Коробки

Широкий багатопрофільний асортимент

Як провідний спеціаліст із багаторічним досвідом у сфері виготовлення дверних коробок компанія Hörmann із розумінням сприйме всі Ваші побажання та реалізує зокрема й спеціальні рішення для кожної ситуації на будівництві.
Широкий вибір дверних полотен із фальцом і без фальца відкриває перед Вами широкі можливості для оформлення приміщень. Крім того, ми постачаємо коробки, пофарбовані в яскраві особливі кольори, оснащені спеціальними системами завіс і профілями ущільнень, а також численним спеціальним обладнанням для підвищення комфорту та безпеки.
Велика кількість варіантів виконання, спеціалізація та висока гнучкість і найсучасніші технології виробництва дають нам змогу швидко та комплексно підійти до реалізації Ваших побажань.

ПоверхніВаріанти для монтажу
оцинкована з ґрунтовим покриттяммурована стіна
із порошковим покриттямбетон
RAL на вибірпористий бетон
високоякісна сталь (V2A, V4A)гіпсова плита
каркасні стіни

Переваги стальних коробок Hörmann

Коробка VarioFix для простого та швидкого монтажу

Коробка VarioFix для простого та швидкого монтажу

Для нової сталевої облицювальної коробки Hörmann VarioFix відхилення розмірів стіни до 20 мм відтепер не проблема: різна товщина стін під час ремонту або в нових будинках легко компенсується за рахунок регульованого декоративного фальца. Ця сталева облицювальна коробка встановлюється так само легко, як і дерев’яна коробка, і, крім цього, має більшу довговічність і кращий дизайн.

Тільки коробка VarioFix поєднує в собі високу стійкість до різних зовнішніх впливів і вишукану форму без видимих загинів із принципом монтажу дерев’яної коробки.
Розсувні двері для економії місця

Розсувні двері для економії місця

Відкрийте для себе нові можливості оптимального використання Ваших приміщень: пропонуючи
1- та 2-стулчасті розсувні двері зі скла або дерева, компанія Hörmann знайде відповідне рішення для будь-яких житлових умов. У комбінації з різними варіантами коробок Hörmann, зокрема зі сталевою облицювальною коробкою VarioFix, розсувні двері особливо добре підходять для подальшого монтажу.

Дверна коробка без лицьової поверхні для найвищих вимог до зовнішнього вигляду

Дверна коробка без лицьової поверхні для найвищих вимог до зовнішнього вигляду

У сучасній архітектурі та дизайні інтер’єрів, де значним попитом користуються вузькі дзеркала коробок і вбудовані доводчики дверей, коробка без дзеркала HW-SL є оптимальним рішенням. Ці коробки із прихованими петлями, а також з естетично привабливими тонкими роликовими петлями задовольнять вимоги найвибагливіших дизайнерів.

Поглинальний профіль для кращої звукоізоляції

Поглинальний профіль для кращої звукоізоляції

У приміщеннях, які межують із шумними виробничими приміщеннями, наприклад, складами, ми рекомендуємо використовувати двері з високою звукоізоляцією. З новим, додатково замовленим профілем ущільнення Ви поліпшите коефіцієнт звукоізоляції Вашого дверного елемента на 7 дБ.

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»