Автоматичні поворотні двері

Поворотні двері в поєднанні з електроприводом дверей забезпечують відсутність бар’єрів у спорудах громадського сектору, на робочому місці та вдома. Для проходів без бар’єрів Hörmann пропонує сталеві вогнетривкі двері та скляні вогнетривкі двері з електроприводом HDO 200 / 300, а також внутрішні двері в поєднанні з електроприводом PortaMatic.

 

Дізнайтеся більше про наявні варіанти

Внутрішні двері з електроприводом PortaMatic

Внутрішні двері з електроприводом PortaMatic

Завдяки приводу PortaMatic Ви можете керувати внутрішніми дверима автоматично за допомогою пульта дистанційного керування або вимикача. Численні функції та можливості налаштування роблять його максимально гнучким у застосуванні. Ще одна перевага: тонкий дизайн без додаткової сенсорної панелі. Завдяки високому рівню безпеки під час використання низькопотенційної енергії PortaMatic є ідеальним електроприводом для дверей, наприклад, у жилих приміщеннях, офісах, лікарнях, кабінетах лікарів і гігієнічних зонах.*

Привод PortaMatic найдешевший у своєму класі й ідеально підходить для дообладнання. * Якщо приводом будуть користуватися певні групи користувачів, наприклад, люди похилого віку, особи, які потребують допомоги, або маленькі діти, то в кожному окремому випадку необхідно провести додаткові випробування роботи електропривода. Для отримання детальнішої інформації див. стор. з інформацією про привод PortaMatic.
Каталоги

Консультування архітекторів

Ви - архітектор і маєте запитання щодо наших виробів, розробляєте проект і Вам потрібна консультація щодо варіантів виконання, можливостей поєднання та індивідуального оформлення? Чи, можливо, Ви вже на етапі розробки плану будівництва і Вам потрібна технічна підтримка, а також докладна інформація щодо запроектованих виробів? Скористайтеся ноу-хау, яке ми накопичували впродовж десятиліть. Наші консультанти у сфері архітектури охоче нададуть Вам необхідну підтримку та проконсультують.

до розділу «Консультування архітекторів»