні двері

Нанопокриття: скляні двері

Ви б хотіли, щоб ваш будинок був наповнений світлом? Тоді правильним вибором для вас будуть наші скляні двері. Крім елегантного дизайну, двері серії GlassLine приємно здивують вас легкістю догляду: усі мотиви зі склом, підданим піскоструминній обробці, мають нанопокриття, яке забезпечує захист від відбитків пальців.

Такі ж мотиви, як у дверей DesignLine Groove та Concepto

Для дверей із мотивами DesignLine Groove та DesignLine Concepto можна замовити скляні двері з аналогічними мотивами – наші дерев’яні та скляні двері чудово поєднуються.

Якість, яку можна побачити і відчути на дотик: структурні поверхні Duradecor

Якість, яку можна побачити і відчути на дотик: структурні поверхні Duradecor

Поверхні з тонкою структурою дають змогу відчути те, що ви бачите. Імітація текстури деревини у вигляді тиснення на дверному полотні дає змогу відчути фактуру деревини структурної поверхні Duradecor. Це підкреслює затишну та природну атмосферу вашого будинку, а також сприяє винятковій легкості в прибиранні та зносостійкість.

Максимальна ударостійкість: поверхня Duradecor

Максимальна ударостійкість: поверхня Duradecor

Високоякісна поверхня зачарує вас. Поверхня Duradecor відрізняється високою стійкістю до ударів – на 48 % вища, ніж у середньому в перевірених CPL-поверхнях інших виробників. Крім того, ця поверхня термостійка, не брудниться й не вимагає особливого догляду. Завдяки цьому двері радуватимуть вас протягом багатьох років.

Шумоізоляція: захист країв 4Protect

Шумоізоляція: захист країв 4Protect

Наші фальцьовані дерев’яні внутрішні двері, що тихо зачиняються, із прямокутними краями та поверхнею Duradecor білий лак, світло-сірого кольору й кольору сірого антрациту серійно оснащуються високоякісним захистом країв 4Protect.

Так ваші дерев’яні міжкімнатні двері стануть менш чутливими до щоденного зносу, і служитимуть вам тривалий час.

Висока якість і вишуканість: дерев’яна коробка

Висока якість і вишуканість: дерев’яна коробка

Наші дерев’яні рами зачаровують заокругленими краями красивої форми з радіусом краю 3 мм (1). Міцна плита (2) товщиною 25 мм і міцна поверхня Duradecor (3) забезпечують високоякісний та елегантний вигляд ваших нових міжкімнатні дверей.

Гарний вигляд і міцність: сталева облицювальна коробка

Гарний вигляд і міцність: сталева облицювальна коробка

Variofix – наша сталева облицювальна рама, яка пропонує безліч переваг: регульовані декоративні деталі роблять установлення настільки простим, як і встановлення дерев’яної рами. Окрім того, завдяки своїй міцності двері надзвичайно надійні. Дизайн елегантний та вражає відсутністю контурів деталей. Сталева облицювальна рама VarioFix із дзеркалом 55 мм ідеально поєднується із зовнішньо ідентичними дерев’яними рамами.

Каталоги
Відео

Міжкімнатні двері Hörmann

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»