Двері зі сталі та високоякісної сталі STS / STU

Багатофункціональні сталеві двері мають незаперечну перевагу: двері для різних вимог, які встановлюються на одному рівні будівлі, ідеально пасують одні до інших завдяки однаковому зовнішньому вигляду. Двері зі сталі та високоякісної сталі STS / STU встановлюються врівень та мають елегантний вигляд.

 

Дізнайтеся більше про наявні варіанти.

Пожежо- і димозахисні двері

Пожежо- і димозахисні двері

Задимленість і пожежа можуть мати смертельні, небезпечні для життя наслідки. Важливе значення має надійне оснащення вогнестійкими та димозахисними дверима. Добре, що ви можете покластися на перевірені й офіційно допущені вогнестійкі та димозахисні двері Hörmann.

Звукоізоляційні двері

Звукоізоляційні двері

Шум не тільки знижує здатність до зосередження, але також може стати причиною постійних стресів і захворювань. Ось чому дуже важливо мінімізувати шум, наскільки це можливо, там, де він виникає. Звукоізоляційні двері Hörmann з показником звукоізоляції до 42 дБ роблять вирішальний внесок.

Сейфові двері

Сейфові двері

Безпека понад усе! Двері Hörmann із захистом від зламування вже в 1999 р. пройшли перевірку та сертифікацію на відповідність європейським стандартам DIN ENV 1627-1630. 2-стулчасті сейфові двері із системою захисту від крадіжок класу RC 3 з функцією «антипаніка» на обох стулках відповідно до EN 1125 забезпечують надійний захист аварійних виходів від зламування.

Двері багатоцільового призначення

Двері багатоцільового призначення

Для складів і офісів, зовні і зсередини, зі спеціальним оснащенням або без нього - широкий асортимент дверей багатоцільового призначення Hörmann задовольняє найрізноманітніші вимоги. Двері, призначені для встановлення в зовнішні стіни, позначаються маркуванням відповідно до DIN EN 4351-1.

Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»