0

Коробки

Широкий багатопрофільний асортимент

Як провідний спеціаліст із багаторічним досвідом у сфері виготовлення дверних коробок компанія Hörmann із розумінням сприйме всі Ваші побажання та реалізує зокрема й спеціальні рішення для кожної ситуації на будівництві.
Широкий вибір дверних полотен із фальцом і без фальца відкриває перед Вами широкі можливості для оформлення приміщень. Крім того, ми постачаємо коробки, пофарбовані в яскраві особливі кольори, оснащені спеціальними системами завіс і профілями ущільнень, а також численним спеціальним обладнанням для підвищення комфорту та безпеки.
Велика кількість варіантів виконання, спеціалізація та висока гнучкість і найсучасніші технології виробництва дають нам змогу швидко та комплексно підійти до реалізації Ваших побажань.

ПоверхніВаріанти для монтажу
оцинкована з ґрунтовим покриттяммурована стіна
із порошковим покриттямбетон
RAL на вибірпористий бетон
високоякісна сталь (V2A, V4A)гіпсова плита
каркасні стіни
Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»