Функціональні двері для житлового будівництва

Правильні двері для кожної кімнати - комфорт гарантовано

Новобудова чи модернізація - неважливо: Hörmann пропонує правильні двері для кожної зони Вашого будинку. Сейфові двері для підвалу чи входу в гараж, вогнетривкі двері для котельні в підвалі чи двері багатоцільового призначення для майстерні - наші високоякісні сталеві двері забезпечать Вам відчуття затишку та безпеки. Ознайомтеся з усіма перевагами та функціями наших сталевих дверей і з індивідуальними можливостями комбінування.

 

Переваги функціональних дверей Hörmann

До 49 % краща теплоізоляція

До 49 % краща теплоізоляція

Для входу в підвал і бокового входу необхідно забезпечити таку ж теплоізоляцію, як і для вхідних дверей до будинку?

Правильним також буде вибір дверей із захистом від зламування KSI Thermo, двері багатоцільового призначення MZ Thermo і MZ Thermo65! Порівняно зі звичайними дверима багатоцільового призначення теплоізоляція дверей MZ Thermo65 підвищена до 49 %.

* Теплоізоляція дверей MZ Thermo65 до 49 % більша порівняно зі звичайними дверима багатоцільового призначення.
Система захисту від крадіжок RC 2

Система захисту від крадіжок RC 2

Сейфові двері KSI/KSI Thermo, а також вогнестійкі двері або двері із захистом від зламування WAT серійно постачаються з перевіреною системою захисту від крадіжок класу RC 2. Це забезпечить Вам відчуття ще більшої безпеки у власних чотирьох стінах. Протизламне оснащення для багатофункціональних дверей H3D можна замовити додатково.
Індивідуальне оснащення

Індивідуальне оснащення

У Вас є унікальна можливість оформити Ваші двері за власним бажанням та індивідуальним смаком. Можна вибрати колір, декоративне рішення, а також скло.

Сталева лицювальна коробка VarioFix

Сталева лицювальна коробка VarioFix

Інноваційна коробка VarioFix є ідеальним рішенням для житлового будівництва: сталева коробка VarioFix установлюється так само, як і дерев’яна коробка. Крім цього, виграшним є також дизайн і міцність такої коробки.

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»